#AleNumer – konkurs z nagrodami – ilu strzelców w 8. kolejce?
Weszło

#AleNumer – konkurs z nagrodami – ilu strzelców w 8. kolejce?

Przerwa na kadrę już za nami, kłębi się w nas sporo negatywnych emocji, ale mamy dwie dobre wieści. Po pierwsze – wraca Ekstraklasa. Po drugie – znów do wygrania mamy piłkę Ekstraklasy i kwalifikację do następnego etapu w konkursie #AleNumer. Tym razem pytamy was o liczbę strzelców goli w 8. kolejce.

Specjalnie idziemy w gole, żebyście mogli się wyszumieć trochę po tych dwóch zerach na koncie w starciach ze Słowenią i Austrią. Nie zakładamy, że w ośmiu meczach najbliżej kolejki obejrzymy same bezbramkowe remisy (jeśli tak będzie, to zamykamy tę stronę i zajmiemy się hodowlą jedwabników, macie nasze słowo), ale jeśli ktoś chce tak zatypować…

Reguły typowania są banalne proste. Jak co tydzień. Nic się nie zmienia – poza pytaniem konkursowym. Zatem sprawa jest prosta – pod postem na Twitterze lub Facebooku typujecie liczbę zawodników, którzy w 8. kolejce Ekstraklasy strzelą przynajmniej jednego gola (nie liczymy samobójów, zatem jeśli w meczu Lechii z Lechem dwa gole strzeli Jevtić, a samobója sieknie Kostewycz, to z tego meczu wyciągamy jednego strzelca mimo trzech zdobytych bramek), do tego dopisujecie argumentację dlaczego tak właśnie będzie (ważne!) i dorzucacie hasztag #AleNumer (też ważne, bo bez tego nie znajdziemy zwycięzcy).

Dla zwycięzcy każdej kolejki mamy repliki piłki Ekstraklasy, ale także telefon z radia Weszło FM. Tak, tak… Półfinały naszej zabawy współorganizowanej z Totalizatorem Sportowym odbędą się na antenie radia po 5 (już za nami), 9, 13 i 17 kolejce. Ten etap będzie już trudniejszy, ponieważ dojdą stres związany z występem na żywo, a także konkretny czas na udzielenie odpowiedzi. Półfinaliści naprzemiennie będą odpowiadać na pytania związane z PKO Ekstraklasą w pięciu kolejkach. Do finału przechodzi uczestnik, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. Remis? Proszę bardzo – nagła śmierć, jak w rzutach karnych.

Jeśli w półfinałach emocje wydają się pewnikiem, to co dopiero powiedzieć o wielkim finale? Ten odbędzie się w redakcji Weszło, a transmitowany będzie na YouTube. Tym razem zostanie wprowadzony element „grzybka”, co oznacza, że nie tylko wiedza, ale także refleks i szybkość będą liczyły się w walce o nagrody główne.

67597985_365927114118077_1834111959226646528_n-1-1 (2)

KOMENTARZE (0)