Wolverhampton kpi ze słów Kloppa. „Trzeciego gola nie liczę”

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

04 lutego 2023, 20:54 • 1 min czytania 8 komentarzy

– Trzeciego gola nie liczę, ponieważ oni po raz pierwszy wtedy przeszli linię środkową boiska w drugiej połowie – wypalił Jurgen Klopp po porażce 0:3 z Wolverhampton. „Wilki” postanowiły zakpić z Niemca na Twitterze.

Liverpool wysoko przegrał na wyjeździe z Wolverhampton – choć ekipa „The Reds” oddała więcej strzałów od rywala, to jednak i tak nie zdołała zdobyć choćby jednej bramki. Sfrustrowany postawą swoich graczy w defensywie był Jurgen Klopp. – Dwa pierwsze gole… Mówimy o tych rzeczach w tygodniu, mówimy przed meczem, a wchodzimy w to spotkanie w taki sposób. Coś okropnego – grzmiał Niemiec.

Klopp wyznał też dość zadziwiającą rzecz. – Trzeciego gola nie liczę, ponieważ oni po raz pierwszy wtedy przeszli linię środkową boiska w drugiej połowie – stwierdził.

Ze słów szkoleniowca Liverpoolu zakpił oficjalny profil Wolves, który wrzucił grafikę z… wynikiem 2:0 i anulowaną trzecią bramką Nevesa na 3:0.

Liverpool zajmuje obecnie dopiero dziesiąte miejsce w Premier League. Ma 29 punktów po 20 spotkaniach. Do piątego w tabeli Tottenhamu traci siedem punktów, ale ma mecz rozegrany mniej.