Pierwszy gol Guala na Ł3 i druga bramka Josue z wolnego [WIDEO]

12 maja 2023, 21:47 • 1 min czytania 7 komentarzy

W pierwszej połowie piątkowego spotkania między Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok było sporo emocji. Pierwszego gola przy Łazienkowskiej 3 strzelił Marc Gual, który od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Wojskowych. Pięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał się również Josue.

W czwartek stało się jasne, że Marc Gual od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Legii Warszawa. Dzień później mierzył się przeciwko swojemu przyszłemu zespołowi. Napastnik nadal walczy o koronę króla strzelców Ekstraklasy, dlatego tempa nie zwolnił również przy Łazienkowskiej 3. Zdecydował się na odważny strzałem z dystansu, którym po rykoszecie pokonał Kacpra Tobiasza. Po trafieniu się jednak nie cieszył, w przeciwieństwie do Josue, który popisał się fantastycznym golem z rzutu wolnego.

Dla Guala było to 16. trafienie w tym sezonie, a dla Josue 15. Do przerwy Legia remisowała 1:1 z Jagiellonią.