Awantura w Madrycie. Piłkarz Atletico ruszył na własnych kibiców [WIDEO]

22 sierpnia 2022, 17:31 • 1 min czytania 7 komentarzy

W Madrycie gorąco dosłownie i w przenośni. W niedzielę Atletico na Civitas Metropolitano poniosło porażkę z Villarreal 0:2, a po meczu doszło do spięcia między piłkarzem Los Rojiblancos – Mario Hermoso – a fanami. Krewkiego zawodnika musieli trzymać koledzy z drużyny i ochrona.

Po spotkaniu gospodarze zwyczajowo podeszli pod trybunę kibiców, by podziękować za doping, ale najwyraźniej w drugą stronę już nikt nie miał zamiaru dziękować. Prawdopodobnie padło kilka gorzkich słów (może te legendarne męskie, co powinni pojawiać się w szatni w przerwie po słabej pierwszej połowie), po których nerwy puściły Mario Hermoso.

Jak widać, łatwo zatrzymać stopera nie było, a energii miał w nadmiarze, skoro w tym sezonie LaLiga jeszcze nie zagrał.