Totolotek kod promocyjny

Opublikowane 23.03.2020 17:22 przez

redakcja

Szukasz kodu promocyjnego do Totolotka, dzięki któremu liczysz na lepszy bonus bukmacherski? Trafiłeś w dobre miejsce, bo na tej stronie odkryjesz Totolotek kod promocyjny, a co ważniejsze poznasz bonusy od tego bukmachera – metody odbioru i sposób użycia. Ile można zyskać na start w Totolotku? Przekonajmy się!

Kody promocyjne robią furorę nie tylko w sklepach online, ale także w zakładach bukmacherskich. Internetowi bukmacherzy poza standardowymi ofertami proponują coś ekstra, czyli kod bonusowy. Użycie specjalnego hasła u bukmachera otwiera drogę do wyższego bonusu powitalnego lub dodatkowej premii np. freebetu.

Kod promocyjny Totolotek od Weszło pozwoli ci uzyskać lepszy niż normalnie bonus dla nowych graczy. A więc masz wybór – założyć standardowe konto i skorzystać z ogólnej promocji lub wykorzystać nasz link promocyjny i zakwalifikować się do oferty VIP. Odpowiedź powinna być prosta, bo skoro masz szansę na więcej, to czemu z niej nie skorzystać?

W dalszej części artykułu prezentujemy kod promocyjny, wyjaśniamy jak użyć nasz kod bonusowy, a także opisujemy wszystkie bonusy, które dzięki niemu uzyskasz. Liczymy, że dzięki naszym poradom bez problemu krok po kroku skorzystasz z powitalnej promocji Totolotka.

Kod promocyjny Totolotek VIP – rejestracja

Bonusowy kod w Totolotku już na początku działa inaczej niż u innych bukmacherów. O co chodzi? Aby zostać przypisanym do promocji VIP dla klientów Weszło wystarczy zarejestrować konto korzystając z naszego linku promocyjnego. Podczas gdy u pozostałych legalnych bukmacherów online kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym – w Totolotku wystarczy zaznaczyć pole „TAK, chcę bonus powitalny!”. Następnie podążać zgodnie ze wskazówkami bukmachera i dokończyć rejestrację.

panel rejestracyjny w totolotek

Rejestracja w Totolotku zajmuje kilka minut. De facto najważniejszym punktem utworzenia nowego konta jest uzupełnienie formularza rejestracji na stronie totolotek.pl. W formularzu należy wpisać takie informacje: imię, nazwisko, adres, PESEL, data urodzenia, adres e-mail oraz ustalić hasło. Oczywiście zakłady bukmacherskie w Polsce dozwolone są od osiemnastu lat, dlatego trzeba zaznaczyć oświadczenie o pełnoletniości, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Aby założyć konto w Totolotku nie musisz posiadać przy sobie dowodu osobistego. Bukmacher ten pozwala dokonać tzw. tymczasowej rejestracji przy której nie trzeba wysyłać skanu dokumentu tożsamości – można to zrobić później w wygodnym dla siebie terminie.

Jeśli uzupełniłeś formularz rejestracji w Totolotku, to sprawdź swoją skrzynkę pocztową e-mail. Tam powinna znajdować się wiadomość od Totolotka z linkiem aktywującym konto – wejdź w niego, a konto będzie gotowe do użycia.

Gdzie wpisać kod bonusowy?

Jak już wspominaliśmy wcześniej – kod w Totolotku wpisujemy nie przy rejestracji, a dopiero po utworzeniu nowego konta. Chcesz wpisać kod promocyjny? A więc – zaloguj się do Totolotka, a następnie wejdź w zakładkę „wpłata” i wybierz pozycję Bonus.code/Kod bonusowy. W otworzonym oknie wpisz kod promocyjny, jaki posiadasz na zakłady bukmacherskie Totolotek, a bukmacher przyzna ci specjalny bonus.

Jakie bonusy zyskasz za kod promocyjny?

Nowi gracze po rejestracji w Totolotku mogą skorzystać z trzech bonusów na start:

 • Bonus powitalny 100% do 500 PLN
 • Bonus mobile 100% do 49 PLN
 • Bonus bez depozytu 25 PLN

Bonus powitalny w Totolotku 100% do 500 PLN

To pierwszy z bonusów od Totolotka, jaki można uzyskać korzystając z promocji dla czytelników Weszło. W ramach bonusu powitalnego można uzyskać podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 500 PLN. A więc, jeśli wpłacisz 500 złotych, to tyle samo otrzymasz od Totolotka w ramach bonusu.

Jak odebrać bonus? W pierwszej kolejności trzeba założyć konto z naszego linku promocyjnego, a następnie zrobić pierwszy depozyt. Minimalna wpłata, od której Totolotek wypłaca bonus to 20 PLN. Oczywiście chcąc odebrać maksymalny bonus powitalny należy wpłacić 500 PLN – wówczas łącznie będziesz miał 1000 PLN na obstawianie zakładów sportowych. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty – Totolotek przyzna na twoje konto 100% bonus.

Odbierz bonus z dedykowanym kodem dla czytelników WESZŁO!

Obrót bonusu

Bonus od depozytu w Totolotku podlega warunkom obrotu. W regulaminie promocji jest jasno zapisane, że bonus i pierwsza wpłata muszą zostać obrócone trzy razy przed możliwością wypłaty. A więc – obie kwoty trzeba obrócić x3 i dopiero wtedy będziesz mógł dowolnie dysponować tymi środkami finansowymi.

Robiąc obrót trzeba mieć na uwadze, by obstawiać zakłady spełniające warunki obrotu. W przypadku bonusu Totolotka do obrotu zaliczane są kupony AKO z minimum trzema typami – gdzie minimalny kurs dla pojedynczej selekcji wynosi 1.35.

Jeśli otrzymałeś 500 PLN bonusu, to twój łączny obrót będzie musiał wynieść 3000 PLN.

Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe i kupony wypłacone przy użyciu narzędzia cash-out.

Bonus mobile

Nowi gracze Totolotka w ramach bonusu powitalnego mogą zainstalować mobilną aplikację, w której czeka bonus 100% do 49 PLN. Bonus w aplikacji Totolotka można wykorzystać tylko raz – po instalacji oprogramowania na telefon z systemem iOS lub Android.

Chcesz odebrać bonus mobile? W takim razie postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami! Jeśli założyłeś konto w Totolotku, to pobierz na swój telefon aplikację tego bukmachera. Apkę Totolotka znajdziesz w App Store lub bezpośrednio na stronie totolotek.pl. Następnie zaloguj się do Totolotka korzystając z aplikacji i wpłać pieniądze. Minimalna kwota to 20 PLN, ale jeśli chcesz wykorzystać maksymalny bonus, to zdeponuj 49 złotych. Bonus mobile 100% zostanie przyznany na podobnych zasadach, co bonus powitalny 500 PLN – twoja wpłata zostanie podwojona.

O czym trzeba pamiętać? Bonus może zostać wykorzystany tylko w mobilnej aplikacji. Zgodnie z regulaminem bonusu – kwota wpłaty i bonusu podlega obrotowi x3 na kuponach z kursem minimalnym 1.90. A więc przy bonusie 49 PLN – kwota spełniająca obrót to 294 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu

Freebet w Totolotku zarezerwowany jest tylko dla użytkowników, którzy posiadają kod promocyjny. Co więcej, aby odebrać bonus bez depozytu w Totolotku należy zweryfikować konto, czyli przesłać do bukmachera skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, a także uzupełnić dane związane z numerem konta bankowego.

Jeśli posiadasz kod bonusowy, to wejdź w zakładkę wpłata, a następnie kliknij na Bonus.code i wprowadź specjalny voucher. Jeśli kod zadziała, to twoje konto zostanie doładowane bonusem bez depozytu o wartości 25 złotych. Jak wykorzystać darmowy bonus? Obróć go dwa razy w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

Odbierz więcej niż w standardzie, wykorzystując kod „WESZLO” u bukmachera Totolotek!

Bonusy w Totolotku dla stałych graczy

Typerzy zakładów bukmacherskich wiedzą, że bonusów nigdy dość! Promocja powitalna w Totolotku jest atrakcyjna, bo składają się na nią aż trzy bonusy, ale wszystko ma swój początek i koniec. Co gdy wykorzystasz bonus powitalny? W takiej sytuacji polecamy bonusy dla stałych graczy. Totolotek oferuje coś ekstra także dla zarejestrowanych graczy. Jakie to bonusy?

Bonus King Size

Promocja King Size w Totolotku, to bonus na zakłady akumulowane. To oferta dla graczy, którzy lubią stawiać rozbudowane akumulatory i taśmy. W tym przypadku im więcej zakładów obstawisz – tym wyższe bonus możesz otrzymać. Maksymalnie Totolotek doładuje twoje konto o bonus 66% od wygranej kwoty. Tak się stanie, jeśli trafisz kupon ako złożony z 30 zdarzeń!

Ile można wygrać? Oto spis zależności pomiędzy ilością typów a bonusem:

 • 5 zdarzeń – bonus 5%
 • 6 zdarzeń – bonus 10%
 • 7 zdarzeń – bonus 15%
 • 8 zdarzeń – bonus 20%
 • 9 zdarzeń – bonus 25%
 • 10 zdarzeń – bonus 30%
 • 11 zdarzeń – bonus 35%
 • 12 zdarzeń – bonus 40%
 • 13 zdarzeń – bonus 45%
 • 14 zdarzeń – bonus 50%
 • 15-29 zdarzeń – bonus 52%
 • 30 zdarzeń – bonus 66%

Bonus Lucky Loser

W ramach promocji Lucky Loser można odebrać bonus cashback od Totolotka. Bukmacher zwróci postawioną stawkę na mecz, jeśli twój wynik nie wejdzie. O wydarzeniach sportowych objętych ofertą Lucky Loser dowiesz się na stronie totolotek.pl. Wraz z komunikatem o promocji pojawią się także informacje dotyczące kwoty bonusu.

Chcąc być na bieżąco z tego typu bonusem należy regularnie odwiedzać stronę Totolotka lub śledzić jego kanały w social media.

Bet Club

Bet Club to program lojalnościowy, który nagradza aktywnych graczy. Warunkiem uczestnictwa jest obstawianie zakładów bukmacherskich i wszelka aktywność z tym związana, a więc dokonywanie płatności itd.

Zdobywając minimum 5000 punktów otrzymujesz prawo wymiany zgromadzonych punktów na bonusy. Bukmacher stosuje trzy etapy nagradzania graczy:

 • Bet Club Silver do 4999 punktów
 • Bet Club Gold 5000 – 19 999 punktów
 • Bet Club Platinium od 20 000 punktów

W Bet Club Gold otrzymujesz +20% bonus, a w Bet Club Platinium +50% bonus. Punkty liczone są według schematu: stawka kuponu razy ilość zdarzeń.

W ramach nagród w Bet Club można liczyć na darmowe zakłady, bonusy od depozytu czy zakłady bez ryzyka.

Grafika prezentuje Betclub z oferty Totolotka

Totolotek – legalny bukmacher

Jeśli szukasz bukmachera, u którego bezpiecznie i legalnie możesz obstawiać zakłady sportowe, to Totolotek jest dobrym wyborem. Dlaczego? Bo to w 100% legalny bukmacher z licencją na oferowanie zakładów wzajemnych online i w punktach stacjonarnych. Numer licencji: (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485).

Totolotek działa za pośrednictwem strony internetowej totolotek.pl, mobilnej aplikacji oraz sieci punktów stacjonarnych. W 2019 roku bukmacher został przejęty przez niemiecką spółkę Merkur Sportwetten GmbH, która w Niemczech jest właścicielem takiego bukmachera jak X-Tip. Od tamtej pory Totolotek przeszedł zmiany wizerunkowe oraz technologiczne. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to zmieniło się logo firmy, a do promocji zakładów został zatrudniony Łukasz Podolski. Wraz ze zmianą właściciela zaszły zmiany również technologiczne. Totolotek całkowicie przebudował stronę internetową i mobilną aplikację.

Bukmacher Totolotek jest sponsorem tytularnym rozgrywek o piłkarski Puchar Polski.

Zakłady bukmacherskie

W Totolotku wytypujesz zakłady przedmeczowe i “na żywo”. W ofercie tego bukmachera znajduje się ponad 20 dyscyplin sportowych. Totolotek pozwala obstawiać piłkę nożną, siatkówkę, tenis ziemny i koszykówkę, a także mniej znane sporty jak badminton, dart, żeglarstwo czy piłka wodna. To bukmacher z szeroką ofertą i każdy z graczy powinien znaleźć coś dla siebie.

Dodatkowo w Totolotku obstawiać można rosnący w siłę e-sport, czyli zakłady na CS:GO, StarCraft, Dota 2, League of Legends i wiele innych gier komputerowych.

logo bukmachera Totolotek

Cash out

Z punktu widzenia typerów cash out to jedno z najważniejszych narzędzi. Funkcja ta działa w Totolotku online. Co oznacza cash out? To możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu i odbioru wygranej bez czekania na wyniki wszystkich wytypowanych spotkań.

Cash out w Totolotku działa tylko w zakładach zagranych za minimum 20 PLN. Jeśli chcesz zamknąć zakład lub sprawdzić proponowaną kwotę cash out, to wejdź w “szczegóły kuponu” w sekcji “moje zakłady”.

Narzędzie early cash out jest dostępne w zakładach pre-match i live (solo oraz ako). Cash out nie może być wykorzystywany przy obracaniu bonusów.

Jak zrobić wpłatę na konto gracza?

Granie w Totolotku, a także odbiór bonusów możliwy jest po zrobieniu wpłaty na konto. Jak wyglądają depozyty w Totolotku?

Aby wpłacić pieniądze na konto gracza należy wejść w zakładkę “wpłata”, a następnie skorzystać z dostępnych opcji płatniczych. W Totolotku depozyty zrealizujesz za pośrednictwem:

 • karty VISA/Mastercard
 • Paysafecard
 • Skrill
 • tpay
 • dotpay
 • BLIK

Minimalny depozyt w Totolotku zaczyna się od kwoty 4 PLN. Płatności realizowane są błyskawiczne i pieniądze od razu pojawiają się na twoim koncie. Wpłaty działają 24/h przez siedem dni w tygodniu.

Wypłaty w Totolotku

Ustawa hazardowa obliguje legalnych bukmacherów, a takim jest Totolotek, do wypłacania wygranych tylko na indywidualny rachunek bankowy. A więc pieniądze z Totolotka można wypłacić tylko na wskazane przy weryfikacji danych konto bankowe. Bukmacher zleca wypłaty tylko w dni robocze.

Aplikacja mobile

Mobilna aplikacja Totolotka działa na urządzeniach z oprogramowaniem iOS i Android. Aplikacja daje pełny dostęp do konta online, dzięki czemu otrzymujesz pełną ofertę zakładów bukmacherskich, narzędzia (cash out), możliwość skorzystania z bonusów (mobile 49 PLN), a także powiadomienia PUSH o rozliczonych kuponach.

Użytkownicy z telefonami na systemie iOS znajdą aplikację w App Store. Gracze ze smartfonami na Androidzie przed instalacją aplikacji Totolotka muszą wejść w ustawienia swojego telefonu i zezwolić na instalację oprogramowania z niezaufanych źródeł. Dlaczego? Bo Google Play blokuje wszystkie aplikacje hazardowe. Następnie aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony Totolotka.

podolski, totolotek, aplikacja mobilna

FAQ

 

Czy w Totolotku działa kod promocyjny?

Tak, dla użytkowników portalu Weszło Totolotek przygotował kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz lepsze niż w standardzie bonusy na grę.

Jak wpisać kod bonusowy w Totolotku?

Kod promocyjny w Totolotku wpisujesz po zalogowaniu się w zakładce “wpłata” pod pozycją bonus.card/Kod bonusowy.

Jakie bonusy powitalne oferuje Totolotek?

Nowi gracze w Totolotku mogą odebrać trzy bonusy o łącznej wartości 574 złotych. Na pakiet powitalny składają się bonusy: 100% do 500 PLN, bonus mobile 49 PLN i bonus bez depozytu 25 PLN.

Jak obrócić bonusy Totolotka?

Każdy z bonusów Totolotka posiada inne warunki obrotu. Przy bonusie od depozytu 500 PLN kwotę wpłaty i bonusu trzeba obrócić trzy razy w zakładach ako z co najmniej trzema typami po kursach min. 1.35. W bonusie mobile należy wykonać obrót x3 (bonus i wpłata) w zakładach z kursem min. 1.90. Z kolei bonus bez depozytu wystarczy obrócić dwukrotnie po kursach min. 2.00.

Ile trzeba wpłacić, by odebrać bonus od Totolotka?

Minimalna kwota wpłaty, od której Totolotek przyznaje bonusy to 20 PLN.

Suche Info
23.05.2022

Mbappe: To była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć

W sobotę zakończyła się niezwykle długa saga transferowa z Kylianem Mbappe w roli głównej. Paris Saint-Germain oficjalnie poinformowało, że 23-letni napastnik przedłużył kontrakt z klubem do 2025 roku. Tym samym wieszczony od dłuższego czasu transfer do Realu Madryt nie doszedł do skutku. Dziś w tej sprawie została zwołana kolejna konferencja, na której Francuz wyjaśnił, dlaczego […]
23.05.2022
Suche Info
23.05.2022

Piotr Tworek odejdzie ze Śląska Wrocław. Brosz kandydatem na następcę

Piotr Tworek utrzymał Śląsk Wrocław w Ekstraklasie, ale jego misja dobiega końca. Taką informację podało „TVP Sport”, które typuje na jego następcę Marcina Brosza. Informacje o tym, że posada Tworka nie jest pewna i bezpieczna, pojawiały się już od kilku tygodni. Teraz potwierdza je Bartosz Wieczorek z „TVP Sport”. Po weekendzie miało się odbyć spotkanie […]
23.05.2022
Weszło
23.05.2022

To nie był wielki sezon bramkarzy

Bywały takie sezony, kiedy bramkarz odgrywał główną rolę w walce o mistrzostwo, żeby tylko wspomnieć Arkadiusza Malarza i Legię Warszawa. Bywało również, że golkiperzy należeli do ścisłego grona gwiazd swoich drużyn, które zajmowały miejsce w czubie tabeli – choćby Stipica rok temu. Natomiast miniona kampania 21/22 jest w tym temacie odmienna, mianowicie: golkiperzy nie byli […]
23.05.2022
Suche Info
23.05.2022

Kulesza: PZPN przedstawi plan modyfikacji przepisu o młodzieżowcu

Sprawa przepisu o młodzieżowcu w Ekstraklasie wzbudza emocje. Dziś zarząd PZPN zdecyduje o przyszłości tego zapisu, ale Cezary Kulesza już podzielił się sugestią dotyczącą ostatecznej decyzji. Prezes polskiej federacji w social mediach skomentował sprawę, która zostanie dziś przegłosowana przez zarząd PZPN. – Temat młodzieżowca wywołuje szeroką dyskusję. Zwolennicy i przeciwnicy mają swoje argumenty. Łączy nas cel: […]
23.05.2022
Suche Info
23.05.2022

Gustafsson: Rozglądam się po Skandynawii za asystentem

Jens Gustafsson, nowy trener Pogoni Szczecin, udzielił wywiadu szwedzkiemu „Fotbollskanalen”. Szkoleniowiec mówił w nim o pracy w Polsce i poszukiwaniach asystenta. Rozmowę Gustafssona ze szwedzkimi portalem przetłumaczył Piotr Piotrowicz, polski trener mieszkający w tym kraju. Nowy trener „Portowców” mówił w niej o decyzji o zmianie pracy. – To było całkiem nieszczęśliwe, timing nie był perfekcyjny. Często […]
23.05.2022
Suche Info
23.05.2022

OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa

Szok, niespodzianka i niedowierzanie. Legia Warszawa zaprezentowała Kostę Runjaicia, który został nowym trenerem ustępującego mistrza Polski. O tym, że Niemiec zostanie szkoleniowcem Legii wiadomo było od dawna, jednak obie strony wstrzymywały się z oficjalnym ogłoszeniem tej decyzji. Doszło do tego dopiero 23 maja, po zakończeniu ligowego sezonu w Polsce. Klub poinformował, że Runjaić podpisał kontrakt […]
23.05.2022
Weszło
13.04.2022

691 złotych ze stówki na Ligę Mistrzów – na co warto postawić?

Jedna z teorii mówi, że granie w Lidze Mistrzów zaczyna się wiosną, bo jesień jest dość nudnawa. I chyba to prawda – dopiero w fazie pucharowej mamy takie emocje, że aż wylewają się z telewizora, czego najlepszym przykładem były wczorajsze starcia (szczególnie to Realu z Chelsea). A jak będzie dziś? I co najważniejsze – jak […]
13.04.2022
Bukmacherka
14.11.2021

Postaw stówę na Irlandię, Macedonię i dużo goli w Hiszpanii, wygraj ponad pięć!

W niedzielę zaczynamy finiszować w poszczególnych grupach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze, a więc warto zmontować jakiś kupon w Fuksiarz.pl. My stworzyliśmy taki, w którym przy postawieniu 100 zł można wygrać ponad pięć razy tyle. Potencjalnie czeka nas dziś dużo emocji, bo mało gdzie sytuacja w najważniejszych aspektach jest już jasna i klarowna. I […]
14.11.2021
Fuksiarz Zakłady bukmacherskie
06.11.2021

Kto wtopił na meczu Barcelony? Na pewno nie klienci Fuksiarza!

Mecz zamyka wam kupon. Jesteście spokojni, bo to zdarzenie z kategorii „pewniaczki”. Siadacie głęboko w fotelu. Oglądacie. Pada jedna bramka, druga. Faworyt wygrywa. Wszystko wydaje się w jak najlepszym porządku. A potem dorzuca trzecią, więc powoli liczycie zyski z wygranej i rezerwujecie lot na Bahamy. A tu nagle z 3:0 robi się… 3:3. Wielki płacz […]
06.11.2021
Bukmacherka
04.11.2021

Kasa z Ligi Europy? Postaw na Napoli, West Ham i Lyon

Wierzysz w cuda? Spokojnie, nie przypieramy do muru, to nie Świadkowie Jehowy pod twoimi drzwiami, tylko my z naszą prostą piłkarską przaśnością. Generalnie bowiem piłka nożna lubi płatać psikusy zadufanym eksportom, ale… umówmy się: wcale nie tak często, jak mogłoby się to wydawać. Na najwyższym, międzynarodowym poziomie, zazwyczaj wygrywają murowani faworyci. Dlatego też mecze Ligi […]
04.11.2021
Suche Info
25.09.2021

Piątek: – Minie trochę czasu, zanim będę za wszystkim nadążał

Krzysztof Piątek po raz pierwszy od ponad czterech miesięcy pojawił się na boisku. Hertha Berlin grała z RB Lipsk i tego wieczoru do udanych nie może zaliczyć. Nasz napastnik wszedł na murawę w chwili, gdy jego zespół przegrywał 0:6. Piątek po końcowym gwizdku przyznał, że jest jeszcze daleki od optymalnej formy po kontuzji. Kontuzja kostki […]
25.09.2021
Bukmacherka
13.09.2021

Early Payout, czyli świetna oferta w bieżącej kolejce Ekstraklasy

Jak – mamy nadzieję – wiecie, nasi kumple z Fuksiarz.pl proponują zajebistą ofertę, a mianowicie Early Payout. No i jeśli ktoś z nimi gra, to po tym weekendzie z Ekstraklasą już wie, że wybrał bardzo dobrze. Przypomnijmy, czym właściwie jest ten Early Payout. Otóż jeśli drużyna, na którą postawiliście, obejmie dwubramkowe prowadzenie, wasz typ już […]
13.09.2021
Bukmacherka
08.05.2020

Lucky Loser na UFC w Totolotku! Zgarnij bonus 20 PLN!

W weekend wracają sporty walki na najwyższym poziomie! Przed nami gala UFC 249 z mega mocną kartą walk. Z tej okazji legalny polski bukmacher Totolotek przygotował specjalną ofertę. W ramach promocji „Lucky Loser” możemy zgarnąć 20 zł darmowego bonusu w przypadku przegranego zakładu. Jak skorzystać z tej promocji? Wyjaśniamy. Tony Ferguson, Francis Ngannou, Henry Cejudo… […]
08.05.2020
Bukmacherka
26.04.2020

Obstaw ligę Turkmenistanu w Totolotku i zgarnij bonus 20 PLN!

W Totolotku trwa promocja na ligę w Turkmenistanie! Ten legalny polski bukmacher oferuje nam darmowy bonus 20 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. A może lepiej wygrać trochę większą kasę? Przygotowaliśmy dla was propozycje typów, które pozwolą wam zgarnąć ekstra pensję! Asgabat – Nebitci Ostatnie mecze bezpośrednie: RWWPP Poprzednie spotkania Asgabat: WWPRW Ostatnie mecze Nebitci: PPWPP […]
26.04.2020
Bukmacherka
25.04.2020

Darmowy bonus 20 PLN w Totolotku! Sprawdź szczegóły promocji

Kto z nas nie lubi otrzymać bonusu zupełnie za darmo? Takie osoby chyba się nie znajdą, dlatego warto zajrzeć do oferty Totolotka. Ten legalny polski bukmacher oferuje graczom 20 zł darmowej premii. Jak skorzystać z promocji i na czym ona polega? Wyjaśniamy poniżej. Bonus oferowany przez Totolotka nie jest skomplikowany. Wystarczy zagrać za minimum 20 […]
25.04.2020
Bukmacherka
17.04.2020

20 PLN darmowego bonusu w Totolotku! Sprawdź jak skorzystać z promocji

Legalny polski bukmacher Totolotek przygotował dla graczy specjalną promocję! Tylko dziś nie stracimy nic na zakładach na tenis stołowy, nawet w przypadku porażki! Dlaczego? Dlatego, że Totolotek ma dla nas promocję – 20 zł darmowego zakładu na zmagania przy stołach! O co chodzi w tej promocji? Sprawa jest prosta – stawiamy minimum 20 zł na […]
17.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

Zgarnij darmowy bonus od Totolotka na ligę białoruską!

Legalny polski bukmacher Totolotek dobrze rozumie potrzeby graczy w trudnym czasie! Klienci tego buka otrzymają darmowy bonus za stawianie na ligę białoruską. Przed nami ostatni dzień, w którym rozgrywana jest 3. kolejka tych rozgrywek, więc to ostatnia szansa na załapanie się na nagrodę. A jak ją wykorzystać? Podpowiadamy, typując niedzielne spotkania. Bonus od Totolotka na […]
04.04.2020
Bukmacherka
02.04.2020

#GRAMzDOMU z Totolotkiem – CS:GO i piłka nożna na jednym kuponie!

Counter Strike GO i piłkarska liga białoruska? Takie połączenie tylko w Totolotku! Ten legalny polski bukmacher przygotował specjalną ofertę w ramach akcji #GRAMzDOMU. Znajdziemy w niej m.in. dwa mecze mecze ESL Pro League. Sprawdźcie, co warto obstawić! Biełszyna – Haradzieja Faworytem tego spotkania są gospodarze, za których wygraną Totolotek płaci 2.10. Nad czym jeszcze warto […]
02.04.2020
Bukmacherka
24.03.2020

E-Sport, piłka nożna i hokej – #GRAMzDOMU z Totolotkiem!

Piłka nożna, hokej, e-sport? Dla legalnego, polskiego bukmachera Totolotka nie ma różnicy! Fan każdej z tych dyscyplin znajdzie coś dla siebie w ramach promocji #GRAMzDOMU. W dzisiejszej ofercie zajrzymy do Szwecji, na Białoruś oraz na turniej CS:GO ESL Pro League! Sprawdźcie, co warto obstawić. IFK Stocksund – Karlbergs Na bezrybiu i rak ryba, jak mówi […]
24.03.2020
Bukmacherka
23.03.2020

#GRAMzDOMU – postaw na e-sport z Totolotkiem!

Legalny, polski bukmacher Totolotek oferuje graczom kolejne wydarzenia w ramach promocji #GRAMzDOMU! Tym razem po korzystnych kursach możemy obstawić towarzyskie starcie w Szwecji oraz dwa wydarzenia e-sportowe. Sprawdźcie, co warto dziś zagrać! Haninge – Taby FK Towarzyskie starcie dwóch ekip, które grają w niższych ligach szwedzkich. Obydwie drużyny liczyły już na to, żeby wystartować w […]
23.03.2020
Bukmacherka
22.03.2020

#GRAMzDOMU z Totolotkiem! Białoruś i e-sport w specjalnej ofercie

Przed nami kolejny dzień promocji #GRAMzDOMU z Totolotkiem! Tym razem legalny, polski bukmacher oferuje graczom m.in. spotkanie ligi białoruskiej. Na boisko wybiegną dziś piłkarze beniaminka ligi, FK Biełszyny Bobrujsk oraz FK Mińsk, więc bierzemy ten mecz na tapetę i podpowiadamy: co warto postawić? FK Biełszyna Bobrujsk – FK Mińsk FK Mińsk nie przegrało żadnego z […]
22.03.2020
Bukmacherka
21.03.2020

#GRAMzDOMU z Totolotkiem! Sprawdź ofertę na sobotę

Legalny, polski bukmacher Totolotek przygotował specjalną ofertę na najbliższe dni! Skorzystajcie z promocji #GRAMzDOMU i obstawcie najciekawsze wydarzenia po korzystnych kursach. Każdego dnia czekają na was nowe mecze, wybrane przez tego bukmachera. Dziś możemy obstawić spotkania ligi białoruskiej oraz angolskiej.  Isłacz Miński Rajon – Nioman Grodno Ostatnie mecze bezpośrednie tych drużyn: RWPPR Gospodarze w dwóch […]
21.03.2020
Bukmacherka
14.03.2020

Bonus za aplikację mobilną – zgarnij 49 zł z Totolotkiem!

Szukacie łatwej opcji na zgarnięcie bonusów od bukmachera? Nic prostszego niż promocja mobilna Totolotka nie znajdziecie. Ten legalny buk jako jedyny oferuje graczom… premię za ściągnięcie aplikacji. I tyle. Ściągamy, zgarniamy kasę i gramy. Opcja oferowana przez zakłady bukmacherskie Totolotek to sprawa przełomowa. U żadnego innego buka nie zgarniemy ekstra kasy w tak łatwy sposób. […]
14.03.2020
Bukmacherka
05.03.2020

Odbierz bonus od Totolotka za samo zainstalowanie aplikacji!

Pobierz aplikację Totolotka na system Android. Dokonaj przez „apkę” pierwszej wpłaty (minimum 20 PLN) na swoje zweryfikowane konto gracza. I tyle! Odbierz bonus od depozytu w czasie trwania promocji: 100% depozytu do 49 złotych! Pobierz aplikację ze strony internetowej Totolotka i obstawiaj gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dodaj do tego specjalny bonus od Weszło i […]
05.03.2020
Bukmacherka
02.03.2020

Bukmacher Totolotek z bonusem ogromnych rozmiarów.

Bonus King Size w Totolotku. Odbierz dodatkowe 66% do wygranej ze swojego trafionego kuponu! Załóż konto w Totolotku i użyj specjalnego kodu promocyjnego od Weszło. Wpłać minimum 20 PLN i stwórz swój zakład kombinacyjny. Wtedy automatycznie otrzymasz Bonus King Size – nawet do 66%. Regulamin bonusu: W promocji biorą udział wyłącznie zdarzenia z kursem 1.21 […]
02.03.2020