Podziękował sędziemu za brak kartki i został wyrzucony z boiska [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

15 marca 2024, 10:04 • 1 min czytania 0 komentarzy

Każdemu czasami zdarza się pomylić. Elvin Jafarguliyev wyciągnął rękę do sędziego, chcąc podziękować mu za brak czerwonej kartki, lecz w odpowiedzi zobaczył właśnie ten kartonik.

W czwartek Karabach Agdam mierzył się z Bayerem Leverkusen w starciu rewanżowym 1/8 finału Ligi Europy. Starcie przyniosło kibicom mnóstwo emocji i chociaż to goście po 90 minutach prowadzili 2:1, to w doliczonym czasie gry Patrik Schick zdobył dwie bramki, zapewniając awans swojej drużynie.

Niecodzienną sytuację mogliśmy zobaczyć w okolicach 60. minuty. Elvin Jafarguliyev zatrzymał faulem rywala, który miał prostą drogę do bramkarza, więc został ukarany żółtą kartką. To jednak nie był koniec, bowiem chwilę później sędzia podszedł do monitora, aby raz jeszcze obejrzeć całą sytuację. Gdy podjął decyzję i wrócił do zawodnika, ten wyciągnął rękę, chcąc podziękować mu za brak czerwonej kartki, natomiast arbiter z kamienną miną wyrzucił go wówczas z boiska.