post Avatar

Opublikowane 13.06.2017 12:21 przez

redakcja

Coś nam mówi, że Lechia Gdańsk miała w swojej historii lepsze dni, niż te ostatnio mijające. Najpierw przyszły kłopoty czy wręcz katastrofa w lidze, bo zespół, który początkowo mówił o mistrzostwie, nie załapał się nawet na podium i nie będzie występował w pucharach. Trochę dramat – zważywszy jeszcze na to, że rywal zza między w Europie zagra – lecz to nie koniec. Już wiadomo, że nowy sezon gdańszczanie zaczną jako ostatnia drużyna w tabeli i to nie dlatego, ponieważ tak przewiduje alfabet. Biało-zielonym Komisja Licencyjna wlepiła bowiem trzy minusowe punkty.

Pełny komunikat Komisji brzmi następująco:

Komisja uznała, że poprzez niewykazanie jednego zobowiązania transferowego oraz dwóch zobowiązań w stosunku do piłkarzy, które powstały przed 30 czerwca 2016 roku i których termin płatności upłynął przed 30 listopada 2016, Lechia Gdańsk naruszyła obowiązki informacyjne nałożone na Kluby wymogiem F.09 Podręcznika Licencyjnego.

Niewykazanie nieuregulowanych zobowiązań nie tylko stanowiło naruszenie obowiązków informacyjnych klubu, ale doprowadziło także do tego, że Komisja, działając w stanie wprowadzenia w błąd, nie uwzględniła przeterminowanych zobowiązań Klubu przy wydawaniu decyzji dotyczących wymogu kryterium F.09 Podręcznika Licencyjnego w sezonie 2016/2017. W tej sytuacji Komisja postanowiła nałożyć na Klub łączną sankcję regulaminową w postaci odebrania 3 pkt w sezonie 2017/2018 oraz sankcje finansową 250.000 PLN

Od powyższej decyzji klubowi przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN wnoszone za pośrednictwem Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN w terminie 5 dni.

Naprawdę, Lechia Gdańsk jest dla nas od dłuższego czasu wielką zagadką. Z jednej strony ściąga piłkarzy, którzy przecież nie mogą być tani – Kuciak, Krasić, bracia Paixao, Borysiuk, Peszko i tak dalej muszą swoje zarabiać. Nie przyjechali przecież do Gdańska, bo tam jest ładnie i można zwiedzić ZOO. Przyjechali zarabiać. Tymczasem biało-zieloni, którzy pozują na bardzo bogaty klub, co chwilę mają problemy z finansami. Między innymi:

– na początku maju pojawiła się informacja, że klub zalegał z wypłatami od lutego, a przecież walka o mistrzostwo trwała w najlepsze

– Komisja Licencyjna przyznając Lechii prawo do gry w tym sezonie zażyczyła sobie, by działalność klubu znalazła się pod jej nadzorem

– gdańszczanie długo ociągali się z przelaniem 300 tysięcy złotych na konto Śląska za Flavio

– w styczniu sezonu 15/16 Komisja Licencyjna zabrała gdańszczanom jeden punkt;

Litania grzechów i grzeszków, a przecież klub nie wygląda na biedny, kontraktując graczy, którzy grają incydentalnie, by wspomnieć choćby Maka i van Kessela. Naprawdę, trudno to zebrać w logiczną całość i trudno się zdecydować – to bogacz udaje nędzarza czy nędzarz bogacza?

Fot. 400mm.pl

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 49
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
poznański kibic z kiełbaską z gryla w paszczy
poznański kibic z kiełbaską z gryla w paszczy

życzę lechii aby jej tych 3 punktów kiedyś zabrakło !!! 🙂 buahahahahahah

Weszlacki Komentator
Weszlacki Komentator

Nie życz drugiemu co tobie nie miłe.
Mójta też życzył Lechii żeby jej zabrakło punktów, po czym spierdzielił się z ligi z Podbeskidziem.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Larry Gopnik
Larry Gopnik

Lechia działa trochę jak kuty na cztery nogi cwaniaczek, ktory obiecuje złote góry, a potem zwodzi i zapomina o terminach zapłaty. Idiotyczne, jak na klub powazny, czy też bardziej – aspirujacy do miana „powazny”. Pod każdym wzgledem, PRowo wygląda to przecież fatalnie.

wojsal
wojsal

To niestety cecha wielu polskich klubów.

YeahBunny
YeahBunny

I niestety wielu polskich „byznesmenów”

Jakubek
Jakubek

Przecież od 1410 wiadomo, że Lechia to pralnia pieniędzy. Dwustu zawodników przez ostatnie lata ( i to czasem naprawdę głośne nazwiska), a niby brak pieniędzy.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jakubek
Jakubek

Tak naprawdę istnieją tylko dwie możliwości takiego stanu rzeczy: albo ktoś kręci tam wałki, albo zarządza tam grupa podobnych amatorów jak w Ruchu.

Optiv
Optiv

Niech zdychają

KUBA97
KUBA97

Jak się wspólpracuje z takimi łajzami jak Mandziara to co się dziwić-weźmie kasę i spierdoli na Bahamy i tyle go widzieli.

Wicher
Wicher

Dobra, dobra. Teraz dostali 3 punkty 250 000 zł kary, ale jak się odwołają to zostanie z 1 punkt ujemny i ze 150 000 zł. Na luzaczku. Skoro Ruchowi kasowali tych punktów tak dużo i tak często to dlaczego mieliby tego nie zrobić Lechii skoro skala dużo mniejsza? Lechia to przy Ruchu pikuś, ale wiadomo trzeba ich pilnować. Następnym raz za taki przewał wylot z Ekstraklasy. Wszystko.

Staszek Anioł
Staszek Anioł

Kto wie, czy Lechia nie mierzyłaby wtedy w 30. kolejce w taki wynik, żeby i ten punkt przepadł po podziale. 😉

bastion79
bastion79

Nie ma lipy z tą komisją. Jeszcze się nie namyślili czy dać licencję Ruchowi to biorą Lechię na huki (podręcznikowe odwrócenie uwagi). Panie prezesie Boniek czy pan to widzi? Żartowałem.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.S.
M.S.

W sumie, to nawet Ruch takich konsekwencji nie poniósł.

GeeN
GeeN

Według klubu temat dotyczy spraw dosyć błahych i piłkarzy, którzy nie grają już w Lechii od jakiegoś czasu. Nikt nie zgłasza jakichś roszczeń, nie stawia przed sądami arbitrażowymi, nikt nawet nie sieje „gównoburzy” w mediach. Sprawa jest prosta i jak sam Prezes potwierdza, to kwestie „bałaganu w papierach”.

Będą się kurwa odwoływać !!
Ale do kurwy nędzy, ile czasu musi minąć by w końcu zaczęło to poprawnie funkcjonować?

Nie będę wchodził w dywagacje, czy jak według nie których, Prezes Mandziara to dobry menadżer, czy jak według innych to hochsztapler piorący kasę. Jeden chuj, prowadzenie klubu powinien zacząć od znalezienia dobrego księgowego. A od 2 lat wygląda na to, że księgowość prowadzi im jakaś firma/pośrednik księgowy i to chyba jest usługa na telefon.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Wyjebać ich do pierwszej ligi. Nie chodzi o Lechię, ale o zasady! Nie ma litości dla surysynów

El Pistolero
El Pistolero

Jak sie kreci lody to i balagan w papierach sie znajdzie.
Jezeli wszystko byloby poukładane jak nalezy i klubem kierowali specjaliści, nie byłoby mowy o żadnym balaganie.
Co to wogule za tlumaczenie, balagan to sobie Mandziara moze miec w szufladzie z skarpetami!

wojsal
wojsal

Lechia ma tzw. pecha = nie dość, że nie ma pudła, nie ma pucharów; nie dość że w pucharach zagra Arka to jeszcze, ta słaba Arka przyczyniła się (pokonując Lecha w finale) do wyrzucenia Lechii z pucharów.

RKS_HUWDU
RKS_HUWDU

Lech jest sprawcą wszystkich nieszczęść, gdyby wygrał PP to Lechia by grała w pucharach a Legia nie została mistrzem.

wojsal
wojsal

Zważywszy, że u nas puchary to „pocałunek śmierci”, to Lech (czy też Arka) ochroniły Lechię przed tym nieszczęściem, jakim są puchary.

RKS_HUWDU
RKS_HUWDU

Ale przyznasz, że dla polskiej piłki lepiej żeby grała Lechia niż Arka

wojsal
wojsal

Niestety masz rację. Co mówię z przykrością.

Taiczo
Taiczo

Bez urazy czy to Arka czy Lechia oba kluby nic zwojują w el.LE, więc akurat w tym przypadku powiedzenie o „dobru Polskiej piłki” nie znajduje potwierdzenia.

damc
damc

A dlaczego Legia nie byłaby mistrzem Polski? Nie wiem co Lech miałby z tym wspólnego.

RKS_HUWDU
RKS_HUWDU

Gdyby Lech wygrał PP miałby puchary, co za tym idzie gdyby Jaga wygrała z nimi ostatni mecz byłaby MP

damc
damc

Jeżeli gdybamy to: Gdyby Lech wygrał PP miałby puchary, co za tym idzie gdyby Jaga wygrała z nimi ostatni mecz … Gdyby Legia wygrała mecz z Lechią, miałaby MP.

DerbyMakinka
DerbyMakinka

proste. Lech zdobywa Puchar Polski
potem w ostatniej kolejce przegrywa z Jagiellonia bo na Mistrza i tak szans by nie miał przy wyniku 0:0 Legii z Lechia
ale Lech PP nie zdobyl wiec z Jagiellonia przegrać nie mogł bo zająłby 4 miejsce i nie grałby wtedy w Pucharach.
kapujesz teraz?

damc
damc

W ogóle nie kapuje. Założyłeś, że Jaga wygrywa z Lechem. Załóż teraz, że Legia wygrywa z Lechią. Takie samo prawdopodbieństwo jak wygrana Jagi z Lechem w ostatniej kolejce. Jaga przegrała MP, nie w finale PP. Zdobyła po prostu mniej punktów. Gdybać można w nieskonczonosc. Reczywistośc jest inna.

DerbyMakinka
DerbyMakinka

jednak nic nie kumasz ale sprobuje jeszcze raz.
mecz legia-lechia skonczyl się a mecz jagiellonia-lech trwał jeszcze 10 minut tak?
wiec znano wynik z warszawy tak?
był remis 2:2 i jagiellonia mogla strzelić w 10 minut bramke na 3:2 tak?
zostalaby wtedy Mistrzem tak?
nie stało się tak tylko dlatego ze lech nie zdobyl PP i nie mogł przegrać bo wtedy nie zagrałby w ogole w pucharach tak?
gdyby miał PP odpusciłby Jadze z pewnoscia
teraz kumasz?

damc
damc

A co ma tutaj pech do czynienia? Wg mnie Lechia nie zakwalifikowała się do pucharów gdyż była najsłabsza z 4 czołowych drużyn. Pecha mozna mieć w pojedynczych meczach a nie w całym sezonie.

stamp
stamp

No tak ten najsłabszy wygrał z aktualnym vice trzykrotnie (8:0) a w rundzie finałowej nie przegrał meczu, nie stracił bramki. Pech, choć przyznaje pechowi bardzo ekipa Lechii pomogła.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

stamp
stamp

Ciekawe co byś napisał gdyby Malarz przepuścił piłkę uderzoną przez Marco. Lechia nie miała szczęścia. Brak szczęścia to pech. Różnice między tymi czterema klubami były minimalne, żaden z nich zbytnio nie odstawał. Gdyby nie Kucharczyk to Legia nie wywiozłaby z Gdańska nawet punktu. Chyba nie ma wątpliwości kto w tym spotkaniu był drużyną lepszą. Wyjazdy to zmora i pewno dlatego Lechia nie utrzymała swojej przewagi do końca. Jednak wystarczyłby 3 pkt. z Koroną u siebie a ostatni mecz w Warszawie wyglądałby zupełnie inaczej. Ba gdyby nie te szybkie prowadzenie Lecha z Jagą. Wiem, gdyby, gdyby 😉

AndrzejeK
AndrzejeK

ciekawe co byloby gdyby matka miala kutasa

damc
damc

Ja wiem co by było. Jaga byłaby mistrzem:D

damc
damc

Po to jest bramkarz żeby bronić. Nie gdybam. Lechia miała najwięcej porażek z pierwszej czwórki. To nie jest pech tylko niewystarczające umiejętności/doświadczenia w grze o stawkę.

damc
damc

Btw, gdyby nie Kucharczyk, gdyby nie Malarz… Chyba po to kluby mają piłkarzy żeby grali, wygrywali, bronili, strzelali bramki. Gdyby nie CR7 t Real…, gdyby nie Messi to Barca… No stary, gdyby nie Paixao to Lechia nie walczyłaby o puchary, gdyby nie Kuciak, to Lechia byłaby w piździe. Po to sprowadza się piłkarzy żeby stawrzali przewagę nad rywalem.

stamp
stamp

Powtarzacie się. Zdaje sobie sprawę z gdybania czemu dałem wyraz w ostatnim zdaniu mojego komentarza. Żadna z tych czterech drużyn nie zdominowała rozgrywek, mecze były wyrównane i wszystko mogło się zupełnie inaczej skończyć. Padło na Lechię i skończyło się tak jak skończyło-kropka.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Quotsa
Quotsa

Teraz już zawsze będziecie coś wrzucać o Arce jak piszecie o Lechii ? Kompleksy jakieś macie ?

„zważywszy jeszcze na to, że rywal zza między w Europie zagra”

„balony pękły w Gdańsku z wielkim hukiem, natomiast w Gdyni pękają ze śmiechu, bo biedniejsza i niedoceniana Arka zagra w Europie”

„Grzegorz Kuświk ma mniej goli (osiem) niż Rafał Siemaszko w lidze (11), a grał dłużej – 1740 minut do 1398.”

FC Bazuka Bolencin
FC Bazuka Bolencin

Kompleksy mają to do siebie, że nadmiernie okazywane lubią się mścić – o, tak jak w Krakowie jak się równy rok temu śmiali że „Pasy zagrają w pucharach a GTS nie”. No to pograli, a na koniec jeszcze ich Wisła z „hiszpańskim szrotem” wyprzedziła i się zamienili grupami mistrzowską/spadkową.
Siemaszko mógłby nawet 46 bramek strzelić w mijającym sezonie. Większość bezstronnych kibiców i tak go będzie pamiętać z tej legendarnej z przedostatniej kolejki i z tego rezolutnego wywiadu w przerwie tamtego meczu.

Bartek BAchorski
Bartek BAchorski

Nie ma co się spinać. Odwołają się zostanie 1 pkt i 100 tys.

El Pistolero
El Pistolero

I ja sie kurwa pytam!No co idzie to 40 baniek z budzetu skoro nie wystarcza nawet pensje?
Skandal
Mandziara OUT
Lawiranci pierdoleni!
Dla mnie jako kibica Lechii to jest wstyd i hańba.

GeeN
GeeN

Gdzie masz w tym oświadczeniu komisji, że są jakieś zaległości w pensjach? Sprawa dotyczy źle rozliczonych/zaksięgowanych spraw transferowych, poślednich zawodników, których już w Gdańsku nie ma. Podejrzewam, że Mandziara ma je rozliczone (pewnie na jakiś swój pokrętny sposób) i kłóci się o jakieś formalności z Komisją. Wszystko fajnie, tylko że cierpi na tym wizerunek klubu.

Proszę Cię, jeśli deklarujesz przynależność do zielono-białej rodziny, nie rozpowszechniaj tych weszlackich bzdur!! Przepisali artykuł z GW, które na podstawie jednej foty dorobili historię o negocjacjach w spłacaniu pensji (Sic!). Poważni dziennikarze, nim puścili kolejny przedruk, postanowili zadzwonić do osób, które na tym zdjęciu są i wyszło (nie weszło), że spotkanie dotyczyło dodatkowych premii za wynik sportowy. I tyle w temacie profesjonalizmu kopiuj/wklej pisarzy na tym portalu.
Naprawdę myślisz, że gwiazdki i pseudo gwiazdki (a jest ich kilka w Gdańsku) pozwoliło by się „ruchać” na jakiekolwiek pieniądze od pół roku? podpisywali by nowe kontrakty bez dostawanej pensji? To nie młodzież z Ruchu, która grała by za „promocję i paczkę chipsów”.

El Pistolero
El Pistolero

Jestem ciekaw czy Mandziara sobie tez nie placi od lutego 2016 i pracuje i imie wspolnego dobra?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

AndrzejeK
AndrzejeK

masc na bol dupy potrzebna? czy jakos wytrzymasz?

Weszło
05.04.2020

Facet czyta 365 dni Lipińskiej, odcinek 4: mam dość tych cholernych pustaków!

Kiedy biegnę maraton, kryzys przychodzi mniej więcej na 35 kilometrze. Tu pojawił się wcześniej – nie jestem jeszcze w połowie drogi, a już mam powoli dość Laury i Massima. Dlaczego? Bo to cholerne pustaki. Ja naprawdę nie wymagam, żeby dwoje poznających się ludzi rozmawiało tylko o impresjonistach, europejskim kinie czy jazzie. Żądam natomiast, aby tematem […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Piłkarz miesiąca. 1/3 miesiąca…

Na początku zeszłego miesiąca żyliśmy w innej rzeczywistości. Jeszcze nie spodziewaliśmy się, że piłkarza marca trzeba będzie wybierać po zaledwie kilku spotkaniach, po zaledwie kilku dniach grania. Koronawirus wszystkim pokrzyżował szyki i wypada tylko życzyć sobie i wam, by znów można było w kandydatach przebierać jak w ulęgałkach. Bo to by oznaczało powrót do znanej […]
05.04.2020

Awantura o starych Słowaków! Tylko w Lidze Minus!

Co tu się będzie działo! Załoga Ligi Minus ostatnio mierzyła się w formie niezobowiązujących quizów z nagrodami. Tym razem nadajemy tej rozgrywce określony format: Liga Minus dziś zamienia się w… AWANTURĘ O STARYCH SŁOWAKÓW! Roki. Białek. Paczul. Piela. Kowal. Starzy Słowacy. To znaczy: ta piątka to nie starzy Słowacy, ale uczestnicy awantury. Co my wam […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Ranking najbarwniejszych postaci XXI wieku (21-30)

Artur Boruc broniący po jointach. Czesław Michniewicz sikający przy ławce rezerwowych. Zbigniew Drzymała i ustawione mecze w tenisa. Roast Franciszka Smudy w wykonaniu Michała Żewłakowa. Marcin Wasilewski robiący wślizg we wrocławskim pubie. Oj, wchodzimy już na naprawdę wysokie pułapy w rankingu najbarwniejszych postaci polskiej piłki XXI wieku. MIEJSCA 91-100 – KLIK! MIEJSCA 81-90 – KLIK! […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Zebranie odpowiedniej liczby drużyn na kolejny sezon może być wyzwaniem

– To zabrzmi pesymistycznie i w ciemnych barwach, ale nawet jeśli zachowamy limity drużyn w rozgrywkach, ich miejsca, jeśli podejdziemy do nich z dużym sitem licencyjnym, to zebranie odpowiedniej liczby zespołów będzie wyzwaniem. Trzeba przecież wziąć pod uwagę kluby, które jeszcze przed połową marca miały problem z regulowaniem płatności. Gdzie mamy szukać pocieszenia, jeżeli 20-30% […]
05.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Limity bukmacherskie

Limity bukmacherskie dla jednych są niepotrzebną barierą, dla innych pożyteczną sprawą. Na czym polegają? Za co możemy je otrzymać? Czy da się je ominąć? W naszym poradniku dokładnie przyglądamy się tej tematyce i wyjaśniamy wątpliwości. Czym jest limit bukmacherski? Zacznijmy od podstaw, bo nie da się grać w piłkę, nie potrafiąc biegać. Czym więc jest […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Urodziny na mieście, impreza z prostytutkami… Nie każdemu służy kwarantanna

W czasie pandemii przekonujemy się wszyscy dotkliwie, jak trudnym zadaniem jest przesiadywanie w domowej izolacji i ograniczenie swoich życiowych aktywności do wychodzenia po zakupy i do pracy. Ta niełatwa sytuacja ewidentnie przerosła wielu sportowców, którzy nie potrafią usiedzieć zamknięci w czterech ścianach i – co tu dużo mówić – często wychodzą na kompletnych dzbanów. Przykłady? […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Ludzie siedzieli na dachach, żeby nas oglądać

Strongmani. Kilkanaście lat temu ich zmagania śledziła cała Polska. Weekendowe transmisje w TVN. Szalejący Irek Bieleninik. Zapełnione trybuny. Powszechna znajomość konkurencji – spacer farmera, zegar – a także nazwisk, nie tylko takich jak Mariusz Pudzianowski czy Jarosław Dymek, ale też Zydrunas Savickas czy Sławomir Toczek. To z tym ostatnim powspominaliśmy złote czasy strongmanów – naprawdę […]
05.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Bez goli, za to z kasą na koncie? Obstawiaj ligę w Nikaragui z eWinner!

Legalny bukmacher eWinner oferuje graczom wysokie kursy na mecze ekstraklasy w Nikaragui! Postanowiliśmy z tego skorzystać i przygotować propozycję zakładów na nocne spotkania. Co warto zagrać, żeby zarobić? Sprawdźcie nasze porady i skorzystajcie z promocji oraz bonusów tego bukmachera. Jalapa – Chinandega Ostatnie mecze bezpośrednie: PPWWW Poprzednie spotkania Jalapy: WWPWP Ostatnie mecze Chinandegi: WPPRP Jalapa […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Gdyby było normalnie, Milik liczyłby miliony. Polak najgorętszym snajperem na rynku?

Czasy są, jakie są, mówiąc krótko – nie sprzyjają plotkom transferowym. Z drugiej strony ciężko od tego uciec, bo mimo że nikt nie wie, jak będzie wyglądał rynek za kilka miesięcy, każdy szykuje się do wyścigu zbrojeń. Jednym z gorętszych nazwisk w najbliższym okienku transferowym będzie… Arkadiusz Milik. Włoskie media opanowały doniesienia dotyczące jego przyszłości. […]
05.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Nocne strzelanie w Nikaragui? Postaw na to z Milenium!

Nikaraguańska ekstraklasa to najlepsza oferta dla fanów piłki, którzy cierpią na lekką bezsenność. Z podobnego założenia wychodzi legalny bukmacher Milenium, który oferuje nam ciekawe zakłady na te rozgrywki. Jak zarobić na egzotyce? Podpowiadamy, co warto dziś zagrać, żeby obudzić się bogatszym! Ferretti – Esteli Ostatnie mecze bezpośrednie: RWRPR Poprzednie mecze Ferretti: PWPPP Ostatnie spotkania Esteli: […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

LIGA PL #2 – Wybieramy piłkarzy sezonu w Ekstraklasie

Liga wciąż nie gra, trzeba się liczyć z tym, że już nie zagra, dlatego można pewne rzeczy podsumować (a przy ewentualnym starcie to podsumowanie zmodyfikować). Z tego założenia wyszli panowie Żewłakow, Wawrzyniak, Trałka i Kędziorek, którzy wybierają najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika, napastnika i młodzieżowca w obecnym sezonie Ekstraklasy. 
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Zwyrodnialcy nie siedzą w domach – Olimpia Elbląg okradziona!

Coś się w nas gotuje, gdy widzimy, jak ludzie wychodzą dziś z domów, choć nie muszą. Nie zmierzają do pracy, ich celem ewidentnie nie jest lekarz, apteka, sklep spożywczy czy drogeria, smyczy pod ich ręką też nie widać. Po prostu przerosło ich usiedzenie na dupie. Ale chyba nawet gdy przypomnimy sobie wszystkie przypadki podobnej lekkomyślności, […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

„Wszystko zależy od naszej odpowiedzialności”

Kiedy wrócimy do względnej normalności? Jaka będzie kolejność „odmrażania” kolejnych dziedzin życia? Czy koronawirus – choć dla sportowców bardzo rzadko będzie śmiertelny – może pozostawić w ich organizmach nieodwracalne zmiany? Porozmawialiśmy z Tomaszem Karaudą, lekarzem z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego imienia Norberta Barlickiego w Łodzi. Panie doktorze, krótka piłka, kiedy wracamy do życia? Bardzo ważne i […]
05.04.2020
Niemcy
05.04.2020

Kluby Bundesligi wracają do treningów

To już pewne – jak poinformował „Kicker”, od poniedziałku piłkarze Bayernu Monachium wracają do treningów po kilku tygodniach kwarantanny. Nie będą to jeszcze zajęcia zupełnie normalne, nie będą to na razie zajęcia przeprowadzane zespołowo. Niemniej, mamy do czynienia z bardzo ważną decyzją ze strony jednego z najpotężniejszych klubów w Europie. Bo trudno postanowienie bawarskiego klubu […]
05.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

Witebsk wygrywa, my zarabiamy. Zagraj z nami w Superbet!

Liga białoruska łatwa w obstawianiu nie jest, ale nam udało się już kilkukrotnie skorzystać z okazji u bukmacherów. Tym razem dopatrujemy się takich w ofercie legalnego buka Superbet. Na co stawiamy w niedzielę? Między nami na wygraną Witebska, czy też na liczbę żółtych kartek. Sprawdźcie, co warto zagrać! FK Witebsk – FK Smalawiczy Ostatnie mecze […]
04.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

Liga białoruska bez podatku? Zagraj to w BETFANIE!

Gra bez podatku u bukmachera? Nie ma niczego lepszego! Dlatego zaglądamy do oferty legalnego buka BETFAN, gdzie stawiając trzy zdarzenia na kuponie, nie musimy odprowadzać podatku od wygranej! A skoro czekają nas trzy pojedynki z ligi białoruskiej, podpowiadamy jak zmontować kupon, żeby wygrać więcej. Eniergietyk-BDU – FK Mińsk Nieoczekiwany mecz na szczycie ligi? Brzmi jak […]
04.04.2020
Kanał Sportowy
04.04.2020

BOXING TALK #2. Adam Kownacki gościem specjalnym Durdy i Pindery

O boksie można rozmawiać godzinami, zwłaszcza z Januszem Pinderą i Edwardem Durdą. Dlatego z całą pewnością będziecie się dziś wieczorem świetnie bawić, jeśli odpalicie Kanał Sportowy. Dwaj znawcy pięściarstwa będą odpowiadać na pytania widzów. Oglądajcie, dzwońcie, bawcie się dobrze! Prosto z USA gość specjalny – Adam Kownacki! 
04.04.2020