Bójka na pięści podczas towarzyskiego meczu [WIDEO]

Opracowanie:Piotr Rzepecki

27 lipca 2024, 19:18 • 1 min czytania 4 komentarze

Zagotowało się podczas przedsezonowego sparingu między West Bromwich Albion a Mallorcą. W 40. minucie w wyniku faulu doszło do starcia między zawodnikami. Nie skończyło się jednak na wymianie uprzejmości – zawodnicy rzucili się na siebie i w ruch poszły pięści.

Co tak naprawdę się wydarzyło? Na pięć minut przed przerwą z kontratakiem szedł zespół z Anglii, a piłkę prowadził Jayson Molumby. 24-krotny reprezentant Irlandii został w pewnym momencie nieprzyjemnie sfaulowany od tyłu. Z akcji nici, ale ta sytuacja na tyle rozzłościła gracza West Bromu, że wszedł w dyskusję z rywalem.

Piłkarz Mallorki, Sergi Darder, także nie dał za wygraną. Po krótkiej wymianie zdań, doszło do… wymiany ciosów. To była walka na gołe pięści, którą przerwać musieli koledzy obu piłkarzy.

Mecz finalnie zakończył się zwycięstwem drużyny z Hiszpanii. Jedynego gola na 1:0 strzelił w 65. minucie David Lopez.

Urodził się dzień po Kylianie Mbappe. W futbolu zakochał się od czasów polskiego trio w Borussi Dortmund. Sezon 2012/13 to najlepsze rozgrywki ever, przynajmniej od kiedy świadomie śledzi piłkarskie wydarzenia. Zabawy z kotem Maurycym, Ekstraklasa, powieści Stephena Kinga.