Muci rozpoczął podbój Turcji. Piękny rajd oczarował kibiców [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

29 lutego 2024, 12:00 • 1 min czytania 1 komentarz

Ernest Muci zdobywa serca tureckich kibiców. Tym razem zaliczył rajd przez połowę boiska w spotkaniu z Konyasporem, mijając bezproblemowo wielu rywali.

Ernest Muci opuścił po trzech latach Legię Warszawa, przenosząc się za 10 milionów euro do dowodzonego przez Fernando Santosa Besiktasu. W nowym klubie odnalazł się doskonale i zanotował już trafienie, natomiast najbardziej zwraca się uwagę na jego wysokie umiejętności techniczne i efektowne akcje.

Tym razem wyróżnił się w 57. minucie spotkania z Konyasporem. 22-latek dryblingiem wyprowadził piłkę z własnej połowy i nie pozwolił jej sobie odebrać aż do… pola karnego rywali, mijając jednego piłkarza za drugim:

Ma świetny kontakt z piłką. Potrafi dryblować, oddać strzał i zaliczyć asystę. To czyni go bardzo cennym – czytamy na portalu „Oncevatan”.

Muci następną okazję do wywołania wielkich emocji będzie miał 3 marca. Tego dnia o godzinie 17:00 Besiktas zmierzy się z Galatasaray.