Dwa gole Serbów w doliczonym czasie pierwszej połowy! [WIDEO]

28 listopada 2022, 12:15 • 2 min czytania 0 komentarzy

Reprezentacja Serbii do przerwy prowadzi 2:1 z Kamerunem w swoim drugim meczu na katarskim mundialu. Oba gole strzeliła w doliczonym czasie pierwszej połowy!

Serbowie mocno zaczęli, ale dwie świetne okazje zmarnował Mitrović. Najpierw uderzył w słupek, a później po fatalnym błędzie obrońców Nieposkromionych Lwów nawet nie trafił w bramkę.

Z czasem spotkanie się wyrównało, Kameruńczycy zaczęli stwarzać sytuacje i objęli prowadzenie po rzucie rożnym. Przedstawiciele Afryki mieli potem szanse na podwyższenie wyniku, ale zamiast to uczynić, dali się odkuć rywalom.

Najpierw w pierwszej doliczonej minucie Pavlović znakomicie uderzył głową po rzucie wolnym Tadicia.

A chwilę później po niefrasobliwej stracie Anguissy zza pola karnego trafił Sergej Milinković-Savić.

Zwiastuje to olbrzymie emocje w drugiej połowie.