Borysiuk strzelił gola w Albanii

07 października 2022, 17:33 • 1 min czytania 14 komentarzy

Ariel Borysiuk latem opuścił indyjski Chennaiyin FC na rzecz albańskiego KF Laci. Dziś polski pomocnik po raz pierwszy dał konkret temu zespołowi.

Borysiuk w ligowym meczu z KF Tirana skutecznie wykonał rzut karny w 63. minucie. Była to bramka wyrównująca na 2:2. Ostatecznie skończyło się na 3:3, zespół Polaka uratował punkt w samej końcówce. Naszego rodaka nie było już wtedy na boisku, bo został zmieniony w 78. minucie.

KF Laci przełamało passę pięciu z rzędu porażek. Po siedmiu kolejkach ma na koncie zaledwie cztery punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli albańskiej ekstraklasy.