Nicola Zalewski opuścił przedwcześnie murawę

31 lipca 2022, 13:06 • 1 min czytania 1 komentarz

AS Roma ograła Tottenham 1:0 po golu Rogera Ibaneza. W meczu grał Nicola Zalewski, ale z powodu urazu musiał przedwcześnie opuścić murawę.

Polak znalazł się w wyjściowej jedenastce, ale zszedł z boiska kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy. Zalewski doznał urazu bez kontaktu z rywalem. Do tego momentu prezentował się bardzo solidnie. Tempo spotkania było bardzo wysokie, ale Polak tradycyjnie nie odstawał. Jose Mourinho wystawił go na lewym wahadle, czyli na pozycji, na której regularnie występował w drugiej części sezonu.

Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa Polaka. Wiele wskazuje na to, że jest to uraz kostki. Polak ma jednak jeszcze trochę czasu, żeby wydobrzeć. Roma rozpocznie sezon ligowy w połowie sierpnia i jej rywalem będzie Salernitana.