Brutalny faul w meczu Wieczystej. Michał Mak pojechał do szpitala [WIDEO]

29 października 2022, 14:29 • 2 min czytania 21 komentarzy

Wygląda to fatalnie. W sobotnim meczu 14. kolejki trzeciej ligi Wieczysta Kraków zremisowała z Avią Świdnik 1:1, ale cały mecz przykryła koszmarna kontuzja Michała Maka, który został brutalnie sfaulowany przez Tomasza Midzierskiego.

Pech nie opuszcza braci Maków. Mateusz dopiero co uporał się z problemami z sercem, a już musi pauzować ponownie z powodu złamanego palca u stopy. Z kolei Michał właśnie opuścił boisko na noszach – prawdopodobnie ze złamaną nogą.

Michał Mak wyszedł w sobotę w pierwszym składzie Wieczystej Kraków na mecz z Avią Świdnik, ale na pewno nie będzie go dobrze wspominał. W pierwszej połowie spotkania Tomasz Midzierski zaatakował 30-latka wyprostowaną nogą. Skrzydłowy gospodarzy długo nie podnosił się boiska, a faulujący został ukarany przez sędziego czerwoną kartką. Spotkanie musiało zostać przerwane, ponieważ czekano na przyjazd karetki.

Maka czeka więc prawdopodobnie bardzo długa przerwa od grania, a szkoda, bo był w tym sezonie w znakomitej formie. Zanotował już aż osiem asyst i dołożył do tego jeszcze cztery bramki.