Gol Konrada Michalaka. Polak zapewnił remis drużynie [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

29 marca 2024, 23:33 • 1 min czytania 0 komentarzy

Konrad Michalak przełamał serię 13 spotkań bez trafienia w lidze. Były zawodnik Lechii Gdańsk czy Legii Warszawa zdobył kluczową bramkę w starciu z Al-Jabalain.

29 marca Al-Jabalain mierzyło się u siebie z Ohod Club Polaka w meczu 27. kolejki drugiej ligi saudyjskiej. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a przyczynił się do tego Konrad Michalak. 26-letni pomocnik już w 7. minucie wykorzystał dośrodkowanie i bez większego problemu pokonał bramkarza rywali strzałem głową:

To nie wystarczyło do zwycięstwa. Gospodarze odpowiedzieli bowiem pod sam koniec meczu – w 87. minucie – bramkę na 1:1 zdobył Hisham Al-Dubais. Więcej trafień już nie zobaczyliśmy i Ohod Club objął czternaste miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 30 punktów.

To już siódma bramka Michalaka, który w aktualnym sezonie rozegrał łącznie 25 spotkań. Polski pomocnik będzie miał następną okazję do poprawy swoich statystyk 16 kwietnia, gdy jego zespół zmierzy się na wyjeździe z Al-Kholood Club. Spotkanie ligowe odbędzie się o godzinie 18:00.