Bukmacher Milenium postawił na dość innowacyjną stronę główną. W większości przypadków na starcie dostajemy rozkład zakładów na dany dzień, dobrze widoczne są też opcje zagrania szybkiego kuponu czy oferty z podwyższonym kursem. Ten buk poszedł jednak w stronę minimalizmu i… nie wypada to źle.

Milenium – Recenzja i oferta powitalna

Przede wszystkim nie ma przesytu – gracz nie czuje się zaatakowany z każdej strony. Milenium na wstępie w jasny i przejrzysty sposób chwali się swoją ofertą, która faktycznie wygląda nieźle. Z grafiki w głównym punkcie strony dowiemy się, że możemy tu obstawić 30 sportów i ponad 41000 zdarzeń, co jest świetnym wynikiem.

 

Co jeszcze znajdziemy na stronie głównej?

Kafelki zaprowadzą nas do zakładów dnia, statystyk piłkarskich, bonusów i promocji Milenium, typu dnia i najlepszych kursów. Dobrze widoczne zakładki na górze strony kierują gracza do poszczególnych rodzajów zakładów – premetch, live, e-sportów i sportów wirtualnych. Błyskawicznie dostaniemy się również na czat online, gdzie konsultanci pomogą nam w razie problemów.

Milenium, jak większość buków, stawia na ciemny layout. Ciekawostką jest jednak to, że w przypadku wersji mobilnej layout jest jasny. Różni się też strona główna, która od razu prezentuje nam najważniejszego live’a oraz najpopularniejsze zakłady danego dnia. Mobilna wersja strony wygląda tak, jak aplikacja tego bukmachera, co również jest ciekawym rozwiązaniem. Warto również zaznaczyć, że appka Milenium jest dostępna zarówno na Androida, jak i na iOS.

Graj z Milenium wykorzystując specjalny bonus dla czytelników WESZŁO! 

Bonus powitalny w Milenium

To jeden z największych atutów tego bukmachera. W Milenium witają gracza nawet nie chlebem i solą, a całą imprezką z kapelą mariachi w tle. Nowi gracze mogą zyskać ponad 3120 zł bonusu na start wykorzystując kod WESZLOVIP!

Jak to możliwe?

Firma oferuje nam podwojenie pierwszej wpłaty do 1500 zł. Następnie, w ciągu 60 dni, musimy dokonać czterokrotnego obrotu pierwszym depozytem. Po dokonaniu takiego obrotu możemy od razu wypłacić pieniądze otrzymane w ramach bonusu. Małym minusem jest to, warunki obrotu są trochę bardziej skomplikowane niż zwykle. Do promocji zaliczane są kupony z trzema zdarzeniami, kursem ogólnym 2.00 i minimalnym kursem zdarzenia 1.20. Ponadto Milenium stosuje dzienny limit obrotu w wysokości 10% depozytu. Na czym on polega? Bukmacher wyjaśnia to w FAQ.


Pierwszy depozyt gracza wyniósł 200 zł. Wymagana kwota obrotu jest wówczas równa 800 zł (czterokrotność pierwszej wpłaty). Wobec tego w jednym dniu do promocji zaliczone zostaną kupony rozliczone w tym dniu za kwotę nie większą niż 80 zł, bo tyle wynosi 10% dziennego limitu.
Jeśli w jednym dniu kalendarzowym rozliczone zostaną zakłady za 200 zł, do promocji nadal zaliczy się kupony za kwotę równą 80 zł.

No dobra, mamy już pierwsze 1500 zł bonusu, jak zdobyć drugie tyle? Poprzez zawody Wygraj Ligę. Udział w nich bierzemy automatycznie po rejestracji i rozpoczęciu gry, więc nie ma w tym nic trudnego. Każdy gracz ląduje wtedy w 4. lidze, skąd może piąć się w górę po dodatkowe bonusy. Czyli wygląda to trochę jak kariera piłkarza. Najlepsi gracze z 4. ligi mogą liczyć na 2% cashbacku (do 200 zł) i awans, na kolejnych poziomach jest to odpowiednio: 3% (do 400 zł), 4% (do 750 zł) i 5% (do 1500 zł). Na cashbacki może liczyć każdy, ale nagrody otrzymuje dziesiątka najlepszych graczy z każdej ligi, więc najzwyczajniej w świecie – u tego buka opłaca się grać lojalnie i długo. W przypadku obydwu flagowych promocji Milenium gracze mają też do dyspozycji obszerny regulamin, który wyjaśni wszelkie wątpliwości.

To jednak nie koniec, bo jest jeszcze trzeci bonus powitalny. To klasyczny zakład bez ryzyka, ale w przypadku tego buka – aż do 100 zł. Sprawa jest tak oczywista, jak ściągnięcie do Ekstraklasy przynajmniej jednego Słowaka w każdym okienku transferowym – rejestrujemy się, dokonujemy depozytu i puszczamy pierwszy kupon, wiedząc, że nawet w przypadku przegranej Milenium zwróci nam maksymalnie stówkę na konto. Dodatkowo możemy liczyć na 10zł ekstra, jeśli w kolejce naszej ekstraklasy padnie więcej niż 15 goli. I jak tu nie dopingować naszej ligi?

 

Pozostałe bonusy i promocje Milenium

Zakłady bukmacherskie Milenium to nie tylko atrakcyjne bonusy powitalne. U tego buka znajdziemy zestaw promocji szeroki jak bary Andy’ego Ruiza. Przykład? Choćby Happy Hour, dostępne w trzech różnych formach zakładów:

W każdym przypadku chodzi oczywiście o dodatkowe 14% zysku z wygranej. Jakie warunki trzeba spełnić? Happy Hour Prematch to opcja skierowana do członków Ligi Mistrzów Milenium. Czym jest sama LMM wyjaśnimy w dalszej części recenzji, teraz skupmy się na tym, że posiadacze czerwonej i srebrnej karty muszą w ustalonych godzinach zagrać kupon z minimum czterema zdarzeniami, a posiadacze złotej lub platynowej karty – z trzema. W każdym z przypadków chodzi o zdarzenia z kursem min. 1.20. Happy Hour Live działa natomiast codziennie w godz. 0.05-8.30. Wystarczy zagrać na żywo kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami, których pojedynczy kurs to min. 1.20. Z kolei Happy Hour Virtual to po prostu zagranie dwóch zdarzeń (tradycyjnie kurs minimalny to 1.20) ze sportów wirtualnych na kuponie w wyznaczonych porach.

 

Co jeszcze zwraca naszą uwagę? Łączenie typów, czyli umieszczanie kilku rodzajów zdarzeń na jeden mecz na tym samym kuponie. Dzięki temu w jednej grze możemy postawić: wynik i liczbę bramek, rzuty rożne, kartki i faule, spalone oraz zmiany. W przypadku wybranych spotkań piłkarskich dostępne są również typy na liczbę strzałów, iloczyn goli czy kornerów.

Podobnie działa promocja TILT, która pozwala nam obstawiać liczbę bramek w meczach bez podziału na ligi. Możemy – dajmy na to – postawić, że Inter strzeli dziś więcej goli niż Barcelona.

Ciekawie wygląda też promocja 5-10-15, czyli ukłon w stronę miłośników „tasiemców”. Dzięki niej zyskujemy odpowiednio 5%, 10% lub 15% wygranej w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Obstawienie 5-9 zdarzeń pozwala nam załapać się na pierwszy próg, 10-14 na drugi bonus, a 15 i więcej daje nam trzecią premię. Co ważne, korzystać z promocji można zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych.

 

Myślicie, że to koniec?

A skąd, jesteśmy dopiero na starcie. Zakłady bukmacherskie Milenium oferują również

  • Zakład Turbo. Polega on na tym, że buk łączy od dwóch do czterech wydarzeń na jednym kuponie i proponuje nam zagranie go po wyższym kursie, niż gdyby obstawiać te same zdarzenia w normalnym trybie;
  • Podobnie atrakcyjnie wygląda Bonus Grand. W tym przypadku obstawiamy minimum pięć zdarzeń z kursem minimalnym 2.0 dla każdego z nich. Ryzyko się opłaca, bo bukmacher zwiększy naszą wygraną o 20%;
  • Jeśli natomiast nie chcemy ryzykować, Milenium oferuje nam Zakład Na Luzie na wybrane piłkarskie hity. Na czym to polega? W dniu, w którym promocja obowiązuje, wystarczy zagrać za 40 zł dowoloną liczbę kuponów, a zdarzenie z meczu objętego bonusem zagrane za minimum 20 zł, będzie objęte zwrotem w przypadku przegranej;
  • Zabezpieczeniem dla gracza jest również propozycja Milenium bezpieczny. Dzięki tej promocji możemy wygrać nawet w przypadku jednego błędu na kuponie. Bonus obejmuje kupony o minimalnym kursie ogólnym 180.00 oraz maksymalnym kursie zdarzenia 5.00. W przypadku skorzystania z ubezpieczenia i wpadki w jednym ze zdarzeń, wygramy 10-krotność stawki zakładu.

Poza tym zakłady bukmacherskie Milenium oferują bonusy i promocje jak Superoferta, Bestseller oraz Typ dnia.

Dobra, przekonałeś mnie! Odbieram bonus Milenium dla graczy WESZŁO!

Liga Mistrzów Milenium

Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom program lojalnościowy. Jak działa Liga Mistrzów Milenium? Bez niespodzianek – udział w niej bierze każdy, a punkty zdobywa się dzięki zagranym kuponom. Bez znaczenia, czy są one wygrane, czy nie. Liczy się stawka i ilość zdarzeń, bo na tej podstawie zyskujemy „oczka” w tabeli. Tak, jak wcześniej wspominaliśmy, możemy dorobić się w ten sposób czerwonej, srebrnej, złotej lub platynowej karty Milenium. Im lepsza karta, tym więcej bonusów i promocji zyskujemy. Nasze punkty możemy później wymienić na kredyty (1 kredyt = złotówka), które po jednym obrocie można wypłacić. Szczegółowo przedstawia to tabelka poniżej.

 

 

Oferta bukmachera Milenium

Znamy już promocje, znamy bonusy i programy lojalnościowe, więc czas przyjrzeć się ofercie. Jak pisaliśmy na wstępie – jest ona szeroka. 30 sportów i ponad 41000 zdarzeń wygląda bardzo solidnie. Milenium wyróżnia to, że ich oferta na poszczególne sporty jest bardzo rozbudowana. Gracze mogą obstawiać blisko 350 lig, co zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Co jeszcze?

W ofercie znajdziemy też zakłady na esport – u tego buka obstawimy Counter Strike’a, League of Legends, Dotę, Rocket League i Call of Duty. Wybór turniejów oraz wydarzeń jest spory, więc nie powinniśmy narzekać. Milenium oferuje również okazjonalne zakłady na rozrywkę, np. dotyczące polityki.

Sporym atutem w przypadku tego bukmachera są również sporty wirtualne. Zakłady bukmacherskie Milenium oferują nam obstawianie w ten sposób piłki nożnej, koszykówki, tenisa, wyścigów psów i wyścigów koni. W przypadku kopanej mamy nawet dwie opcje do wyboru – rozgrywki ligowe oraz Puchar Globu. To szeroki wybór, który przyciąga do tego buka miłośników wirtualnego obstawiania.

Zakłady na żywo 

Ciekawie prezentuje się również oferta Milenium w zakresie zakładów na żywo. Live obsługuje najważniejsze sporty sporą ilością zdarzeń, które możemy obstawić. Transmisji z wydarzeń co prawda tu nie uświadczymy, ale za to bardzo rozbudowany panel relacji graficznej rekompensuje nam tę stratę. Dodając do tego wcześniej wspomniany bonus Happy Hour Live, mamy naprawdę atrakcyjną ofertę dla miłośników gry na żywo.

 

Jaki jest jedyny minus szerokiej oferty Milenium?

Ten bukmacher często ma mniej atrakcyjne kursy niż konkurencja. Zapewne stąd bierze się szeroki wachlarz promocji, które wynagradzają klientom zdarzające się różnice.

Kliknij żeby odebrać najwyższy bonus dla graczy WESZŁO!

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Milenium 

Jak wygląda rejestracja w zakładach bukmacherskich Milenium? Prosto i bezproblemowo, jednak warto zaznaczyć, że gracze nie mają opcji szybkiej rejestracji. Oznacza to, że muszą zweryfikować swoje konto przed rozpoczęciem gry. Jest to pewien minus, jednak na pewno nie przeszkoda nie do przeskoczenia.

Zadowoleni będą też ci, którzy lubią grać stacjonarnie, bo Milenium posiada ponad 100 punktów sprzedaży w całym kraju. Dużym plusem jest to, że wiele promocji stosowanych jest nie tylko dla graczy online, ale i w punktach stacjonarnych.

Na obsługę klienta u tego buka nie możemy narzekać. Jak już wspominaliśmy, Milenium oferuje graczom czat online, na którym konsultanci chętnie i dogłębnie wyjaśnią wątpliwości. Zgłoszenia możemy też kierować mailowo, ale nie powinno być takiej potrzeby – konsultanci na czacie są na tyle pomocni, że powinni rozwiązać nasze problemy. Do dyspozycji graczy jest także blog z analizami, co stanowi dodatkową wartość przy stawianiu zakładów.

 

Wpłaty i wypłaty w Milenium 

Płatności to chyba największy kamyczek do ogródka bukmachera Milenium. Pod tym względem jest nad czym pracować, bo gracze mają możliwość skorzystania z zaledwie trzech rodzajów transakcji: Blik, PayU oraz tpay. Brakuje przede wszystkim portfeli elektronicznych, które są coraz popularniejsza opcją u konkurencji. Brakuje również kilku popularniejszych form płatności w naszym kraju, jak choćby Przelewy24, więc na tym polu Milenium może jeszcze sporo nadrobić.

Kolejne problemy to brak cashoutu i możliwości szybkiej wypłaty. W dzisiejszych czasach gracze cenią sobie komfort, jakim jest wcześniejsza możliwość zamknięcia zakładu czy też szybkie przetransferowanie pieniędzy od buka na konto bankowe. Tu niestety działa to tylko w jedną stronę, więc ciężko nie uznać tego za problem.

 

Sponsoring i opinie o bukmacherze Milenium

Milenium to jeden z dłużej działających legalnych polskich bukmacherów, więc firma ma wyrobioną pozycję na rynku. Być może nie zalicza się do ścisłej czołówki tej branży w naszym kraju, jednak ma swoje atuty, które są cenione przez graczy. Ten bukmacher stopniowo wprowadza zmiany i poprawia warunki, więc z czasem może dołączyć do czołówki.

Czego brakuje Milenium, żeby wykonać gwałtowny skok? Być może rozpoznawalności. Zakłady bukmacherskie Milenium promują się przy trzech dyscyplinach sportu, co jest dość rozsądne, ale już same marki nie gwarantują dużego rozgłosu.

Największym partnerem tego buka jest żużlowy klub Falubaz Zielona Góra. Ciekawą opcją związaną z tą współpracą, jest szereg zakładów dedykowanych czołowemu klubowi Ekstraligi. Milenium wspiera też siatkarki ŁKS-u Łódź oraz piłkarzy drugoligowej Elany Toruń. Sami widzicie, że brakuje tu ambasadorów z wysokiego szczebla choćby na rynku piłkarskim.

 

Czy warto grać w Milenium?

Klasycznie już przygotowaliśmy shortlistę, która przedstawia największe naszym zdaniem korzyści oraz najpoważniejsze uchybienia. Jakie są zalety tego bukmachera?

  • Wysoki bonus powitalny i szeroki wybór pozostałych promocji
  • Zakłady LIVE i relacje z nich
  • Atrakcyjna oferta sportów wirtualnych

A co zaliczymy do minusów? 

  • Słaby wybór płatności, brak cashoutu i szybkiej wypłaty

Najnowsze

Suche Info

Media: Ponad 600 występów i… dość? Reprezentant Niemiec może opuścić Bayern

redakcja
1
Ekstraklasa

Siemieniec: – Dlaczego lepiej bronimy? Bo lepiej atakujemy

redakcja
Liga Mistrzów

Jak TikTok nie zrujnował kariery Victora Osimhena

Jan Mazurek
Suche Info

Wawrzyniak: – Myślę, że to czas na Kamila Grabarę

redakcja
1
Ekstraklasa

Zagłębie za wiele nie pokazało, ale na Górnika to wystarczyło

redakcja
14
Suche Info

Al-Ittihad odmówiło gry z irańskim zespołem w Azjatyckiej Lidze Mistrzów

redakcja

Bukmacherka

Bukmacherka

Czy Lewandowski podtrzyma dobrą passę? Zapowiadamy i typujemy 7. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Tekst sponsorowany

Zapowiadamy i typujemy 3. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl. MEGA BOOST NA GOLA LEWEGO!

fuksiarz.pl
Tekst sponsorowany

2. kolejka LaLiga! Zapowiadamy i typujemy z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Fuksiarz

Startuje 1. kolejka LaLiga! Zapowiadamy i typujemy z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Weszło

Typujemy – będzie spokojne zwycięstwo w Kiszyniowie?

Paweł Paczul
Bukmacherka

KSW 80, czyli Ruchała kontra Eskiev – obstaw wynik gali w Fuksiarz.pl

redakcja