John Heitinga szczerze: dziś nie stać mnie na wynajęcie prywatnego samolotu
Weszło

John Heitinga szczerze: dziś nie stać mnie na wynajęcie prywatnego samolotu

Historii sportowców, którzy po zakończeniu kariery nie potrafili znaleźć swojego miejsca na ziemi i upadali bardzo nisko, jest na pęczki. Mike Tyson przepuścił cały hajs na szybkie kobiety i piękne samochody (albo odwrotnie, nieistotne), kończąc z długami sięgającymi kilkudziesięciu milionów dolarów, Davida Jamesa kompletnie zniszczył finansowo rozwód, a były bramkarz NHL Patrick Cote został nawet skazany za napad na bank. To jednak nic w porównaniu z tym, co spotkało Johna Heitingę.

Ostatnio Holender, były wicemistrz świata z reprezentacją Holandii, piłkarz Ajaksu, Atletico, Evertonu, Fulham i Herthy Berlin, otworzył się w szczerym wywiadzie dla telewizji 1Limburg. Odważył się wyznać, jak trudne jest życie byłego piłkarza, gdy przychodzi czas, by zawiesić buty na kołku.

– Kiedyś byliśmy w stanie wynająć prywatny samolot, ale teraz już tego nie robimy. W wakacje nadal wynajmujemy szykowną willę, ale teraz „szykowny” nie oznacza już tego samego co kiedyś. Już nie latamy do Mediolanu czy Paryża wyłącznie na zakupy. Staramy się przystosować, ale czasami jest to ciężkie. 

Serce niemal nam pękło. Na szczęście redaktorzy thesportbible.com obiecali już, że stworzą specjalną stronę crowdfundingową, która pozwoli Heitindze znów wsiąść na pokład prywatnego samolotu i wynająć wakacyjne mieszkanie podobne do tego, na jakie mógł sobie pozwolić, gdy jeszcze kopał w Premier League.

Johnny, trzymaj się. Żeby się nie dublować, kolejnej zbiórki organizować nie będziemy, ale wiedz, że jesteśmy z tobą całym sercem!

Poniżej Johnny rozmyślający nad żywotem człowieka zbankrutowanego.

Znalezione obrazy dla zapytania heitinga luxury

KOMENTARZE (16)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Janusz Rychter

Po przeczytaniu tytułu Już miałem robić gownoburze w komentarzach a tu mile zaskoczenie

Wicher

Upadek piłkarza. To smutne. Niech będzie przestrogą dla każdego juniora.

Koczkis Berbatow

Niech cipulek jebany zapierdala do roboty tera za 8euro na godzinę w magazynie a zakupy w Biedronce i 27 już brak kasy a samolot to niech se sklei z drewienek nazbieranych w parku.

Lukas

Szkoda ze tak się stoczył. Trochę mi go żal, bo ja nie wyobrażam sobie tego że jakbym chciał lecieć do Nowego Jorku czy Paryża żeby kupić sobie spodnie i nie mógłbym skorzystać z prywatnego samolotu. Straszna tragedia

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

kyrre_sk

A kurtki z krowy po ile w NYC?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Virus
Polska

Nigdy nie byłem na zakupach w Paryżu. Nawet w Warszawie nie byłem. Jestem na dnie.

Derulo

Plebs

ronnie3000

Jak go nie stać na Paryż to niech leci na zakupy do Radomia… proste!

Bartoni
Lechia Gdańsk

Nah, lepiej do stolicy mody, Kielc.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

lion
Stomil Olsztyn

Jak żyć?

AmoN

Debil.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz