Krychowiak z kolejną czerwoną kartką [WIDEO]

05 grudnia 2021, 19:32 • 1 min czytania 5 komentarzy

Krasnodar pokonał na wyjeździe Soczi 2:1, dzięki czemu awansował na trzecie miejsce w tabeli ligi rosyjskiej i wyprzedził tym samym dzisiejszych rywali. Meczu do udanych nie zaliczy Grzegorz Krychowiak, który w 87. minucie został ukarany czerwoną kartką.

Obie bramki dla gości zdobył Viktor Claesson. Polski pomocnik otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę za atak na nogi Joaozinho. Doszło do niego ze względu na błąd Krychowiaka, któremu uciekła piłka i chcąc zdążyć do niej pierwszy, wjechał w nogi Rosjanina. W Premier Lidze pozostała do rozegrania jedna kolejka przed zimową przerwą, która potrwa do końcówki lutego. Polak zafundował więc sobie szybszą przerwę świąteczną.

Krychowiak w tym sezonie ligowym strzelił cztery bramki w czternastu występach. To dla niego druga czerwona kartka w obecnych rozgrywkach oraz dziesiąta w całej karierze.