Wielki rewanż na Stadionie Narodowym, specjalna promocja w Fuksiarzu

14 czerwca 2022, 12:39 • 3 min czytania 6 komentarzy

Pomału dobiega końca czerwcowa przerwa na spotkania Ligi Narodów. Reprezentacja Polski zakończy zgrupowanie rewanżowym starciem z Belgią. Biało-czerwoni ponownie się skompromitują, a może tym razem nie będzie blamażu, tylko wielki triumf? Tego oczywiście nie wiemy, lecz pospekulować nie zaszkodzi. Tym bardziej że nasi kumple z Fuksiarza przygotowali dzisiaj dla was ciekawą promocję – Fuks Bumerang. Jeśli dokładnie jeden mecz na waszym kuponie okaże się przegrany, otrzymacie freebet w wysokości postawionej stawki aż do 500 złotych!

Na kuponie musi się znaleźć co najmniej pięć zdarzeń. Zastanówmy się zatem…

… NA KOGO WARTO DZIŚ POSTAWIĆ?

W pierwszej kolejności na tapet wypada wziąć starcie Polski z Belgią. Już wiemy, że w drużynie gości zabraknie kilku największych gwiazd. O ile w pierwszym meczu „Czerwone Diabły” rozbiły biało-czerwonych bez Romelu Lukaku oraz Thibaut Courtois, tak teraz będą musiały sobie poradzić również bez fenomenalnie dysponowanego Kevina De Bruyne. Pamiętajmy jednak, że gra podopiecznych Czesława Michniewicza najbardziej posypała się w końcówce, a zatem wówczas, gdy belgijską ekipę napędzali już zmiennicy. Nie ma co zatem przesadzać z optymizmem. Goście wciąż są bitymi faworytami do zgarnięcia trzech punktów, a ich ofensywni zawodnicy na pewno wielokrotnie zagrożą polskiej bramce. Z drugiej strony, my też mamy swoje argumenty w ofensywie i potrafimy być bardzo konkretni, co pokazała pierwsza połowa meczu z Belgią, a także wyjazdowe starcie z Holandią. Kurs na to, że obie drużyny zdobędą dziś gola? 1,72.

Szlagierowo zapowiada się konfrontacja Niemiec z Włochami. Nasi zachodni sąsiedzi mają za sobą passę czterech z rzędu remisów 1:1 (z Holandią, Włochami, Anglią i Węgrami), którą zapewne chcieliby wreszcie przerwać zwycięstwem, ale łatwo nie będzie. Squadra Azzurra najgorsze chwile chyba ma już bowiem za sobą. Wciąż nie olśniewa, tak jak na Euro 2020, ale prezentuje się naprawdę solidnie. Pachnie tu zatem wynikiem poniżej 2,5 gola (kurs: 1,85).

Dodatkowo stawiamy też na Bośnię i Hercegowinę, która podejmie u siebie Finlandię (kurs: 2,08), powyżej 2,5 gola w starciu Ukrainy z Irlandią (kurs: 2,35) oraz co najmniej jednego gola dla reprezentacji Armenii w jej domowej potyczce ze Szkotami (kurs: 1,80).

Summa summarum daje to kurs całkowity 28,0.

ZASADY PROMOCJI

Jak odebrać freebet  wartości 500 złotych?

• kliknij przycisk: „Dołącz”
  • następnie dokonaj depozytu w wysokości co najmniej 50 złotych
  • postaw kupon AKO z minimum pięcioma zdarzeniami za wpłacone środki (całość stawki musi pochodzić z wpłaconych środków po dołączeniu do promocji)
  • promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe oraz na żywo
  • jeśli na kuponie nie wejdzie dokładnie jeden dowolny mecz, otrzymasz freebet w wysokości 100% postawionej stawki

Promocja trwa od 13.06.2022 od godziny 13:00 do 14.06.2022 do godziny 23:59. Maksymalnie do 72h od zakończenia promocji freebet powinien pojawić się na Twoim koncie. Każdy gracz, który spełni warunki promocji jest uprawniony do jednokrotnego odebrania freebetu. Aby otrzymać maksymalną kwotę freebetu, należy postawić kupon spełniający warunki promocji za 570 zł. W przypadku, kiedy dokładnie jeden mecz na kuponie okaże się przegrany na Twoim koncie pojawi się freebet w wysokości wspomnianej kwoty pomniejszonej o podatek, czyli 500 zł.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji, czyli TUTAJ.