Skandal w Słowenii. Zawodnik zaatakowany podczas wykonywania rzutu karnego [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

26 sierpnia 2024, 11:01 • 1 min czytania 4 komentarze

Nie da się być przygotowanym na taki scenariusz. Raul Florucz, napastnik Olimpiji Ljubljany, został zaatakowany przez kibiców podczas wykonywania rzutu karnego, co ostatecznie sprawiło, że go zmarnował.

Maribor mierzył się z Olimpiją Ljubljana w ramach meczu ligowego słoweńskiej ekstraklasy. Starcie zakończyło się remisem 1:1, a zdobywcami bramek byli Justas Lasickas oraz Ziga Repas. Mecz nie musiał zakończyć się podziałem punktów – w okolicach 17. minuty Raul Florucz podchodził do wykonania rzutu karnego.

Zawodnik brał już rozbieg, lecz wtedy został uderzony rzuconym z trybun przedmiotem, który przypominał świecę dymną. Nie obyło się bez przerwanego spotkania i interwencji lekarzy. Później Austriak podszedł raz jeszcze do “jedenastki”, ale… nie trafił.