Gol z połowy boiska w meczu 1. Ligi [WIDEO]

28 kwietnia 2023, 20:07 • 1 min czytania 6 komentarzy

W spotkaniu między GKS-em Katowice, a SKRĄ Częstochowa mogliśmy odnotować przepiękne trafienie z ponad 40 metrów. Bramka zapewniła przyjezdnym zwycięstwo 1:0.

Pierwsza Liga dostarcza nam w ostatnich miesiącach gigantyczne emocje. Oprócz zaciętej walki o awans do Ekstraklasy, na zapleczu możemy obserwować także wiele pięknych bramek. Jedna z nich padła po uderzeniu z połowy boiska, w meczu między popularną „GieKSą”, a SKRĄ Częstochowa.

W 68. minucie meczu, niesamowitym instynktem strzeleckim popisał się 21-letni Radosław Gołębiewski, dla którego jest to pierwsza bramka w tym sezonie ligowym. I to jaka!