Polska przegrała z Czechami w Elite League

24 marca 2023, 18:06 • 1 min czytania 4 komentarze

Reprezentacja Polski U-21 poniosła porażkę z Czechami 0:1 w rozegranym w Sosnowcu meczu w ramach turnieju Elite League.

Drużyna prowadzona przez Miłosza Stępińskiego to zaplecze młodzieżówki Michała Probierza, również tworzą ją zawodnicy urodzeni w 2002 roku i młodsi.

Przed przerwą lepiej prezentowali się goście, dla których bramkę zdobył Denis Alijagic, ale w drugiej połowie korzystniejsze wrażenie sprawiali gospodarze. Najlepiej wśród biało-czerwonych prezentował się Mariusz Fornalczyk i to po jego dośrodkowaniu najlepszą okazję do wyrównania zmarnował Lucjan Klisiewicz.

Po pięciu meczach Polska jest czwarta – za Włochami, Niemcami oraz Czechami i przed Rumunią, Portugalią, Anglią oraz Norwegią.