Za duże bramki przed meczem Championship. Przycinali je na boisku [WIDEO]

17 października 2022, 09:12 • 1 min czytania 1 komentarz

Sędziowie spotkania Hull City – Birmingham dopatrzyli się nieregulaminowych rozmiarów bramek. W związku z tym opóźnił się start meczu, a służby porządkowe musiały przycinać słupki o pięć centymetrów.

Starcie Championship rozpoczęło się z 20-minutowym opóźnieniem bowiem konfiguracji musiał ulec również system Goal-Line Technology, przesyłający informacje arbitrowi głównemu o przekroczeniu piłki przez linię bramkową.

To nie pierwszy raz, kiedy z podobnymi problemami muszą radzić sobie w Championship. 8 października odbył się mecz Wigan z Cardiff (1:3) pomimo że jedna z bramek była za wysoka.

W niedzielę opóźnione spotkanie wygrało Birmingham 2:0. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry boisko opuścił pomocnik reprezentacji Polski – Krystian Bielik. Zawodnik po starciu był chwalony przez trenera Johna Eustace’a.