Mało który polski piłkarz budzi w ostatnim czasie tyle zainteresowania, co Arkadiusz Milik. Napastnik Napoli latem może zmienić otoczenie, a chętnych na jego usługi znajdziemy w całej Europie. Anglia, Niemcy, Hiszpania, Włochy… Z Milikiem jest trochę, jak z anegdotą o tym, gdzie potrzebny jest Andrzej Strejlau. My natomiast możemy skorzystać z okazji i zarobić na jego transferze. Jak? Sprawdźcie sami.

Juventus, Milan, Schalke… Gdzie trafi Arkadiusz Milik?

Polscy napastnicy cieszą się dużą popularnością. Dopiero co pół Europy uganiało się za Krzysztofem Piątkiem, a już na celownik wzięto kolejnego snajpera z nad Wisły. Według informacji „Corriere dello Sport” decyzja o tym, że Milik odejdzie z Napoli już zapadła. Po kilku latach Arkadiuszo stwierdził, że czas na zmianę otoczenia. Skąd taka decyzja? Powodów jest kilka, w tym fakt, że od listopada atmosfera pod Wezuwiuszem nie jest zbyt przyjemna. A skoro już na rynku pojawia się wolny napastnik, to z miejsca ustawia się kolejka chętnych. Dziś możemy sobie jasno powiedzieć, że Polak wzbudza duże zainteresowanie.

Arkadiusz Milik w Juventusie? Postaw na to w BETFAN po kursie 2.50!

Wówczas wspominaliśmy, że w czasach przed światową pandemią Milik już liczyłby miliony. Teraz skupimy się na tym, jak miliony będziemy liczyć… my. Legalny bukmacher BETFAN oferuje nam bowiem zakład związany z transferem polskiego napastnika! Można wykorzystać kod promocyjny BETFAN i postawić na transfer u tego bukmachera. Opcji do wyboru jest kilka, np. Manchester United, za który buk zapłaci nam aż 10-krotność stawki. Możemy też postawić, że Polak trafi do Mediolanu po atrakcyjnym kursie 5.00. A jeśli nie pasuje nam wybór? Wtedy możemy zaproponować własną opcję. Słowem – do wyboru, do koloru!

A może jednak powrót do Niemiec? Zagraj na transfer do Schalke po kursie 5.00!

Oferta zakładów bukmacherskich BETFAN

BETFAN to świetne promocje i spory pakiet bonusów bukmacherskich. To także bogata oferta, w której znajdziemy dosłownie wszystko dla początkujących amatorów bukmacherki jak i tych bardziej zaawansowanych. Sport? Jest. E-sport? Jest. Sporty wirtualne? Jak najbardziej. Rozrywka? Jedna z najszerszych ofert na rynku. Słowem – wszystko, czego potrzebujemy. Jeśli chcecie się o tym przekonać i sprawdzić, jakie są zalety grania u tego bukmachera, wychodzimy wam naprzeciw. Weszło Bukmacherka to w końcu dział, który ma przybliżać i ułatwiać graczom wejście w świat buków.W naszym specjalnym przewodniku znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na temat legalnego bukmachera BETFAN!

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Suche Info

Bułka: – Pomyślałem sobie, czy jest dziś jakaś seria rzutów karnych

redakcja
Suche Info

Guardiola: – Jestem na niego wściekły. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy

redakcja
Suche Info

Kuszczak: – Praca w kadrze to propozycja nie do odrzucenia

redakcja
Suche Info

Urban o posadzie selekcjonera: – Rozmów nie było. Widocznie nie byłem w gronie kandydatów

redakcja
Suche Info

Dariusz Formella ratuje punkt swojej drużynie [WIDEO]

redakcja
1
Inne sporty

Mateusz Gamrot zwyciężył w walce wieczoru po kontuzji Fizieva

Szymon Szczepanik
5

Bukmacherka

Tekst sponsorowany

Zapowiadamy i typujemy 3. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl. MEGA BOOST NA GOLA LEWEGO!

fuksiarz.pl
Tekst sponsorowany

2. kolejka LaLiga! Zapowiadamy i typujemy z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Fuksiarz

Startuje 1. kolejka LaLiga! Zapowiadamy i typujemy z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Weszło

Typujemy – będzie spokojne zwycięstwo w Kiszyniowie?

Paweł Paczul
Bukmacherka

KSW 80, czyli Ruchała kontra Eskiev – obstaw wynik gali w Fuksiarz.pl

redakcja
MMA

KSW 79. Czas na mocne ciosy w Czechach

redakcja