Niesamowita remontada w Serie A. Verona wygrywa z Dawidowiczem w składzie

05 grudnia 2021, 17:45 • 1 min czytania 1 komentarz

W meczach Serie A w tym sezonie śmiało można próbować grać zakłady na bramki strzelone przez obie drużyny. Co kolejkę obserwujemy wysokie wyniki na włoskich boiskach, a  tym razem w jedno z takich spotkań zamieszany był Paweł Dawidowicz.

Jego Verona grała na wyjeździe z Venezią. Sensacyjnie to gospodarze już po 28. minutach mieli przewagę trzech bramek, a w utratę dwóch z nich zamieszany był Dawidowicz. Goście potrafili się jednak podnieść i ostatecznie zgarnęli dzisiaj wszystkie trzy punkty! Z pomocą przyszli piłkarze Venezii – Thomas Henry zanotował gola samobójczego, a Pietro Ceccaroni wyleciał z boiska już w 63. minucie meczu. Bohaterem Verony został Giovanni Simeone, który wyrównał na 3:3 oraz zapewnił drużynie zwycięstwo trafieniem na 4:3.

Tym samym Argentyńczyk ma już na koncie jedenaście bramek w Serie A i zrównał się pod tym względem z Ciro Immobile. Liderem klasyfikacji strzelców jest Dusan Vlahovic z Fiorentiny.