Bartosz Białkowski obronił rzut karny! [WIDEO]

06 sierpnia 2022, 18:24 • 1 min czytania 0 komentarzy

Polski bramkarz występujący w barwach Millwall obronił rzut karny w meczu przeciwko Sheffield United.

35-latek od lat występuje na zapleczu angielskiej Premier League, gdzie jest cenionym golkiperem. Do Millwall przeniósł się na stałe w 2020 roku. W tym sezonie wystąpił w obu ligowych spotkaniach. W pierwszej kolejce zespół Polaka pokonał Stoke 2:0.

W drugiej kolejce tak dobrze już nie było. W siódmej minucie Białkowskiego pokonał Iliman Ndiaye, w dwudziestej drugiej – Sander Berge. Piłkarze Sheffield mieli doskonałą okazję, aby podwyższyć prowadzenie w 44. minucie. Rzut karny wykonywany przez Olivera Norwooda obronił jednak Bartosz Białkowski.

Interwencja polskiego bramkarza niewiele dała jednak ekipie Millwall. Mecz ostatecznie zakończył się porażką ekipy Białkowskiego 0:2.