Carlitos złamał rękę w meczu z Koroną

30 stycznia 2023, 11:29 • 2 min czytania 23 komentarzy

Legia Warszawa ma poważne problemy. Stołeczny klub poinformował w poniedziałek, że Carlitos złamał rękę w ligowym meczu z Koroną i czeka go kilka tygodni przerwy.

Drużyna prowadzona przez Kostę Runjaicia dobrze rozpoczęła rundę wiosenną. Wojskowi pokonali na własnym stadionie Koronę Kielce 3:2, ale sprawili sobie nerwową końcówkę, ponieważ dwie bramki stracili w samej końcówce spotkania.

Trzy punkty w niedzielnym spotkaniu to jednak jedyne dobre wiadomości dla Legii. W poniedziałek okazało się, że w starciu z Koroną poważnej kontuzji doznał Carlitos. Hiszpan opuścił boisko w 73. minucie… ze złamaną ręką. Z oficjalnych informacji przekazanych przez klub wynika, że napastnik jeszcze dziś przejdzie operację i czeka go kilka tygodni przerwy.

Carlitos wrócił do Legii w sierpniu po trzech latach gry dla Al-Wahda Abu Zabi i Panathinaikosu Ateny. W tym sezonie rozegrał 14 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył trzy bramki i zaliczył cztery asysty.