post Avatar

Opublikowane 23.03.2020 17:22 przez

redakcja

Kod promocyjny Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek to jedna z najlepiej rozpoznawanych firm na rynku. Ten bukmacher promuje się chociażby przy rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski, co samo w sobie świadczy o marce. Dlaczego warto skorzystać z oferty Totolotka? Jakie bonusy i promocje oferuje swoim graczom? Sprawdziliśmy, czego możemy się spodziewać po tym buku i służymy pomocą!

Rejestracja w Totolotku. Jak założyć konto?

Zakłady bukmacherskie Totolotek idą z duchem czasu i oferują graczom rejestrację bez weryfikacji. Co to oznacza? Żeby grać u tego buka nie musimy podawać swoich pełnych danych i weryfikować konta. Zarazem jednak, bez spełnienia tych wymagań, nie skorzystamy w pełni z możliwości tego bukmachera. Ale wracając do rejestracji – sam proces jest łatwy, wypełniamy okienko, które wyskakuje nam po kliknięciu w przycisk tworzenia konta i sprawa załatwiona. Jeśli mamy z tym problemy, Totolotek nam pomoże w swoim wideoporadniku, który krok po kroku pokaże nam, jak otworzyć konto gracza.

Bonus powitalny Totolotek dla nowych graczy

Cześć – bonus 100% do 1000 zł!

Dlaczego warto założyć konto w Totolotku? Choćby dlatego, że na start wpadnie nam aż do 500 zł bonusu od depozytu! Skąd taka kwota? Ten legalny, polski bukmacher oferuje nowym graczom premię w wysokości 100% od pierwszej wpłaty po weryfikacji konta. Maksymalna kwota bonusu to właśnie 500 zł, więc warto wykorzystać tej promocję w pełni. Tym bardziej że wypłata środków bonusowych nie jest „Mission Impossible”. Jakie warunki muszą spełnić gracze, żeby odebrać bonus przyznany im przez Totolotka? Saldo główne oraz saldo bonusowe trzeba obrócić zaledwie trzy razy. Oczywiście obrót musi zostać wykonany po kursie minimalnym, który wynosi w tym przypadku 1.35. Dodatkowym plusem dla graczy, którzy skorzystają z tego bonusu jest fakt, że bukmacher udostępnia nam zakładkę, w której na bieżąco będziemy mogli sprawdzić postępy obrotu środkami.

Bonus za aplikację w Totolotku

A może chcielibyście raz jeszcze skorzystać z bonusu powitalnego? Nie ma problemu! Legalny bukmacher Totolotek oferuje graczom bonus za aplikację! Na czym on polega? Ściągamy appkę tego buka, instalujemy ją na naszym telefonie i dokonujemy pierwszej wpłaty za jej pomocą. Przy pierwszym zakładzie Totolotek obiecuje nam premię do 100% od depozytu, do kwoty 49 zł. Czyli już nawet za 50 zł wpłaty, otrzymamy niemal drugie tyle na grę w Totolotku. Minimalną kwotą, za którą otrzymamy bonus, jest 20 zł. Co zrobić, żeby wypłacić wspomnianą premię? Obracamy depozytem oraz bonusem trzykrotnie po kursie minimalnym 1.90. Spełnienie tego warunku wystarczy, żeby móc dokonać wypłaty.

Postaw swój pierwszy zakład w Totolotku z dedykowanym kodem dla czytelników WESZŁO!

Pozostałe promocje Totolotek

Bonus King Size

Totolotek oferuje swoim graczom zwiększenie wygranej nawet do 66%! Na czym polega promocja Bonus King Size? To specjalna propozycja dla osób, które lubią stawiać kupony składające się z wielu zdarzeń. Zasada jest prosta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus od wygranej nam przysługuje. Tabela prezentuje się następująco.

 • 5 zakładów – 5% bonusu
 • 6 – 10%
 • 7 – 15%
 • 8 – 20%
 • 9 – 25%
 • 10 – 30%
 • 11 – 35%
 • 12 – 40%
 • 13 – 45%
 • 14 – 50%
 • 15-29 – 52%
 • 30 – 66%

Ale jak wiadomo – Totolotek, tak jak każdy bukmacher, ma swoje zastrzeżenia. Na kuponie muszą znaleźć się zdarzenia o kursie minimalnym 1.20. Musimy też pamiętać, żeby przed próbą ogrania buka dzięki Bonusowi King Size, należy wpłacić na konto przynajmniej 20 zł. W innym przypadku nasz kupon nie zostanie uwzględniony w promocji. A co zrobić, żeby ekstra kasa wylądowała na naszym koncie? Wypłaty możemy dokonać bez dodatkowego obrotu środkami, więc jesteśmy w komfortowej sytuacji.

Early Cash Out w Totolotku

Zakłady bukmacherskie Totolotek oferują graczom opcję cashoutu na rozsądnych warunkach. O co w tym w ogóle chodzi? Dzięki opcji early cash out możemy zmniejszyć ryzyko przegranej na kuponie, który już jest w grze. Cashout to po prostu wcześniejsze zamknięcie kuponu, dzięki czemu wypłacimy wygraną przed ewentualną wpadką. Ale – oczywiście – trzeba spełnić pewne warunki. Np. potencjalna wygrana z cashoutu nie może być niższa niż stawka zakładu. Musimy tez pamiętać, że zamknięcie kuponu jest nieodwracalne.

No dobrze, ale zakładamy, że nam to nie przeszkadza. Jak skorzystać z opcji cashoutu? Znajdziemy ją w sekcji moje zakłady, a następnie w zakładce „szczegóły kuponu”. Musimy też wiedzieć, że wygrana z cashoutu nie jest wliczana do obrotu wymaganego w przypadku bonusów.

Promocje stacjonarne w Totolotku

Legalny bukmacher Totolotek to marka, która jest dobrze znana nie tylko graczom korzystającym z opcji gry online. Ten buk zaczynał od tzw. „ziemniaków” i od gry stacjonarnej absolutnie się nie odcina. Dowodem na to jest specjalna promocja, którą przygotowano dla użytkowników punktów naziemnych.

Totolotek Wyzwanie Typera

Comiesięczna promocja dedykowana tylko dla graczy punktów stacjonarnych? To jedna z ofert, która przyciąga klientów do Totolotka! Wyzwanie Typera odbywa się od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca i premiuje pięciu najlepszych graczy w każdym z punktów naziemnych. Jak wziąć udział w tej zabawie? Wystarczy mieć zarejestrowaną kartę Bet Club i… obstawiać. Punkty w rankingu, na podstawie którego przyznawane są nagrody, liczone są według następującej metody.

 • dni aktywne razy liczba postawionych kuponów

Czym są dni aktywne? Wyjaśniamy. Są to dni, w których gracz zawrze przynajmniej jeden zakład na kartę Bet Club. Liczby postawionych kuponów tłumaczyć nie będziemy, bo to zbyt oczywiste. Dodamy jednak, że wliczają się do nich również zakłady postawione online, jeśli tylko karta Bet Club jest przypisana do danego punktu naziemnego. Jakie nagrody zyskują gracze?

 1. Pierwsze miejsce – bonus 75 zł
 2. Drugie – bonus 50 zł
 3. Trzecie – bonus 25 zł
 4. Czwarte – bonus 10 zł
 5. Piątek – bonus 10 zł

Otwieram konto i gram z Totolotkiem!

Program lojalnościowy – BetClub w Totolotku

Jak już pewnie zauważyliście, w niektórych akapitach tego tekstu wspominamy o karcie BetClub. Co to takiego i do czego służy? Zacznijmy od tego, że z tej promocji skorzysta absolutnie każdy. Wymogi są proste do spełnienia.

 1. Zakładamy konto
 2. Wpłacamy minimum 20 zł
 3. Obstawiamy

Od tego czasu zbieramy już punkty w ramach Totolotek BetClub, dzięki którym możemy otrzymać aż do 50% dodatkowego bonusu. Punkty liczone są według schematu.

 • stawka kuponu razy ilość zdarzeń

Więc nie trzeba przesadnie kombinować, żeby obliczyć ile zyskamy na każdym kuponie. Gramy trzy zdarzenia za stówkę? To 300 punktów trafia na nasze konto. A co dzieje się z uzbieranymi na naszym koncie punktami? Możemy je wymieniać na atrakcyjne bonusy. Premie dla graczy zaczynają się od 5000 punktów, więc taki próg osiągnąć jest dość łatwo. Kolejne progi prezentują się w następujący sposób.

Grafika prezentuje Betclub z oferty Totolotka

Im wyższy status ma nasza karta, tym więcej punktów zgarniamy przy każdym zakładzie. Na graczy czekają m.in. darmowe zakłady w Totolotku. Najlepsi nagradzani są dodatkowymi promocjami, biorą też udział w promocjach okolicznościowych. Stan naszych punktów oraz ranking sprawdzimy na bieżąco, więc możemy spać spokojnie – zawsze mamy kontrolę nad sytuacją.

Ważne – zweryfikuj konto Totolotka!

Wspominaliśmy o tym, że rejestracja w Totolotku jest szybka, łatwa i przyjemna. To prawda, ale ważne jest to, żeby pamiętać o weryfikacji konta. Choćby dlatego, że tylko zweryfikowani użytkownicy mogą otrzymać bonus startowy, który – przypomnijmy – może wynieść łącznie nawet 1049 zł! Na czym polega ta cała weryfikacja? Wchodzimy w zakładkę „moje konto” i stosujemy się do instrukcji. Podajemy numer konta bankowego, źródło płatności i przesyłamy kopię dowodu osobistego na adres mailowy Totolotka. Czekamy, aż nasze dane zostaną zaakceptowane i… tyle. Wpłaty, wypłaty, bonusy – od teraz wszystko będzie łatwiejsze.

Totolotek – oferta bukmachera

Bonusy dla graczy online, premie dla grających przez aplikację, korzyści dla fanów gry stacjonarnej… To wszystko dostaniemy w Totolotku, ale wiadomo – liczy się też oferta bukmachera. W przypadku tego legalnego buka nie ma na co narzekać, bo mamy szeroki zakres zdarzeń, które możemy wytypować. Dlaczego warto założyć konto w Totolotku? Jakie jeszcze korzyści oferuje swoim graczom ten bukmacher? Weszło Bukmacherka to projekt, który przede wszystkim ma służyć wam. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny przewodnik, który pomoże wam lepiej poznać ofertę Totolotka! 

Opublikowane 23.03.2020 17:22 przez

redakcja

Bukmacherka
08.05.2020

Lucky Loser na UFC w Totolotku! Zgarnij bonus 20 PLN!

W weekend wracają sporty walki na najwyższym poziomie! Przed nami gala UFC 249 z mega mocną kartą walk. Z tej okazji legalny polski bukmacher Totolotek przygotował specjalną ofertę. W ramach promocji „Lucky Loser” możemy zgarnąć 20 zł darmowego bonusu w przypadku przegranego zakładu. Jak skorzystać z tej promocji? Wyjaśniamy. Tony Ferguson, Francis Ngannou, Henry Cejudo… […]
08.05.2020
Bukmacherka
26.04.2020

Obstaw ligę Turkmenistanu w Totolotku i zgarnij bonus 20 PLN!

W Totolotku trwa promocja na ligę w Turkmenistanie! Ten legalny polski bukmacher oferuje nam darmowy bonus 20 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. A może lepiej wygrać trochę większą kasę? Przygotowaliśmy dla was propozycje typów, które pozwolą wam zgarnąć ekstra pensję! Asgabat – Nebitci Ostatnie mecze bezpośrednie: RWWPP Poprzednie spotkania Asgabat: WWPRW Ostatnie mecze Nebitci: PPWPP […]
26.04.2020
Bukmacherka
25.04.2020

Darmowy bonus 20 PLN w Totolotku! Sprawdź szczegóły promocji

Kto z nas nie lubi otrzymać bonusu zupełnie za darmo? Takie osoby chyba się nie znajdą, dlatego warto zajrzeć do oferty Totolotka. Ten legalny polski bukmacher oferuje graczom 20 zł darmowej premii. Jak skorzystać z promocji i na czym ona polega? Wyjaśniamy poniżej. Bonus oferowany przez Totolotka nie jest skomplikowany. Wystarczy zagrać za minimum 20 […]
25.04.2020
Bukmacherka
17.04.2020

20 PLN darmowego bonusu w Totolotku! Sprawdź jak skorzystać z promocji

Legalny polski bukmacher Totolotek przygotował dla graczy specjalną promocję! Tylko dziś nie stracimy nic na zakładach na tenis stołowy, nawet w przypadku porażki! Dlaczego? Dlatego, że Totolotek ma dla nas promocję – 20 zł darmowego zakładu na zmagania przy stołach! O co chodzi w tej promocji? Sprawa jest prosta – stawiamy minimum 20 zł na […]
17.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

Zgarnij darmowy bonus od Totolotka na ligę białoruską!

Legalny polski bukmacher Totolotek dobrze rozumie potrzeby graczy w trudnym czasie! Klienci tego buka otrzymają darmowy bonus za stawianie na ligę białoruską. Przed nami ostatni dzień, w którym rozgrywana jest 3. kolejka tych rozgrywek, więc to ostatnia szansa na załapanie się na nagrodę. A jak ją wykorzystać? Podpowiadamy, typując niedzielne spotkania. Bonus od Totolotka na […]
04.04.2020
Bukmacherka
02.04.2020

#GRAMzDOMU z Totolotkiem – CS:GO i piłka nożna na jednym kuponie!

Counter Strike GO i piłkarska liga białoruska? Takie połączenie tylko w Totolotku! Ten legalny polski bukmacher przygotował specjalną ofertę w ramach akcji #GRAMzDOMU. Znajdziemy w niej m.in. dwa mecze mecze ESL Pro League. Sprawdźcie, co warto obstawić! Biełszyna – Haradzieja Faworytem tego spotkania są gospodarze, za których wygraną Totolotek płaci 2.10. Nad czym jeszcze warto […]
02.04.2020
Bukmacherka
24.03.2020

E-Sport, piłka nożna i hokej – #GRAMzDOMU z Totolotkiem!

Piłka nożna, hokej, e-sport? Dla legalnego, polskiego bukmachera Totolotka nie ma różnicy! Fan każdej z tych dyscyplin znajdzie coś dla siebie w ramach promocji #GRAMzDOMU. W dzisiejszej ofercie zajrzymy do Szwecji, na Białoruś oraz na turniej CS:GO ESL Pro League! Sprawdźcie, co warto obstawić. IFK Stocksund – Karlbergs Na bezrybiu i rak ryba, jak mówi […]
24.03.2020
Bukmacherka
23.03.2020

#GRAMzDOMU – postaw na e-sport z Totolotkiem!

Legalny, polski bukmacher Totolotek oferuje graczom kolejne wydarzenia w ramach promocji #GRAMzDOMU! Tym razem po korzystnych kursach możemy obstawić towarzyskie starcie w Szwecji oraz dwa wydarzenia e-sportowe. Sprawdźcie, co warto dziś zagrać! Haninge – Taby FK Towarzyskie starcie dwóch ekip, które grają w niższych ligach szwedzkich. Obydwie drużyny liczyły już na to, żeby wystartować w […]
23.03.2020
Bukmacherka
22.03.2020

#GRAMzDOMU z Totolotkiem! Białoruś i e-sport w specjalnej ofercie

Przed nami kolejny dzień promocji #GRAMzDOMU z Totolotkiem! Tym razem legalny, polski bukmacher oferuje graczom m.in. spotkanie ligi białoruskiej. Na boisko wybiegną dziś piłkarze beniaminka ligi, FK Biełszyny Bobrujsk oraz FK Mińsk, więc bierzemy ten mecz na tapetę i podpowiadamy: co warto postawić? FK Biełszyna Bobrujsk – FK Mińsk FK Mińsk nie przegrało żadnego z […]
22.03.2020
Bukmacherka
21.03.2020

#GRAMzDOMU z Totolotkiem! Sprawdź ofertę na sobotę

Legalny, polski bukmacher Totolotek przygotował specjalną ofertę na najbliższe dni! Skorzystajcie z promocji #GRAMzDOMU i obstawcie najciekawsze wydarzenia po korzystnych kursach. Każdego dnia czekają na was nowe mecze, wybrane przez tego bukmachera. Dziś możemy obstawić spotkania ligi białoruskiej oraz angolskiej.  Isłacz Miński Rajon – Nioman Grodno Ostatnie mecze bezpośrednie tych drużyn: RWPPR Gospodarze w dwóch […]
21.03.2020
Bukmacherka
14.03.2020

Bonus za aplikację mobilną – zgarnij 49 zł z Totolotkiem!

Szukacie łatwej opcji na zgarnięcie bonusów od bukmachera? Nic prostszego niż promocja mobilna Totolotka nie znajdziecie. Ten legalny buk jako jedyny oferuje graczom… premię za ściągnięcie aplikacji. I tyle. Ściągamy, zgarniamy kasę i gramy. Opcja oferowana przez zakłady bukmacherskie Totolotek to sprawa przełomowa. U żadnego innego buka nie zgarniemy ekstra kasy w tak łatwy sposób. […]
14.03.2020
Bukmacherka
05.03.2020

Odbierz bonus od Totolotka za samo zainstalowanie aplikacji!

Pobierz aplikację Totolotka na system Android. Dokonaj przez „apkę” pierwszej wpłaty (minimum 20 PLN) na swoje zweryfikowane konto gracza. I tyle! Odbierz bonus od depozytu w czasie trwania promocji:100% depozytu do 49 złotych! Pobierz aplikację ze strony internetowej Totolotka i obstawiaj gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dodaj do tego specjalny bonus od Weszło i ciesz […]
05.03.2020
Bukmacherka
02.03.2020

Bukmacher Totolotek z bonusem ogromnych rozmiarów.

Bonus King Size w Totolotku. Odbierz dodatkowe 66% do wygranej ze swojego trafionego kuponu! Załóż konto w Totolotku i użyj specjalnego kodu promocyjnego od Weszło. Wpłać minimum 20 PLN i stwórz swój zakład kombinacyjny. Wtedy automatycznie otrzymasz Bonus King Size – nawet do 66%. Regulamin bonusu: W promocji biorą udział wyłącznie zdarzenia z kursem 1.21 […]
02.03.2020