Arsenal wygrywa, Cash bez błysku

22 października 2021, 23:40 • 1 min czytania 2 komentarze

Gdyby Paulo Sousa miał decydować o przydatności Matty’ego Casha do reprezentacji Polski wyłącznie na podstawie dzisiejszego meczu Arsenalu z Aston Villą… Chyba nie musielibyśmy aż tak mocno przyspieszać procedury nadawania obywatelstwa zawodnikowi z Premier League. Cash zagrał bardzo średnie zawody, a Arsenal zasłużenie wygrał 3:1.

Po trochę ponad dwudziestu minutach plan na ten mecz Aston Villi się wysypał, bo Partey dał „Kanonierom” prowadzenie. Po godzinie gry było właściwie pozamiatane – na 2:0 jeszcze przed przerwą trafił Aubameyang, na 3:0 w 56. minucie trafił Smith-Rowe.

Gości było stać na odpowiedź dopiero w ostatnich dziesięciu minutach gry, ale po pierwsze – wykorzystali tylko jedną okazję, po drugie – i tak nie mieli ich aż tyle, by w ogóle marzyć o remisie.

Arsenal – Aston Villa 3:1 (2:0)