Nokaut na GKS-ie Tychy. Stal Rzeszów się zabawiła… [WIDEO]

Autor:Bartosz Lodko

30 września 2024, 20:03 • 2 min czytania 0 komentarzy

Zaczęło się od efektownego trafienia autorstwa Maksymiliana Dziuby, a skończyło na… pięciu straconych golach i piątym ligowym meczu bez zwycięstwa z rzędu. Stal Rzeszów rozgromiła na własnym boisku GKS Tychy 5:1.

Zespół ze Śląska naprawdę udanie rozpoczął poniedziałkową potyczkę, bo pod koniec pierwszego kwadransa gry swoją premierową bramkę w barwach tyskiego klubu zdobył wypożyczony z Lecha Poznań do GKS-u Maksymilian Dziuba:

Drużyna Marka Zuba szybko wyrównała. Już w 18. minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Kaczor, natomiast w końcówce pierwszej połowy Marcela Łubika najpierw pokonał Patryk Warczak, a następnie kolega z zespołu, Nemanja Nedić:

Po zmianie stron Stal nie zwolniła tempa. Drugiego gola dorzucił 20-letni Warczak, a ekipę przyjezdnych dobił Szymon Łyczko:

Dzięki temu zwycięstwu Stal Rzeszów awansowała na trzecią pozycję. GKS Tychy jest aktualnie w tabeli na 12. miejscu.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.