post Avatar

Opublikowane 21.03.2020 11:35 przez

redakcja

Legalny, polski bukmacher (i oferujący kod promocyjny) BETFAN to powiew świeżości na polskim rynku! Znajdziemy tu bogatą ofertą sportową, ale też równie duży pakiet rozrywkowy, świetne promocje i duże bonusy. Ta ostatnia kwestia interesuje nas dziś najbardziej. Co możemy zyskać grając w BETFANIE? Czym te zakłady bukmacherskie przyciągają nowych graczy? Przygotowaliśmy dla was przewodnik po ofercie promocyjnej, który wszystko wam wyjaśni!

Rejestracja w BETFAN. Jak założyć konto by odebrać kod bonusowy?

Ten bukmacher oferuje nam łatwy i wygodny sposób rejestracji. Konto otworzymy w kilka chwil, dzięki opcji szybkiej rejestracji. Pozwala ona na grę bez weryfikacji swoich danych, ale oczywiście – nie pozwala na wypłaty. Poza tym gracze, który skorzystają z szybkiej rejestracji, będą mogli grać maksymalnie za 5000 zł. No dobrze, a jak wygląda sam proces? Klikamy w dobrze widoczny napis „otwórz konto”, podajemy maila, numer telefonu, imię, nazwisko, PESEL i… gramy. To tyle. A jeśli przekonamy się już, że warto skorzystać z pełnej oferty tego legalnego bukmachera? Proces weryfikacyjny opiszemy w jednym z dalszych punktów. Teraz czas na to, co gracze lubią najbardziej, czyli na…

Otwieram konto z dedykowanym bonusem dla graczy z WESZŁO!

BETFAN – Bonus powitalny

Pakiet Pudziana 3000 zł

Umówmy się – jeśli widzimy coś o nazwie „Pakiet Pudziana”, to możemy spodziewać się czegoś mocnego. Tak właśnie jest z bonusem powitalnym bukmachera BETFAN, który oferuje graczom ciekawe rozwiązanie. Każdy nowy gracz otrzyma na start 10% bonusu od depozytu, z tym że maksymalnie będzie to 100 zł. Nie myślcie jednak, że to koniec. Taki sam bonus otrzymamy za drugą oraz trzecią wpłatę, a na koniec mamy prawdziwą bombę. BETFAN podczas przenoszenia środków z konta bonusowego na saldo główne, powiększy wygraną aż 10 razy!

Skąd więc wzięły nam się 3000 zł?

  • Bukmacher wyjaśnia, że następnie należy zagrać co najmniej dwa kupony z kursem AKO minimum 2.00.
  • Tu robią się schody, bo dalsza część jest trochę skomplikowana. Potem musimy bowiem obrócić bonusem na start pięciokrotnie, zawierając na kuponie przynajmniej dwa zdarzenia z minimalnym kursem całości 2.00. Pojedyncze kursy muszą być natomiast wyższe niż 1.45.
  • Po spełnieniu wszystkich zadań, środki bonusowe zostają automatycznie przelane na konto główne, przy czym bukmacher mnoży je jeszcze razy 10. Na pewno nie jest to najłatwiejsza droga do realizacji bonusu powitalnego, ale pakiet jest okazały, więc gracze chętnie skuszą się na takie ryzyko.

Okej, ale nie myślcie też, że kasa trafi do nas po pstryknięciu palcami. Bukmacher stawia konkretne wymagania, które trzeba zrobić, żeby otrzymać bonus. Po pierwsze musimy obrócić każdy z trzech depozytów w całości, inaczej 10% przejdzie nam koło nosa. W dodatku obrót musi zostać wykonany po kursie minimalnym 2.00. Co potem? Kolejne obroty. Tym razem chodzi pięciokrotny obrót bonusem, za każdym razem na kuponie muszą być minimum dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich? Minimum 1.45. Dopiero po wykonaniu tych kroków, pieniądze trafią na nasze konto główne, powiększone o jedno zero.

Kliknij żeby odebrać najwyższy bonus dla graczy WESZŁO!

Siano wraca na konto

Co jeszcze BETFAN oferuje swoim nowym klientom? Zakład bez ryzyka aż do 100 zł! Choć – w zasadzie – powinniśmy napisać co oferujemy, bo aby skorzystać z promocji musicie przy rejestracji podać kod promocyjny: WESZLO. Jak działa ta promocja? Wiadomo, jak każdy darmowy zakład. Stawiamy na dane zdarzenie, a jeśli nie uda nam się go poprawnie wytypować, stawka do nas wraca. BETFAN zastrzega sobie jednak dwie rzeczy. Po pierwsze na konto główne zwróci maksymalnie 100 zł. Po drugie musimy postawić zdarzenie o kursie minimalnym 1.14, co rzecz jasna związane jest z podatkiem od gier. Kiedy otrzymamy kasę, jeśli zakład nam nie wejdzie? W ciągu 48 godzin.

 

Pozostałe promocje BETFAN

Bez podatku – 14% wyższe wygrane w BETFAN

Legalny polski bukmacher BETFAN wyróżnia się na rynku kilkoma mocnymi propozycjami dla graczy. Jedną z nich jest oferta gry bez podatku. Kiedy? Zawsze i wszędzie, promocja nie jest okolicznościowa, trwa cały czas. Jak to możliwe? Jest pewien haczyk, ale naprawdę niewielki. Aby zakwalifikować kupon do promocji „Bez podatku”, muszą się na nim znaleźć trzy różne zdarzenia. Kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.35, więc nie jest to wielka przeszkoda do przeskoczenia. Tak jak wspomnieliśmy – promocja nie ma limitów i ograniczeń. Jednego dnia możemy postawić nawet kilkanaście kuponów bez podatku, wszystko zależy od tego, ile uznamy za słuszne.

Radar365 w BETFAN

Kolejną flagową promocją tego bukmachera jest oferta Radar365. O co w niej chodzi?

To prawdziwy mix bonusów i promocji, niczym kultowa mieszanka studencka. BETFAN namierza swoim radarem ciekawe wydarzenia ze świata sportu, a następnie oferuje graczom losową promocję. Może nią być freebet, zakład bez ryzyka, mogą to też być podwyższone kursy bukmacherskie, a może jeszcze co innego? Wszystko się może zdarzyć, jak śpiewał Lady Pank.

Najważniejsze jest to, że codziennie czeka na nas nowa promocja. A skoro każda z nich jest inna, to nie pozostaje nam nic innego niż trzymanie ręki na pulsie, sprawdzanie zakładki Radar365 i typowanie. Pamiętajcie jednak o jednym – warto najpierw przeczytać regulamin danej promocji, żeby uniknąć niemiłej niespodzianki.

Cashout w BETFAN

Jak na dobrego bukmachera przystało, BETFAN ma w swojej ofercie opcję early-cashoutu. Cashouty u tego legalnego buka funkcjonują w prosty i zrozumiały sposób. Na kuponie możemy zagrać zarówno zdarzenia przedmeczowe, jak i te z oferty LIVE. Nie ma to żadnego znaczenia, bo BETFAN uwzględnia możliwość wcześniejszej wypłaty w każdym z przypadków. Jedyne co musimy robić to śledzić nasze kupony i zadecydować, czy wygraną chcemy zgarnąć wcześniej, czy zaryzykować i iść na całość. Nie mamy też żadnych ograniczeń, early-cashout jest dla nas dostępny zawsze i wszędzie.

 

Promocje okolicznościowe w BETFAN

Matchday Boost

Jeśli chodzi o ilość promocji, to BETFAN zadowoli naprawdę każdego. Są one różnorodne, częste i atrakcyjne. Wszystkie te cechy łączy w sobie Matchday Boost, czyli oferta podwyższonych kursów na wybrane wydarzenia sportowe. Jakie? Najpopularniejsze, czyli to, co gracze chcą obstawiać. BETFAN nie wciśnie nam byle czego, a podwyższy kursy na rzeczy, które gra każdy. Ofertę warto sprawdzać każdego dnia, żeby przypadkiem nie umknęła nam wyjątkowa promocja!

Happy Hours

Oferta gry bez podatku dla kuponów z trzema zdarzeniami nie wystarcza? Spoko, nie ma problemu. W BETFAN podatek od zakładów ominiemy także w prostszy sposób. Jedną z popularnych promocji są tzw. Happy Hours, w trakcie których bukmacherzy zwiększają wygrane. Legalny polski bukmacher BETFAN idzie naprawdę szeroko, bo tę czasową promocję znajdziemy tu… codziennie! Trzeba być jednak czujnym, bo o promocji dowiemy się tylko, jeśli będziemy regularnie odwiedzać stronę bukmachera. Wniosek? Trzymamy rękę na pulsie i polujemy na najlepsze typy dnia.

Dobra, a co kiedy już trafimy na szczęśliwą porę? Stawiamy, ale na określonych warunkach. BETFAN zastrzega, że podatku unikną jedynie te kupony, na których znajdą się przynajmniej dwa zdarzenia z minimalnym kursem 1.25. Do zrobienia, prawda? W dodatku nie ma żadnych ograniczeń, co do tego, ile takich kuponów puścimy. Możemy więc grać do woli, korzystając z czasowej ulgi. Brzmi jak świetne rozwiązanie!

Graj i wygrywaj ze specjalnym kodem podwyższającym bonus dla graczy z WESZŁO!

 

Ważne – zweryfikuj konto BETFAN!

Promocje, bonusy – to wszystko plusy, z których wręcz wypada skorzystać. Ale żeby to zrobić nie wystarczy jedynie rejestracja u legalnego bukmachera BETFAN. Pełen pakiet daje nam dopiero zweryfikowanie naszego konta. Dzięki temu będziemy mogli wypłacać pieniądze, dzięki temu ominie nas bariera 5000 zł.

Jak dokonać weryfikacji?

Kiedy wejdziemy w nasz profil szybko się w tym połapiemy. BETFAN sam pomoże nam dopełnić formalności. Potem pozostaje już tylko zaznaczenie, skąd pochodzą środki, które przeznaczamy na grę. Ciekawą i wygodną opcją jest to, że naszych dokumentów wcale nie trzeba wysyłać skanem. Wystarczy zrobić zdjęcie kamerką i z głowy. Po zweryfikowaniu danych, nasze konto będzie kompletne.

 

Oferta zakładów bukmacherskich BETFAN

BETFAN to nie tylko świetne promocje i spory pakiet bonusów bukmacherskich. To także bogata oferta, w której znajdziemy dosłownie wszystko dla początkujących amatorów bukmacherki jak i tych bardziej zaawansowanych. Sport? Jest. E-sport? Jest. Sporty wirtualne? Jak najbardziej. Rozrywka? Jedna z najszerszych ofert na rynku. Słowem – wszystko, czego potrzebujemy. Jeśli chcecie się o tym przekonać i sprawdzić, jakie są zalety grania u tego bukmachera, wychodzimy wam naprzeciw. Weszło Bukmacherka to w końcu dział, który ma przybliżać i ułatwiać graczom wejście w świat buków. W naszym specjalnym przewodniku znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na temat legalnego bukmachera BETFAN!

Opublikowane 21.03.2020 11:35 przez

redakcja

Bukmacherka
26.04.2020

Matchday Boost – zarób więcej na lidze białoruskiej w BETFAN!

Legalny polski bukmacher BETFAN przyciąga graczy szeroką ofertą meczów na Białorusi! W ramach Matchday Boost możemy zgarnąć jeszcze wyższe wygrane. Bierzemy więc pod lupę mecz Isłacz Mińsk z FK Witebsk i podpowiadamy, co warto dziś postawić. Isłacz Mińsk – FK Witebsk Ostatnie mecze bezpośrednie: WPWPP Poprzednie spotkania Isłacza: WPPWW Ostatnie mecze Witebska: WRWPW W trzech […]
26.04.2020
Bukmacherka
10.04.2020

Bonus 200% w BETFAN! Dwukrotnie większy bonus od depozytu!

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował dla graczy ogromny bonus! 200% normy pozwoli nam wyciągnąć nawet dwukrotnie więcej z jednego depozytu! Z promocji możemy skorzystać do 15 kwietnia, a poniżej przeczytacie co trzeba zrobić, żeby odebrać wygraną. Bonus 200% normy w BETFAN Takie promocje to my szanujemy! W BETFAN możemy zgarnąć dwa razy więcej bonusu od depozytu. Jak […]
10.04.2020
Bukmacherka
29.03.2020

500 zł dodatkowego bonusu w BETFANIE! Zgarnij Extra Siano

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował dla graczy specjalną promocję. Dzięki niej możemy zyskać aż do 500 zł dodatkowego bonusu. Jak odebrać dodatkową kasę i na czym dokładnie polega ta promocja? Wyjaśniamy. Do końca marca gracze BETFANA mogą zyskać naprawdę solidny bonus. Extra Siano to dodatkowy bonus 100% od depozytu aż do 500 zł. Odbierz bonus, korzystając […]
29.03.2020
Bukmacherka
24.03.2020

Zakład bez ryzyka do 199 zł na e-sport w BETFANIE!

Legalny polski bukmacher BETFAN przyciąga graczy kolejnymi promocjami e-sportowymi! Dziś w BETFANie znajdziemy nie tylko zakłady bez ryzyka do 199 zł, ale też Matchday Boost z atrakcyjnym kursem 2.20! Co warto postawić? Sprawdźcie sami! Wirtualnie gra dziś cały świat – rozgrywki piłkarskie przeniosły się do FIFY i PESA, a kierowcy Formuły 1 mierzą się ze […]
24.03.2020
Bukmacherka
23.03.2020

Matchday Boost i zakłady bez ryzyka na e-sport w BETFANIE!

Ofensywa e-sportowa w zakładach bukmacherskich BETFAN nie ma końca! Ten legalny polski bukmacher przygotował dla miłośników e-sportu kolejne atrakcyjne promocje. Dziś mecz Counter Strike’a zagramy po wyższym kursie w ramach Matchday Boost, a ponadto możemy zyskać zakład bez ryzyka aż do 199 zł! Nawet Formuła 1 przeniosła się do świata wirtualnego, więc nie może dziwić, […]
23.03.2020
Bukmacherka
22.03.2020

BETRADAR365 na e-sport! Zakład bez ryzyka do 199 zł w BETFAN!

Mamy tu fanatyków e-sportu? Świetnie, bo legalny, polski bukmacher BETFAN przygotował dla was kapitalną promocję. W niedzielę, 22 marca, wydarzenia e-sportowe zagracie bez ryzyka aż do 200 zł! Jak wyglądają szczegóły promocji? Śpieszymy z wyjaśnieniem. Takiej oferty jeszcze nie było. W ramach BETRADAR365 e-sport obstawimy bez ryzyka nawet do 199 zł! Co trzeba zrobić, żeby załapać się […]
22.03.2020
Bukmacherka
12.03.2020

BETFAN Matchday Boost – 2.50 za wygraną Manchesteru United!

Wiecie jak podchodzimy do Ligi Europy – dla nas to rozgrywki, dzięki którym nasze kobiety nie mogą mówić, że oglądamy wszystkie mecze. Ale „puchar pocieszenia” wchodzi już na taki etap, że warto rzucić na niego okiem. Zwłaszcza że jeden z faworytów, Manchester United, zagra dziś z LASK Linz, czyli z czarnym koniem rozgrywek. LASK Linz […]
12.03.2020
Bukmacherka
05.03.2020

Czwartkowy gruby LIVE bez ryzyka z bukmacherem BETFAN!

Promocja obowiązuje tylko w czwartek, więc nie czekaj i skorzystaj z niej już teraz. Zagraj za 299 zł na zakład live z minimalnym kursem kuponu 3.50. Jeśli Twój typ okaże się nietrafiony, to bukmacher BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki. Zapoznaj się z recenzją bukmachera BETFAN i wejdź do gry! Zasady promocji: 1. Promocja obowiązuje w […]
05.03.2020
Bukmacherka
02.03.2020

Radar365: Pomysł na Puchar FA

BETFAN jest zawsze LAJW! Zagrajcie za 99 zł zakład na żywo po minimalnym kursie łącznym 3.50. Jeśli typ nie wejdzie to BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki. Najstarsze rozgrywki świata znowu na rozkładzie. W poniedziałkowy wieczór zobaczymy pierwszy pojedynek 1/8 finału Pucharu Anglii. Na Fratton Park trzecioligowe Portsmouth podejmować będzie Arsenal, więc faworytem oczywiście jest zespół z […]
02.03.2020