Maciej Gajos z pięknym golem w Indonezji [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Autor:Paweł Wojciechowski

30 kwietnia 2024, 14:10 • 1 min czytania 2 komentarze

Maciej Gajos strzelił gola dla Persijy Jakarta w meczu 34. kolejki indonezyjskiej ekstraklasy z PSIS Semarang. Bramka Polaka nie dość, że okazała się zwycięska, to była też naprawdę urodziwa.

Drużyna Polaka zmierzyła się z Semarang. Był to typowy mecz dwóch drużyn środka tabeli. Gospodarze przegrywali 0:1, ale między 67. a 73. minutą strzelili dwa gole. Pierwszą bramkę zdobył były piłkarz GKS-u Bełchatów, Marko Simić, a Gajos kilka minut później podszedł do rzutu wolnego w okolicy pola karnego i idealnie przymierzył w okienko, ustalając wynik spotkania na 2:1.

Był to piąty gol 33-letniego pomocnika w tym sezonie. Oprócz tego, w 28 spotkaniach dorzucił siedem asyst. Klub Polaka jest na ósmym miejscu w tabeli ligi indonezyjskiej z dorobkiem 48 punktów, a jej ostatni przeciwnik ma pięć oczek więcej i plasuje się dwie lokaty wyżej

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.