Niecodzienny wynik w Bundeslidze [WIDEO]

05 grudnia 2021, 20:22 • 1 min czytania 3 komentarze

SC Freiburg pokonał Borussie Moenchengladbach na jej boisku aż 6:0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a końcowy rezultat widniał na tablicy wyników już w 37. minucie.

Jeszcze nieco ponad miesiąc temu Borussia potrafiła pokonać Bayern Monachium 5:0 w Pucharze Niemiec, a dzisiaj sama zanotowała upokarzającą porażkę. Gospodarze musieli odrabiać dwubramkową stratę już od 5. minuty meczu. Ostatecznie na listę strzelców wpisało się sześciu różnych zawodników, a aż cztery bramki padły po stałych fragmentach gry. Trener Borussii, Adi Hutter, już w 29. minucie zdecydował się na dwie zmiany w swoim zespole.

Freiburg wrócił tym samym na 4. miejsce w tabeli Bundesligi, Borussia ma pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Wszystkie bramki z dzisiejszego meczu można zobaczyć tutaj: