Najdziwniejszy stały fragment gry, jaki dziś zobaczycie [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

06 lipca 2024, 20:31 • 1 min czytania 5 komentarzy

Ekstraklasa ma z czego się dziś uczyć! Reprezentacja Anglii pokazuje światu, jak należy wykonywać stałe fragmenty gry w sposób zupełnie niesztampowy.

Anglia mierzy się ze Szwajcarią w ćwierćfinale Euro 2024. Do 75. minuty kibice nie narzekali na nadmiar bramek, lecz w samej końcówce maszyna ruszyła i w tym momencie mamy remis 1:1, trwa dogrywka.

Warto tymczasem zwrócić uwagę na znakomity, przemyślany stały fragment gry w wykonaniu Anglików. Godzinami ćwiczona akcja zaczęła się od Kierana Trippiera, który zszokował świat oraz rywali, podając do najbliżej stojącego Bukayo Saki. Ten kontynuował proces pisania nowego rozdziału historii piłki nożnej i zagrał do tyłu, a kolejny zawodnik (dla elementu zaskoczenia do piłki ruszyło dwóch Anglików jednocześnie) zrobił to samo. Futbolówka trafiła po chwili do bramkarza, a trybuny eksplodowały. Nie możemy się doczekać świeżych pomysłów na ewentualne rzuty karne.