post
Avatar

Opublikowane 24.03.2020 13:33 przez

redakcja

Kod promocyjny Milenium

Milenium to legalny bukmacher z jednym z najdłuższych stażów na polskim rynku. Nic dziwnego, że wiedzą co robić w kwestii promocji oraz bonusów oferowanych graczom. Co czeka na klientów tego buka? Mnóstwo atrakcyjnych pakietów oraz ponad 3000 zł na start. Jak prezentuje się oferta promocyjna Milenium? Jak skorzystać z poszczególnych bonusów? Sprawdźcie nasz poradnik, w którym odpowiadamy na najważniejsze pytania!

Rejestracja w Milenium. Jak założyć konto?

Bukmacher Milenium dopuszcza opcję rejestracji konta tymczasowego, więc sam proces przebiega bardzo szybko. Dzięki szybkiej rejestracji możemy poznać ofertę bukmachera i przetestować, jak działa ona w praktyce. Problemem jest jednak to, że nie skorzystamy ze wszystkich możliwości. Sam proces rejestracji nie jest trudny, podajemy podstawowe dane i możemy grać. Jak dokonać pełnej weryfikacji konta? O tym opowiemy wam później, a teraz skupimy się na tym, co lubimy najbardziej – na bonusach bukmacherskich.

Milenium – bonus powitalny

Pakiet startowy dla nowych graczy jest w Milenium naprawdę imponujący! Każdy nowy klient tego bukmachera może liczyć na ponad 3000 zł bonusu powitalnego! Jak to działa? Kwota, którą możemy otrzymać, podzielona jest na kilka promocji, dlatego osobno opowiemy o każdej z nich.

Odbierz bonus powitalny Milenium z kodem WESZLOVIP!

MegaBonus na 15-lecie Milenium – 1500 zł na start!

Najpopularniejsza forma wynagradzania nowych graczy? Bonus od pierwszego depozytu. Nie inaczej jest w przypadku legalnego bukmachera Milenium. Ten buk oferuje nam bonus 100% od pierwszego depozytu do 1500 zł! Co trzeba zrobić, żeby móc z niego skorzystać – oczywiście poza dokonaniem wpłaty? Niestety, jest to dość skomplikowane, bo musimy dokonać czterokrotnego obrotu bonusem w ciągu 60 dni. W dodatku bukmacher zaznacza, że do obrotu zaliczają się tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami. Kurs minimalny każdego z nich musi być równy lub większy 1.20, natomiast kurs łączy musi wynosić przynajmniej 2.00.

Jest jeszcze jedna przeszkoda, którą musimy pokonać. Milenium zalicza do 10% obrotu depozytem dziennie. Co to oznacza w praktyce? Jeśli wpłacimy stówkę, będziemy musieli wykonać obrót za 400 zł. W związku z tym każdego dnia maksymalna kwota, którą bukmacher zaliczy nam do spełnienia warunków bonusu, wynosić będzie 40 zł. A co, jeśli będziemy operowali większymi stawkami? Super, ale w kwestii naszego obrotu nic to nie zmieni.

Wygraj Ligę – 1500 zł bonusu na start!

Drugą połową bonusu, którą możemy uzyskać, można zrealizować dzięki promocji Wygraj Ligę. Bierzemy w niej udział od momentu, w którym zarejestrujemy się w Milenium. Znajdujemy się wówczas w czwartej lidze i – jak to w sporcie bywa – musimy powoli piąć się na szczyt. Poziomy są cztery, a na każdym z nich premiowani są najlepsi gracze. Jak to wygląda w praktyce?

 • Czwarta liga – 2% cashbacku do 200 zł
 • Trzecia liga – 3% cashbacku do 400 zł
 • Druga liga – 4% cashbacku do 750 zł
 • Pierwsza liga – 5% cashbacku do 1500 zł

Cashbacki przysługują każdemu, jednak najlepsze i najwyższe nagrody zarezerwowane są dla 10 najlepszych graczy każdej z lig. O ile do czwartej ligi trafia każdy, tak miejsca na wyższych poziomach są już okrojone. Trzeci poziom to 1000 graczy, drugi to 500 zawodników, a najwyżej znajdziemy 250 graczy. Milenium premiuje więc lojalną i regularną grę, dzięki której możemy wspiąć się w rankingu. A jeśli gramy mniej? Cóż, wtedy ktoś może wskoczyć na nasze miejsce. Przed rozpoczęciem gry warto jeszcze zapoznać się z pełnym regulaminem na stronie bukmachera.

Zakład bez ryzyka w Milenium – do 120 zł z kodem bonusowym WESZLOVIP!

Trzecią składową premii startowej dla graczy jest klasyczny zakład bez ryzyka. Milenium oferuje nowym klientom do 100 zł zwrotu za pierwszy zakład, ale dzięki kodowi WESZLOVIP zyskacie dodatkowe 20 zł zwrotu! Kolejny bonus otrzymamy w przypadku, kiedy w najbliższej kolejce Ekstraklasy po naszej rejestracji, padnie przynajmniej 15 goli. W takim przypadku łączna kwota bonusu może wynieść aż 3130 zł! 

Kod bonusowy Milenium daje też inne promocje!

Zakłady bukmacherskie Milenium mają w swojej ofercie kilka opcji w ramach promocji Happy Hours. Przyjrzyjmy się więc każdej z nich osobno.

Gram w Milenium z Weszło!

Happy Hour Prematch

Klasyczna opcja Happy Hour, która dotyczy zakładów przedmeczowych. W wybranych dniach – bukmacher zaznacza, że nawet kilkukrotnie w tygodniu – zyski z kuponów stawianych przed meczem będą wyższe o 14%. Mówiąc wprost, Milenium weźmie na klatę nasz podatek. Ale, ale, nie jest to takie łatwe. Przede wszystkim z bonusu mogą skorzystać członkowie Ligi Mistrzów Milenium. Czym jest wspomniana Liga Mistrzów – zajmiemy się później, ale warto to zapamiętać. Wymagań jest więcej.

 • Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej cztery zdarzenia
 • Każde z nich musi mieć kurs przynajmniej 1.20
 • Posiadacze złotej lub platynowej karty Ligi Mistrzów mogą wybrać trzy, a nie cztery zdarzenia

Happy Hour Live

Jednym z głównych założeń promocji Happy Hours jest fakt, że jest to promocja okolicznościowa. Przynajmniej tak mogłoby się wydawać, bo w Milenium jest nieco inaczej. Happy Hours w wersji Live obowiązuje bowiem… codziennie! Dzięki temu gracze mogą stawiać zakłady na żywo bez podatku w godzinach 0.05 – 8.30. Jakie wymagania obowiązują nas w tym przypadku?

 • Kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia
 • Każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.20

Happy Hour Virtual

Nieco inaczej sprawy mają się w przypadku Happy Hour Virutal. Jak możemy się domyślić – chodzi tu o promocję dedykowaną sportom wirtualnym. Milenium poinformuje nas, kiedy konkretnie przewiduje uruchomienie tej cyklicznej promocji. W tym przypadku zaletą są proste wymagania – na kuponie muszą znaleźć się dwa zdarzenia z oferty sportów wirtualnych z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.20.

Na Luzie i Bez Ryzyka

Legalny bukmacher Milenium ma w swojej ofercie ciekawą propozycję – promocję Na Luzie i Bez Ryzyka. Dzięki niej każdy może liczyć na częste zakłady bez ryzyka, które można otrzymać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że w dzień obowiązywania promocji postawimy zakłady za minimum 50 zł, a zdarzenie objęte promocję wytypujemy jako singiel lub AKO za maksymalnie 25 zł. Przegrana oznaczać będzie wówczas zwrot stawki. Ważnym faktem jest to, że zdarzenie promocyjne może zawierać się we wspomnianych 50 zł. Tłumacząc wprost: jeśli zagramy kupony za 25 zł, a potem zdarzenie objęte promocją za 25 zł, to zakwalifikujemy się do zakładu bez ryzyka. A co nie wlicza się do promocji?

 • gra na żywo
 • zakłady zawarte za kredyty
 • zakłady Totalizatora
 • kupony z przynajmniej jednym zdarzeniem z Superoferty lub Typu dnia

Ponadto promocja Na Luzie i Bez Ryzyka nie łączy się z bonusem GRAND.

Bonus GRAND

A skoro już wspomnieliśmy o bonusie GRAND, to warto ten temat rozwinąć. Ta promocja skierowana jest do graczy lubiących ryzyko, ale przede wszystkim – do ekspertów, którzy lubią być nagradzani za swój wysiłek. Dlaczego? Bo bonus dotyczy kuponów, na których znajdzie się minimum pięć zdarzeń. Co więcej, kurs każdego z nich musi wynosić przynajmniej 2.00. Co Milenium oferuje nam w zamian? Powiększenie naszej wygranej aż o 20%! Z promocji mogą skorzystać zarówno grający online, jak i klienci punktów stacjonarnych. W drugim z przypadków należy jednak zgłosić pracownikowi chęć skorzystania z promocji, przed zagraniem kuponu.

5-10-15 w Milenium

Kolejna z promocji jest skierowana do miłośników tzw. “tasiemców”. Dzięki bonusowi 5-10-15 zwiększymy naszą wygraną nawet o 15%! Zasada jest prosta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy jest nasz zysk.

 • 5-9 zdarzeń pozwala na bonus 5%
 • 10-14 zdarzeń równa się bonusowi 10%
 • 15 i więcej zdarzeń to z kolei 15% wyższa wygrana

Rzecz jasna musimy przy tym pamiętać, że kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.20. Podobnie, jak w przypadku GRANDA, z bonusu możemy skorzystać tak online, jak i grając w “ziemniakach”.

Łączenie typów w Milenium

Ciekawą opcją u legalnego bukmachera Milenium jest możliwość łączenia typów. Dzięki niej możemy zagrać nawet pięć zdarzeń dotyczących tego samego meczu na kuponie. Oferta obejmuje najpopularniejsze rozgrywki, w których zdarzenia dzielone są na kilka grup typów:

 • główne typy
 • typy na rzuty rożne
 • kartki, rzuty karne oraz faule
 • typy na spalone
 • obstawianie zmian zawodników

Dodatkowo, w przypadku wybranych meczów, Milenium dodaje szóstą grupę: liczbę strzałów, iloczyn goli i rzutów rożnych. Z tą zależnością, że szóstej grupy nie możemy łączyć z typami głównymi oraz typami na kornery.

TILT

Gratką dla ekspertów oraz miłośników statystyk jest promocja TILT. Dzięki tej opcji gracze mogą obstawić poszczególne mecze jako korespondencyjne pojedynki. Kto strzeli więcej bramek? Jaka będzie liczba goli strzelonych przez dwa zespoły w swoich zdarzeniach? O to właśnie chodzi w TILTACH. Rzecz jasna w tym przypadku możemy grać proste zdarzenia, czyli 1×2 lub over/under, jeśli chodzi o łączną liczbę bramek w dwóch meczach.

Zakłady TURBO

Jak wygrać więcej na najpopularniejszych wydarzeniach? To pytanie zadają sobie wszyscy gracze, którzy obstawiają topowe ligi. Milenium znalazło rozwiązanie tego problemu, które nazywa się zakład TURBO. Dzięki tej promocji gracze mogą liczyć na nawet o 30% wyższe kursy niż w przypadku typowania tych samych zdarzeń bez promocji! Legalny bukmacher Milenium w wybrane dni oferuje kilka kombinacji najpopularniejszych spotkań z różnych dyscyplin. Ile zdarzeń będzie objętych promocją? Od dwóch do czterech. Oczywiście jedynym minusem tej promocji jest fakt, że musimy się zdać na oko bukmachera, zamiast samemu dobrać sobie wybrane zdarzenia. Ale jeśli buk myśli tak samo jak my, to nic, tylko stawiać!

Bestseller, Typ dnia, SUPEROFERTA, czyli wyższe kursy każdego dnia

Oferta legalnego bukmachera Milenium to nie tylko promocje okolicznościowe, ale też stałe punkty programu. Do takich zaliczymy bonusy, dzięki którym każdego dnia otrzymamy wyższe kursy na wybrane wydarzenia. Jedną z takich promocji jest Bestseller. Na czym polega? Dzięki niemu znajdziemy aktualne, najczęściej obstawiane zdarzenia przez pozostałych graczy, które podpowiedzą nam, na co warto postawić.

Kolejną promocją jest Typ dnia, dzięki któremu jedno lub dwa najciekawsze zdarzenia zagramy po wyższym kursie. Typy dnia obejmują wszystkie dyscypliny, ale dotyczą jedynie zakładów typu 1-2 lub 1×2. Typy dnia możemy obstawiać jako single, ale też kupony AKO. Musimy jednak pamiętać, że ta promocja nie łączy się z SUPEROFERTĄ, TURBO i Tiltem. Z kolei maksymalna stawka zakładu wynosi 1000 zł.

Ostatnim bonusem, który dotyczy codziennego podwyższania kursów, jest SUPEROFERTA. Co nam ona daje? Aż cztery zdarzenia z wyższymi kursami na kuponie! Warto jednak wiedzieć, że w przypadku wybrania SUPEROFERTY, musimy umieścić na kuponie kilka innych zdarzeń z oferty standardowej. Ile? To zależy od poniższej rozpiski.

 • 1 zdarzenie z SUPEROFERTY = dodanie do kuponu 3 innych z oferty standardowej
 • 2 zdarzenia z SUPEROFERTY = kolejnych 5 z oferty standardowej
 • 3 zdarzenia z SUPEROFERTY = 7 innych z oferty standardowej
 • 4 zdarzenia z SUPEROFERTY = dodanie do kuponu 8 zdarzeń z oferty standardowej

Promocje dedykowane graczom Milenium

Liga Mistrzów Milenium

Trochę już o tym słyszeliście, prawda? Liga Mistrzów Milenium to program lojalnościowy i flagowa promocja tego legalnego bukmachera. Do przystąpienia do promocji wystarczy założenie konta lub wyrobienie bezpłatnej karty – w przypadku graczy stacjonarnych. No dobrze, ale jak korzystać z tej promocji? Punkty przyznaje się za każdy zakład, więc nie ma znaczenia, czy wygramy, czy nie. Liczba punktów zależy jedynie od tego, jak wysoką stawką wybierzemy i ile zdarzeń umieścimy na kuponie. Dzięki zebranym punktom uzyskamy jedną z czterech kart: czerwoną, srebrną, złotą lub platynową. Im lepsza karta, tym więcej bonusów i promocji na nas czeka. Zebrane “oczka” można też wymienić na kredyty, które wypłacimy już po jednym obrocie.

Aktualną liczbę punktów oraz tabelę nagród znajdziemy na stronie internetowej Milenium oraz w punktach stacjonarnych, więc zawsze będziemy mogli monitorować naszą obecną sytuację.

Milenium Bezpieczny

“Jeden mecz mi nie wszedł” to zdecydowanie najczęstsze tłumaczenie niepowodzeń u bukmachera. Macie tego dość? Więc skorzystajcie z promocji Milenium Bezpieczny, dzięki której wygramy nawet z błędem na kuponie! Jakie wymagania musimy spełnić, żeby wziąć udział w promocji na bezpieczny zakład?

 • Postawić kupon AKO
 • Upewnić się, że jego kurs ogólny to minimum 180
 • Pamiętać, że maksymalny kurs jednego zdarzenia nie może być wyższy niż 5.00

A co możemy zyskać? Jeśli jedno spotkanie okaże się błędnie wytypowane, dzięki tej promocji kupon nadal będzie wygrany! Oczywiście Milenium nie wypłaci nam pełnej ewentualnej wygranej. Dostaniemy natomiast dziesięciokrotność stawki zakładu, co nie jest przecież złą opcją. Jak to mówią – lepszy rydz niż nic.

Ważne – zweryfikuj konto Milenium!

Testować zawsze fajnie, ale nic nie trwa wiecznie. W końcu trzeba dokonać weryfikacji konta u legalnego bukmachera Milenium, choćby po to, żeby wypłacać wygrane. Jak tego dokonać? Sprawa jest bardzo prosta. Wchodzimy w zakładkę “moje konto” i widzimy formularz, który trzeba wypełnić. Nic wielkiego – podajemy numer konta, numer dowodu, przesyłamy zdjęcia dokumentu i z głowy. Kiedy tylko bukmacher zatwierdzi nasze dane, konto zostanie zweryfikowane.

Oferta bukmachera Milenium

Jak sami widzicie u bukmachera promocja goni promocję, a kod bonusowy Milenium pozwala odebrać je wszystkie!. Oferując taki pakiet bonusów i atrakcji, trzeba mieć jednak na co stawiać. Ten legalny bukmacher ma bardzo szeroką ofertę dla graczy. Klienci mogą korzystać z niej stacjonarnie, online lub przez aplikację. Sporo plusów, ale jak wiadomo, znajdą się też minusy. Właśnie dlatego wychodzimy wam naprzeciw z obszerną recenzją zakładów bukmacherskich Milenium! Dzięki niej dowiecie się, dlaczego warto założyć konto u tego bukmachera.

redakcja

Opublikowane 24.03.2020 13:33 przez

redakcja

Weszło
14.05.2021

Zakłady na Multiligę. Kurs 11.00 na spadek Stali Mielec

Europejskie puchary dla Śląska Wrocław po kursie 7.50. Spadek Stali po kursie 12.00? Spodziewana asysta Szwocha po kursie 4.00? Większa liczba wygranych gości niż gospodarzy po kursie 11.00? Fuksiarz.pl przygotował specjalnie dla was zakłady specjalne na Multiligę. Nie mówcie, że nie ma okazji, bo byście zgrzeszyli. Czym są zakłady specjalne na Ekstraklasę? To zestaw zakładów, […]
14.05.2021
#WeszłoFuksem
13.05.2021

Krecz Hurkacza fuksem Gracza! Kolejne trafione kupony w Fuksiarz.pl

Najlepsze momenty spędzone na stronie bukmachera? Bez wątpienia każdy z was wskaże te, podczas których kolor statusu rozliczenia waszego kuponu zmienia się na zielony. Czasem to efekt umiejętności, czasem umiejętności z domieszką fuksa, a czasem… tylko fuksa. Chyba nic nie cieszy bardziej niż postawienie taśmy za dwa złote, która okazuje się zwycięska. I takie kupony […]
13.05.2021
Fuksiarz
07.05.2021

Najwyższe wygrane w Fuksiarz.pl

Znacie to uczucie, kiedy nie wejdzie wam jeden mecz? Niestety, każdy je zna. Ale zdarzają się i tacy fuksiarze, którym kupony wchodzą rzutem na taśmę. W ostatniej akcji meczu. W doliczonym czasie gry. To coś, jak zdążyć z zakupami w sklepie minutę przed godziną dla seniorów. Wybraliśmy kilku szczęściarzy, do których los się uśmiechnął i […]
07.05.2021
Weszło
07.05.2021

Typuj zakłady na Galę Ekstraklasy w Fuksiarz.pl!

Starzyński z golem z rzutu wolnego po kursie 20.00? Makana Baku z dwoma golami do końca sezonu po kursie 15.00? Błażej Augustyn z żółtą kartką po kursie 4.00? Do tego możliwość obstawienia kto zgarnie nagrody Ekstraklasy? Fuksiarz.pl przygotował specjalnie dla was zakłady specjalne na Ekstraklasę. Nie mówcie, że nie ma okazji, bo byście zgrzeszyli. Czym […]
07.05.2021
Fuksiarz
07.05.2021

Puchar Fuksiarza. ROZPOCZĘŁA SIĘ WALKA O FINAŁ!

We wtorek i środę Liga Mistrzów. W czwartek Liga Europy. A dzisiaj my. Puchar Fuksiarza wchodzi w najbardziej bezwzględną fazę. Nadeszła pora na oddzielenie ziarna od plew, prawdziwych Kilerów od popierdółek. Nadszedł też czas pogardy dla przegranych, czas chwały dla zwycięzców. Półfinały naszego redakcyjnego pucharu rozpoczynają się już teraz. Pamiętajcie – całość nakręca Fuksiarz.pl, to […]
07.05.2021
Fuksiarz
01.05.2021

Valencia namiesza w walce o mistrzostwo Hiszpanii?

Czasy dla kibiców “Nietoperzy” są, jakie są. Valencia sama nie ma szans włączyć się do walki o tytuł, a w obecnym i poprzednim sezonie szczytem jej marzeń jest walka o miejsce w środku stawki. Ale nie oznacza to, że czołówka może traktować Los Murcielagos jak piniatę. Przekonał się o tym Real Madryt, który w Valencii przegrał 1:4, […]
01.05.2021
Strefa typera
31.03.2021

25 szybkich wniosków po meczu z Anglią

Znowu było blisko, znowu się nie udało. Nie leżą nam Anglicy. Jak zresztą każda drużyna, która dobrze gra w piłkę, ale jak to ładnie brzmi, że ktoś akurat nam nie leży. A poważnie – szkoda, pojawia się frustracja. Zapraszamy na szybkie wnioski. 1. Chyba już ten mecz kiedyś widzieliśmy. 2. Chodzi o 1:2 za Janasa, […]
31.03.2021
Weszło
10.03.2021

Będą strzelaniny w Budapeszcie i na Parc de Princes? | TYPY NA ŚRODĘ

Kolejne rozdanie Ligi Mistrzów, które dzisiaj, jeśli miałyby się pojawić emocje, stałoby pod znakiem remontad. Na papierze faworyci do gry w ćwierćfinale są znani: Liverpool i PSG więcej niż dobrze ustawili się w pierwszych spotkaniach. Ale to jest faza pucharowa Champions League, odwracanie wyników w spektakularnych okolicznościach to niemal chleb powszedni. LIVERPOOL – RB LIPSK […]
10.03.2021
Weszło
03.03.2021

Freebet 25 PLN na Puchar Polski w eWinner!

Darmowe bonusy za sam fakt obstawiania meczów? Brzmi fantastycznie, więc sprawdzamy, o co chodzi. Legalny polski bukmacher eWinner przygotował dla nas kolejną odsłonę promocji “Futbol Totalny”. Promocja, dzięki której możemy zgarnąć atrakcyjne bonus za obstawianie meczów, tym razem ukierunkowana jest na rozgrywki Pucharu Polski. Możemy więc zgarnąć 25 PLN ekstra za obstawienie dzisiejszych spotkań! ZAREJESTRUJ […]
03.03.2021
Bukmacherka
27.02.2021

Niespodzianki w Anglii, Hiszpanii i Polsce? Szukamy okazji u bukmacherów!

Weekend – rzecz święta wiadomo. A już taki weekend, w którym nas rozpieszczą mecze, to coś absolutnie wspaniałego. Trzeba przyznać, że ta sobota będzie się prawdopodobnie zaliczała do tej kategorii. Fajne granie szykuje się w większości lig, a co więcej, można na nie znaleźć ciekawe oferty u naszych bukmacherskich partnerów.  Jasne, w niektórych spotkaniach ciężko […]
27.02.2021
Weszło
20.02.2021

Zakład bez ryzyka 25 PLN na Eredivisie w Totolotku!

Podobno w lidze holenderskiej pada najwięcej bramek w Europie. Skoro tak, to nic tylko stawiać na overy bramkowe w Eredivisie. Zwłaszcza że legalny bukmacher Totolotek oferuje nam w ten weekend wyjątkową promocję. W ramach “Lucky Loser” możemy zagrać mecze holenderskiej ekstraklasy bez ryzyka! Sprawdźcie szczegóły bonusu. Nie są one przesadnie trudne. Sprawa jest prosta – […]
20.02.2021
Weszło
16.02.2021

Freebet 25 PLN na Ligę Mistrzów w TOTALbet!

Jak mówi stare polskie przysłowie – darowanemu freebetowi w zęby się nie zagląda. TOTALbet postanowił osłodzić powrót Ligi Mistrzów, oferując swoim graczom darmowy zakład. Dziś i jutro zgarniemy 25 PLN za typowanie najlepszych rozgrywek na Starym Kontynencie. Jak? Szczegóły promocji znajdziecie poniżej. ZAREJESTRUJ SIĘ Z NASZEGO LINKU I ZGARNIJ BONUSY DLA CZYTELNIKÓW WESZŁO! Sprawa jest […]
16.02.2021
Weszło
10.04.2020

Klasyka kina akcji. Najbardziej pamiętne popisy solistów

Chyba nie wstyd się przyznać – tęsknimy za piłką nożną. Za czym konkretnie? Gdybyśmy mieli taką listę stworzyć, wysokie, może nawet najwyższe miejsce, zajęłyby gole. W tym momencie nawet farfocla strzelonego tyłkiem przez piłkarza Korony Kielce, którego nazwiska nie warto się uczyć, przyjęlibyśmy jak pierwsze krople deszczu w czasie wyniszczającej suszy, ale docelowo mamy na […]
10.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Nocne strzelanie w Nikaragui? Postaw na to z Milenium!

Nikaraguańska ekstraklasa to najlepsza oferta dla fanów piłki, którzy cierpią na lekką bezsenność. Z podobnego założenia wychodzi legalny bukmacher Milenium, który oferuje nam ciekawe zakłady na te rozgrywki. Jak zarobić na egzotyce? Podpowiadamy, co warto dziś zagrać, żeby obudzić się bogatszym! Ferretti – Esteli Ostatnie mecze bezpośrednie: RWRPR Poprzednie mecze Ferretti: PWPPP Ostatnie spotkania Esteli: […]
05.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

BATE Na Luzie i Bez Ryzyka! Do 25 zł zwrotu w Milenium

Dwa mecze i dwa razy w łeb. Piłkarze BATE Borysów na pewno zakładali nieco lepszy start sezonu. Na Białorusi hasło “bij BATE” jest jednak popularne nawet wtedy, gdy potentat finansowy jest jedynie wicemistrzem kraju. Teraz znana z występów w Lidze Mistrzów drużyna spróbuje się odegrać. Skoro tak, to warto na nich postawić i sprawdzić słuszność […]
04.04.2020
Bukmacherka
01.04.2020

Hokej bez ryzyka? Obstawiaj ligę białoruską w Milenium!

Powraca promocja “Na Luzie i Bez Ryzyka” u legalnego bukmachera Milenium! Dzięki niej czwarty mecz finału mistrzostw Białorusi w hokeju obstawimy bez ryzyka! Gracze, którzy zdecydują się postawić na to spotkanie, mogą zyskać 25 zł zwrotu, w przypadku pudła!  No dobra, a jak dokładnie działa promocja oferowana przez Milenium? Nie ma w tym nic trudnego. […]
01.04.2020
Bukmacherka
31.03.2020

Jak zarobić na hokeju? Obstaw finał ligi białoruskiej w Milenium!

Na Białorusi czeka nas trzeci mecz o mistrzostwo kraju w hokeja! Obrońcy tytułu z Mińska mogli jechać do Soligorska z bezpieczną przewagą, jednak zmarnowali okazję na jej zbudowanie. Teraz to Szachtar może wykorzystać atut własnej hali. Faworytem pozostają jednak aktualni mistrzowie, co sprawia, że Milenium oferuje na ten mecz bardzo atrakcyjne kursy! Szachtar Soligorsk – […]
31.03.2020
Bukmacherka
28.03.2020

BATE wraca na zwycięski szlak? Postaw na to w Milenium!

Wicemistrzowie Białorusi są na musiku. Po porażce w pierwszej kolejce znaleźli się nawet w… strefie spadkowej. Teraz czeka ich wyjazdowe starcie z sąsiadem w tabeli ligowej, więc wygrana jest ich koniecznością. Co warto postawić w sobotnich meczach ligi białoruskiej? Sławija Mozyrz – BATE Borysów Ostatnie mecze bezpośrednie: PPPPR Poprzednie spotkania Sławiji: PWWPW Ostatnie mecze BATE: […]
28.03.2020
Weszło
10.04.2020

Klasyka kina akcji. Najbardziej pamiętne popisy solistów

Chyba nie wstyd się przyznać – tęsknimy za piłką nożną. Za czym konkretnie? Gdybyśmy mieli taką listę stworzyć, wysokie, może nawet najwyższe miejsce, zajęłyby gole. W tym momencie nawet farfocla strzelonego tyłkiem przez piłkarza Korony Kielce, którego nazwiska nie warto się uczyć, przyjęlibyśmy jak pierwsze krople deszczu w czasie wyniszczającej suszy, ale docelowo mamy na […]
10.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Nocne strzelanie w Nikaragui? Postaw na to z Milenium!

Nikaraguańska ekstraklasa to najlepsza oferta dla fanów piłki, którzy cierpią na lekką bezsenność. Z podobnego założenia wychodzi legalny bukmacher Milenium, który oferuje nam ciekawe zakłady na te rozgrywki. Jak zarobić na egzotyce? Podpowiadamy, co warto dziś zagrać, żeby obudzić się bogatszym! Ferretti – Esteli Ostatnie mecze bezpośrednie: RWRPR Poprzednie mecze Ferretti: PWPPP Ostatnie spotkania Esteli: […]
05.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

BATE Na Luzie i Bez Ryzyka! Do 25 zł zwrotu w Milenium

Dwa mecze i dwa razy w łeb. Piłkarze BATE Borysów na pewno zakładali nieco lepszy start sezonu. Na Białorusi hasło “bij BATE” jest jednak popularne nawet wtedy, gdy potentat finansowy jest jedynie wicemistrzem kraju. Teraz znana z występów w Lidze Mistrzów drużyna spróbuje się odegrać. Skoro tak, to warto na nich postawić i sprawdzić słuszność […]
04.04.2020
Bukmacherka
01.04.2020

Hokej bez ryzyka? Obstawiaj ligę białoruską w Milenium!

Powraca promocja “Na Luzie i Bez Ryzyka” u legalnego bukmachera Milenium! Dzięki niej czwarty mecz finału mistrzostw Białorusi w hokeju obstawimy bez ryzyka! Gracze, którzy zdecydują się postawić na to spotkanie, mogą zyskać 25 zł zwrotu, w przypadku pudła!  No dobra, a jak dokładnie działa promocja oferowana przez Milenium? Nie ma w tym nic trudnego. […]
01.04.2020
Bukmacherka
31.03.2020

Jak zarobić na hokeju? Obstaw finał ligi białoruskiej w Milenium!

Na Białorusi czeka nas trzeci mecz o mistrzostwo kraju w hokeja! Obrońcy tytułu z Mińska mogli jechać do Soligorska z bezpieczną przewagą, jednak zmarnowali okazję na jej zbudowanie. Teraz to Szachtar może wykorzystać atut własnej hali. Faworytem pozostają jednak aktualni mistrzowie, co sprawia, że Milenium oferuje na ten mecz bardzo atrakcyjne kursy! Szachtar Soligorsk – […]
31.03.2020
Bukmacherka
28.03.2020

BATE wraca na zwycięski szlak? Postaw na to w Milenium!

Wicemistrzowie Białorusi są na musiku. Po porażce w pierwszej kolejce znaleźli się nawet w… strefie spadkowej. Teraz czeka ich wyjazdowe starcie z sąsiadem w tabeli ligowej, więc wygrana jest ich koniecznością. Co warto postawić w sobotnich meczach ligi białoruskiej? Sławija Mozyrz – BATE Borysów Ostatnie mecze bezpośrednie: PPPPR Poprzednie spotkania Sławiji: PWWPW Ostatnie mecze BATE: […]
28.03.2020