Mocne wejście Grabary w Danii
Weszło

Mocne wejście Grabary w Danii

Trzy pierwsze mecze w seniorskiej piłce i już nominacja do jedenastki miesiąca. Grabara w dorosłe granie wszedł z kopyta. Wypożyczony do Aarhus zawodnik Liverpoolu szybko wyrobił sobie pozycję w klubie i lidze.

Nagrodził go renomowany duński portal tipsbladet.dk.

Screen Shot 02-27-19 at 10.46 AM

Mecze Polaka w Danii:

8 luty, Esbjerg, 90 minut, 2:0
15 luty, SonderjyskE, 90 minut, 2:0
24 luty, Midtjylland, 90 minut, 1:2

Co tu kryć, gratulujemy, bo nie jest łatwo tak szybko wejść w dorosłe granie. Tak, wiemy, że Grabara nie raz i nie dwa trenował z dorosłą drużyną, wiemy, że w drugiej drużynie Premier League potrafi pojawić się nie jeden kozak, ale mimo wszystko dla wielu zdolnych piłkarzy przeskok tego progu był dużym wyzwaniem. Grabara nawet się nie zająknął. W Danii pozostanie do czerwca.

Na pewno forma cieszy, bo przecież Kamil ma w tym roku na rozkładzie również ważny turniej w barwach młodzieżowej reprezentacji Polski. Jakby i tu się pokazał – okazji może mieć, awans awansem, ale faworytem nie będziemy – kto wie jaka przyszłość czeka go po powrocie do Liverpoolu.

Oczywiście Grabara nie zapomina o swoim Twitterze, który przyniósł mu rozpoznawalność jeszcze przed zagraniem choćby minuty w poważnej piłce. Wczorajszy wpis pod wywiadem WP Sportowych Faktów z Rafałem Gikiewiczem.

Screen Shot 02-27-19 at 10.44 AMOcenę samego wpisu pozostawiamy wam, ale kolejność już mniej razi, bo najpierw są dobre mecze w seniorskiej piłce, potem jest internet.

Fot. FotoPyK

KOMENTARZE (0)