Mecz Pogoni Siedlce z Polonią Warszawa przerwany przez starcie kibiców

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

23 lipca 2022, 19:34 • 1 min czytania 48 komentarzy

Spotkanie drugiej ligi między Pogonią Siedlce a Polonią Warszawa zostało przerwane na kilkadziesiąt minut. Wszystko przez zamieszki wywołane przez kibiców Polonii.

Spotkanie drugiej kolejki II ligi między Pogonią Siedlce a Polonią Warszawa zostało przerwane na kilka minut przed końcem pierwszej połowy. Sędzia prowadzący to starcie nakazał natychmiastowo zejść piłkarzom obu ekip do szatni. Powód? Starcia miejscowych kibiców z fanami Polonii, które toczyły się tuż pod płotem okalającym boisko.

Z relacji kibiców i dziennikarzy obecnych na miejscu dowiadujemy się, że prowodyrem zajść byli fani Polonii. Miejscowi odpowiedzieli i interweniowała policja. Ostatecznie po interwencji m.in. właściciela Polonii Warszawa udało się zaprowadzić spokój na trybunach i mecz został wznowiony. Przerwa w spotkaniu trwała blisko pół godziny.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Dwa gole dla Pogoni strzelił Damian Nowak, jednym trafieniem odpowiedział Krystian Pieczara.