Ancelotti: To był nasz najgorszy mecz w tym sezonie

redakcja

Autor:redakcja

04 października 2021, 11:35 • 1 min czytania

Reklama
Ancelotti: To był nasz najgorszy mecz w tym sezonie

Real Madryt przeżywa wyjątkowo trudne dni. Po sensacyjnej porażce z Sheriffem Tyraspol w Lidze Mistrzów, „Królewscy” przegrali także spotkanie z Espanyolem w hiszpańskiej ekstraklasie. Trener Carlo Ancelotti nie robił dobrej miny do złej gry.

Reklama

 – Zagraliśmy po prostu źle, zasłużyliśmy na porażkę. Zgadzam się, że to był nasz najgorszy mecz w tym sezonie. Po golu kontaktowym nie potrafiliśmy utrzymać swoich założeń, staliśmy się zdezorientowani na boisku. Nie byliśmy dobrze ustawieni ani z piłką, ani bez piłki. Teraz mamy przerwę reprezentacyjną, podczas której będziemy musieli przeanalizować, dlaczego drużyna w ciągu tego tygodnia zmieniła swoje nastawienie. Te dwie porażki to nie jest normalna sprawa dla takiego klubu jak Real – mówił włoski szkoleniowiec.

 – Byliśmy za mało agresywni, przegrywaliśmy wiele pojedynków. Nie chodzimy mi tu o zaangażowanie, tylko o kwestie techniczne i taktyczne – dodał Ancelotti.

Mimo tej porażki Real pozostał liderem Primera Division, ale punktowo został już dogoniony przez Atletico i Sociedad.

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank