Kuriozalny samobój w meczu RB Lipsk – Radomiak Radom [WIDEO]

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

25 listopada 2022, 19:49 • 1 min czytania 3 komentarze

25 listopada Radomiak Radom rozegrał mecz towarzyski z zespołem Bundesligi RB Lipsk. Jak można się domyślać, niemiecka drużyna nie miała większych problemów w pokonaniu Radomiaka i zwyciężyła w tym meczu 6-0. Tak więc sensacją tego spotkania nie był wynik a kuriozalny samobój, którego autorem w 90. minucie został Dominik Sokół.

RB Lipsk do przerwy prowadził z Radomiakiem 2-0 i dopiero w drugiej połowie zespół z Niemiec wrzucił wyższy bieg. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 6-0 drużyny z Bundesligi. Bramki w tym meczu zdobyli Konrad Laimer ( 31 min.), Dominik Szoboszlai (42 i 72 min.), Simon Schierack (86 min.) i… Dominik Sokół. W doliczonym czasie gry polski napastnik pokonał własnego bramkarza z około dwóch metrów i nic tylko czekać, aż ten strzał stanie się viralem w internecie. To trzeba zobaczyć!

Radomiak Radom w Ekstraklasie zajmuje 10. miejsce w tabeli, natomiast RB Lipsk przed przerwą mundialową uplasował się na 3 lokacie w Bundeslidze.