Broendby ciśnie, Legia odpowiada. Do przerwy 1:1 [WIDEO]

Paweł Marszałkowski

Opracowanie:Paweł Marszałkowski

15 sierpnia 2024, 19:02 • 2 min czytania 0 komentarzy

Legia Warszawa walczy z Broendby o awans do czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Goncalo Feio była fatalna, ale i szczęśliwa. Obie drużyny schodzą do szatni przy stanie 1:1.

Przewagę Duńczyków przy Łazienkowskiej udokumentował gol strzelony z rzutu karnego. W 38. minucie do piłki podszedł Daniel Wass i z jedenastu metrów, ze stoickim spokojem, pokonał Kacpra Tobiasza.

Bramkarz Legii od początku spotkania miał ręce pełne roboty i niewiele wskazywało na to, żeby sytuacja miała się zmienić. Do pierwszej połowy arbiter doliczył pięć minut i wówczas gospodarze niespodziewanie wyrównali za sprawą Radovana Pankova.

Tym samym Legia wciąż prowadzi w dwumeczu 4:3 i może mówić o dużym szczęściu. Teraz Goncalo Feio ma kwadrans na przekazanie swoim zawodnikom lepszego planu na drugą część spotkania. TUTAJ możecie śledzić naszą relację LIVE z czwartkowych zmagań polskich ekip w europejskich pucharach.

Kaszub. Urodził się równo 44 lata po Franciszku Smudzie, co może oznaczać, że właśnie o nim myślał Adam Mickiewicz, pisząc słowa: „A imię jego czterdzieści i cztery”. Choć polskiego futbolu raczej nie zbawi, stara się pracować u podstaw. W ostatnich latach poznał zapach szatni, teraz spróbuje go opisać - przede wszystkim w reportażach i wywiadach (choć Orianą Fallaci nie jest). Piłkę traktuje jako pretekst do opowiedzenia czegoś więcej. Uzależniony od kawy i morza. Fan Marka Hłaski, Rafała Siemaszki, Giorgosa Lanthimosa i Emmy Stone. Pomiędzy meczami pisze smutne opowiadania i robi słabe filmy.