Furia Diego Simeone. „Cholo” naprostował Yannicka Carrasco [WIDEO]

09 sierpnia 2021, 09:04 • 1 min czytania 3 komentarze

Kto powiedział, że mecze towarzyskie nie generują wielkich emocji? Wczoraj Atletico Madryt przegrało 1:2 w sparingu z Feyenoordem Rotterdam. W pierwszej połowie doszło do małego skandalu – na boisku wywiązała się awantura, a w samym jej sercu znalazł się rozjuszony szkoleniowiec mistrzów Hiszpanii, Diego Simeone.

Wszystko zaczęło się od ostrego starcia między Yannickiem Carrasco z Atletico a Tyrellem Malacią z Feyenoordu. Na krótko przed końcem pierwszej połowy spotkania ten drugi dość ostro powstrzymał rajd tego pierwszego. Belga wyjątkowo to zdenerwowało i zaatakował Malacię. Z pozoru niegroźna sytuacja w mgnieniu oka przerodziła się w wielką boiskową awanturę i nie pomogła nawet interwencja sędziego liniowego, który próbował rozdzielić walczących. W końcu cierpliwość do swoich podopiecznych stracił Diego Simeone. „Cholo” potruchtał do Carrasco i… cóż, okrzyczał go.

Delikatnie rzecz ujmując.

Carrasco za swoje zachowanie obejrzał czerwoną kartkę.

Dla Atletico to kolejny niezbyt udany występ w sparingu. Madrytczycy przegrywali już tego lata towarzyskie starcia Red Bullem Salzburg czy Cadizem (po karnych). Wygrali natomiast z Wolfsburgiem oraz Numancią (też po karnych).