Kontrowersje w lidze czeskiej. W roli głównej Bartosz Frankowski [WIDEO]

01 maja 2022, 22:47 • 1 min czytania 13 komentarzy

Wielkim skandalem zakończyło się spotkanie na szczycie czeskiej ekstraklasy. Slavia Praga zremisowała 1:1 z Viktorią Pilzno, a oba gole padły po rzutach karnych podyktowanych w samej końcówce spotkania. Mecz sędziował Bartosz Frankowski.

Zaczęło się od jedenastki dla gospodarzy, którą w pierwszej minucie doliczonego czasu gry na gola zamienił Ondrej Kudela.

Stan meczu w szóstej minucie doliczonego czasu wyrównał zaś z jedenastu metrów Jean-David Beauguel.

Obie sytuacje – zwłaszcza pierwsza – były długo analizowane przez VAR, co tylko podsyciło emocje na boisku, a także wśród kibiców obu ekip i obserwatorów spotkania. Oburzenie wywołał zwłaszcza drugi rzut karny. Delikatnie rzecz ujmując – dość miękki.

Tutaj powtórka na zbliżeniu:

Viktoria plasuje się obecnie na pierwszym miejscu w lidze. Ma dwa punkty przewagi nad Slavią.