Reina zrobiony w balona
Weszło

Reina zrobiony w balona

Piłka nożna to jeden z nielicznych sportów, w których na listę strzelców potrafi wpisać się zawodnik o nazwisku Murawa, niedoceniany Przypadek strzelił więcej niż Pele, od czasu do czasu trafi też gość na którego wołają Babol Sędziego. Dziewięć lat temu w Premier League bramkę zdobył jednak znany głównie na festynach napastnik Balon.

 

Co najmniej kuriozalna sytuacja. Gdyby nie uczestnictwo w akcji zawodnika o czerwonym kolorze skóry gumy Pepe Reina spokojnie złapałby sobie piłkę i myślał, jak szybko rozpocząć kontrę. Niestety okazało się, że był to gol na wagę zwycięstwa – jedyny zresztą w tym meczu. Ciekawe jak podle musiał się czuć po wszystkim kibic Liverpoolu, który z premedytacją bądź nie wyrzucił balon na murawę. Oprawca Liverpoolu wyruszył w świat właśnie z sektora fanów The Reds.

Rafael Benitez nie szukał jednak usprawiedliwienia w feralnej akcji (wypowiedź przytacza polskatimes.pl): – Nie widziałem dokładnie tej bramki, ale co mnie to obchodzi. Wystawiłem do gry bardzo ofensywny skład, a oni nie potrafili strzelić bramki. Tłumaczenie porażki balonem jest nie na miejscu. Tytuł mistrzowski zaczyna nam uciekać, więc musimy wygrywać, a nie remisować, więc ten gol i tak nic by nie zmienił.

Tak czy siak Reina został zrobiony w balona.

KOMENTARZE (6)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
FC Bazuka Bolencin

Orientuje się ktoś, jak to jest pod kątem przepisów, czy w takiej sytuacji bramka jest w 100% prawidłowa?
A wspominając tą sytuację budujące są słowa Beniteza. Gol z tego co pamiętam padł na samym początku meczu (chyba 5.minuta). Trener obwinił zawodników, którzy przez pozostałe 85 minut nie potrafili nawet wyrównać. Już to widzę, jakie reakcje by były u nas w lidze, albo hiszpańskiej (zwłaszcza gdy byłaby to decyzja na niekorzyść „super” duetu).

Stolec

„super” duetu, tzn Legii & Warszawy?

FC Bazuka Bolencin

Hiszpański duet miałem na myśli :)
U nas w lidze wiemy jak jest. Gwizdki mają się dobrze, a jak popełnią największą nawet gafę to w niedzielę wieczorem Pan Sławek wyrocznia, powoła się na „najnowsze wytyczne uefy” i wszystko będzie cacy.

Baton

Jak najbardziej prawidłowa.

Rogal

Szkoda ze to nie finał lm 94 minuta 3 minut doliczonych strzał hamalainena z 20 metrów w kierunku putnockyego sorry finał le , a pro po my tu pity pitu a totenham przed szansą awansu do fazy pucharowej lm bo tylko kataklizm przy zwycięstwie kogotow zabierze im awans większy chyba niż quo vadis

Matthew

O czym jest ten komentarz?

wpDiscuz