Rosja czy Węgry – kto awansuje w Lidze Narodów?

14 października 2020, 13:05 • 2 min czytania 0 komentarzy

Stanisław Czerczesow kontra bratankowie z Węgier. Ach, co to będzie za mecz w Lidze Narodów! Czasami warto rzucić okiem na to, co dzieje się poza grupą A, żeby trafić na takie pojedynki. Jeśli Rosjanie ograją dziś Węgrów, to niemal na pewno w przyszłej edycji zobaczymy ich wyżej. Stawka jest spora, więc typujemy hit grupy B w Supertbet!

Nasze przewidywania

Rosja wygrywa do przerwy i w całym meczu – kurs 2.45 w Superbet!

Czerczesow idzie po awans

Dla Rosjan sprawa jest prosta – jeśli dziś wygrają z Węgrami, to nad najgroźniejszym rywalem w walce o awans będą mieli cztery punkty przewagi. Wystarczy więc zdobyć „oczko” i będzie pozamiatane – Rosjanie zagrają w wyższej dywizji. Dlatego zakładamy, że „Sborna” będzie prowadziła grę od początku. Kiedy zerkamy na pięć ostatnich wygranych spotkań reprezentacji naszych wschodnich sąsiadów, scenariusze są bliźniaczo podobne.

• Cztery razy prowadzenie przed przerwą i wygrana w całym meczu
  • Raz losy spotkania rozstrzygnięte dopiero po zmianie stron

Zresztą mecze z Węgrami także tak właśnie wyglądały. Ostatnio Rosjanie do przerwy wygrywali 2:0, a po końcowym gwizdku świętowali zwycięstwo 3:0. Jeszcze wcześniej do przerwy ogrywali naszych bratanków 2:0, a na koniec cieszyli się z wygranej 3:0. Słowem – typ warty ryzyka.

Ofensywa od pierwszych minut

Scenariusze na takie spotkania są dwa:

• szarża od pierwszych minut
  • szachy i oczekiwanie

My stawiamy na to, że dziś zobaczymy pierwszą opcję. Dlaczego? Bo tak wyglądały dwa ostatnie starcia Rosjan i Węgrów. W Lidze Narodów już po kwadransie na prowadzeniu była „Sborna”. Natomiast w meczu towarzyskim przed trzema laty, Rosjanie strzelili bramkę w 20. minucie gry. To jednak nie koniec, bo w meczach reprezentacji Węgier zwykle nie czekamy długo na bramki. Spójrzcie sami, pięć poprzednich spotkań.

• Serbia – gol w 20. minucie
  • Bułgaria – bramka w 17. minucie
  • Rosja – gol w 15. minucie
  • Walia – gol w 15. minucie

Tylko w starciu z Turcją ten scenariusz się nie sprawdził. Możemy więc powiedzieć, że w czterech z pięciu gier węgierskiej kadry bramki padały przed 21. minutą spotkania. Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że w Superbet za taki typ dostaniemy kurs 2.40. Warto spróbować!