post Avatar

Opublikowane 24.03.2020 13:33 przez

redakcja

Kod promocyjny Milenium

Milenium to legalny bukmacher z jednym z najdłuższych stażów na polskim rynku. Nic dziwnego, że wiedzą co robić w kwestii promocji oraz bonusów oferowanych graczom. Co czeka na klientów tego buka? Mnóstwo atrakcyjnych pakietów oraz ponad 3000 zł na start. Jak prezentuje się oferta promocyjna Milenium? Jak skorzystać z poszczególnych bonusów? Sprawdźcie nasz poradnik, w którym odpowiadamy na najważniejsze pytania!

Rejestracja w Milenium. Jak założyć konto?

Bukmacher Milenium dopuszcza opcję rejestracji konta tymczasowego, więc sam proces przebiega bardzo szybko. Dzięki szybkiej rejestracji możemy poznać ofertę bukmachera i przetestować, jak działa ona w praktyce. Problemem jest jednak to, że nie skorzystamy ze wszystkich możliwości. Sam proces rejestracji nie jest trudny, podajemy podstawowe dane i możemy grać. Jak dokonać pełnej weryfikacji konta? O tym opowiemy wam później, a teraz skupimy się na tym, co lubimy najbardziej – na bonusach bukmacherskich.

Milenium – bonus powitalny

Pakiet startowy dla nowych graczy jest w Milenium naprawdę imponujący! Każdy nowy klient tego bukmachera może liczyć na ponad 3000 zł bonusu powitalnego! Jak to działa? Kwota, którą możemy otrzymać, podzielona jest na kilka promocji, dlatego osobno opowiemy o każdej z nich.

Odbierz bonus powitalny Milenium z kodem WESZLOVIP!

MegaBonus na 15-lecie Milenium – 1500 zł na start!

Najpopularniejsza forma wynagradzania nowych graczy? Bonus od pierwszego depozytu. Nie inaczej jest w przypadku legalnego bukmachera Milenium. Ten buk oferuje nam bonus 100% od pierwszego depozytu do 1500 zł! Co trzeba zrobić, żeby móc z niego skorzystać – oczywiście poza dokonaniem wpłaty? Niestety, jest to dość skomplikowane, bo musimy dokonać czterokrotnego obrotu bonusem w ciągu 60 dni. W dodatku bukmacher zaznacza, że do obrotu zaliczają się tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami. Kurs minimalny każdego z nich musi być równy lub większy 1.20, natomiast kurs łączy musi wynosić przynajmniej 2.00.

Jest jeszcze jedna przeszkoda, którą musimy pokonać. Milenium zalicza do 10% obrotu depozytem dziennie. Co to oznacza w praktyce? Jeśli wpłacimy stówkę, będziemy musieli wykonać obrót za 400 zł. W związku z tym każdego dnia maksymalna kwota, którą bukmacher zaliczy nam do spełnienia warunków bonusu, wynosić będzie 40 zł. A co, jeśli będziemy operowali większymi stawkami? Super, ale w kwestii naszego obrotu nic to nie zmieni.

Wygraj Ligę – 1500 zł bonusu na start!

Drugą połową bonusu, którą możemy uzyskać, można zrealizować dzięki promocji Wygraj Ligę. Bierzemy w niej udział od momentu, w którym zarejestrujemy się w Milenium. Znajdujemy się wówczas w czwartej lidze i – jak to w sporcie bywa – musimy powoli piąć się na szczyt. Poziomy są cztery, a na każdym z nich premiowani są najlepsi gracze. Jak to wygląda w praktyce?

 • Czwarta liga – 2% cashbacku do 200 zł
 • Trzecia liga – 3% cashbacku do 400 zł
 • Druga liga – 4% cashbacku do 750 zł
 • Pierwsza liga – 5% cashbacku do 1500 zł

Cashbacki przysługują każdemu, jednak najlepsze i najwyższe nagrody zarezerwowane są dla 10 najlepszych graczy każdej z lig. O ile do czwartej ligi trafia każdy, tak miejsca na wyższych poziomach są już okrojone. Trzeci poziom to 1000 graczy, drugi to 500 zawodników, a najwyżej znajdziemy 250 graczy. Milenium premiuje więc lojalną i regularną grę, dzięki której możemy wspiąć się w rankingu. A jeśli gramy mniej? Cóż, wtedy ktoś może wskoczyć na nasze miejsce. Przed rozpoczęciem gry warto jeszcze zapoznać się z pełnym regulaminem na stronie bukmachera.

Zakład bez ryzyka w Milenium – do 120 zł z kodem bonusowym WESZLOVIP!

Trzecią składową premii startowej dla graczy jest klasyczny zakład bez ryzyka. Milenium oferuje nowym klientom do 100 zł zwrotu za pierwszy zakład, ale dzięki kodowi WESZLOVIP zyskacie dodatkowe 20 zł zwrotu! Kolejny bonus otrzymamy w przypadku, kiedy w najbliższej kolejce Ekstraklasy po naszej rejestracji, padnie przynajmniej 15 goli. W takim przypadku łączna kwota bonusu może wynieść aż 3130 zł! 

Kod bonusowy Milenium daje też inne promocje!

Zakłady bukmacherskie Milenium mają w swojej ofercie kilka opcji w ramach promocji Happy Hours. Przyjrzyjmy się więc każdej z nich osobno.

Gram w Milenium z Weszło!

Happy Hour Prematch

Klasyczna opcja Happy Hour, która dotyczy zakładów przedmeczowych. W wybranych dniach – bukmacher zaznacza, że nawet kilkukrotnie w tygodniu – zyski z kuponów stawianych przed meczem będą wyższe o 14%. Mówiąc wprost, Milenium weźmie na klatę nasz podatek. Ale, ale, nie jest to takie łatwe. Przede wszystkim z bonusu mogą skorzystać członkowie Ligi Mistrzów Milenium. Czym jest wspomniana Liga Mistrzów – zajmiemy się później, ale warto to zapamiętać. Wymagań jest więcej.

 • Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej cztery zdarzenia
 • Każde z nich musi mieć kurs przynajmniej 1.20
 • Posiadacze złotej lub platynowej karty Ligi Mistrzów mogą wybrać trzy, a nie cztery zdarzenia

Happy Hour Live

Jednym z głównych założeń promocji Happy Hours jest fakt, że jest to promocja okolicznościowa. Przynajmniej tak mogłoby się wydawać, bo w Milenium jest nieco inaczej. Happy Hours w wersji Live obowiązuje bowiem… codziennie! Dzięki temu gracze mogą stawiać zakłady na żywo bez podatku w godzinach 0.05 – 8.30. Jakie wymagania obowiązują nas w tym przypadku?

 • Kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia
 • Każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.20

Happy Hour Virtual

Nieco inaczej sprawy mają się w przypadku Happy Hour Virutal. Jak możemy się domyślić – chodzi tu o promocję dedykowaną sportom wirtualnym. Milenium poinformuje nas, kiedy konkretnie przewiduje uruchomienie tej cyklicznej promocji. W tym przypadku zaletą są proste wymagania – na kuponie muszą znaleźć się dwa zdarzenia z oferty sportów wirtualnych z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.20.

Na Luzie i Bez Ryzyka

Legalny bukmacher Milenium ma w swojej ofercie ciekawą propozycję – promocję Na Luzie i Bez Ryzyka. Dzięki niej każdy może liczyć na częste zakłady bez ryzyka, które można otrzymać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że w dzień obowiązywania promocji postawimy zakłady za minimum 50 zł, a zdarzenie objęte promocję wytypujemy jako singiel lub AKO za maksymalnie 25 zł. Przegrana oznaczać będzie wówczas zwrot stawki. Ważnym faktem jest to, że zdarzenie promocyjne może zawierać się we wspomnianych 50 zł. Tłumacząc wprost: jeśli zagramy kupony za 25 zł, a potem zdarzenie objęte promocją za 25 zł, to zakwalifikujemy się do zakładu bez ryzyka. A co nie wlicza się do promocji?

 • gra na żywo
 • zakłady zawarte za kredyty
 • zakłady Totalizatora
 • kupony z przynajmniej jednym zdarzeniem z Superoferty lub Typu dnia

Ponadto promocja Na Luzie i Bez Ryzyka nie łączy się z bonusem GRAND.

Bonus GRAND

A skoro już wspomnieliśmy o bonusie GRAND, to warto ten temat rozwinąć. Ta promocja skierowana jest do graczy lubiących ryzyko, ale przede wszystkim – do ekspertów, którzy lubią być nagradzani za swój wysiłek. Dlaczego? Bo bonus dotyczy kuponów, na których znajdzie się minimum pięć zdarzeń. Co więcej, kurs każdego z nich musi wynosić przynajmniej 2.00. Co Milenium oferuje nam w zamian? Powiększenie naszej wygranej aż o 20%! Z promocji mogą skorzystać zarówno grający online, jak i klienci punktów stacjonarnych. W drugim z przypadków należy jednak zgłosić pracownikowi chęć skorzystania z promocji, przed zagraniem kuponu.

5-10-15 w Milenium

Kolejna z promocji jest skierowana do miłośników tzw. „tasiemców”. Dzięki bonusowi 5-10-15 zwiększymy naszą wygraną nawet o 15%! Zasada jest prosta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy jest nasz zysk.

 • 5-9 zdarzeń pozwala na bonus 5%
 • 10-14 zdarzeń równa się bonusowi 10%
 • 15 i więcej zdarzeń to z kolei 15% wyższa wygrana

Rzecz jasna musimy przy tym pamiętać, że kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.20. Podobnie, jak w przypadku GRANDA, z bonusu możemy skorzystać tak online, jak i grając w „ziemniakach”.

Łączenie typów w Milenium

Ciekawą opcją u legalnego bukmachera Milenium jest możliwość łączenia typów. Dzięki niej możemy zagrać nawet pięć zdarzeń dotyczących tego samego meczu na kuponie. Oferta obejmuje najpopularniejsze rozgrywki, w których zdarzenia dzielone są na kilka grup typów:

 • główne typy
 • typy na rzuty rożne
 • kartki, rzuty karne oraz faule
 • typy na spalone
 • obstawianie zmian zawodników

Dodatkowo, w przypadku wybranych meczów, Milenium dodaje szóstą grupę: liczbę strzałów, iloczyn goli i rzutów rożnych. Z tą zależnością, że szóstej grupy nie możemy łączyć z typami głównymi oraz typami na kornery.

TILT

Gratką dla ekspertów oraz miłośników statystyk jest promocja TILT. Dzięki tej opcji gracze mogą obstawić poszczególne mecze jako korespondencyjne pojedynki. Kto strzeli więcej bramek? Jaka będzie liczba goli strzelonych przez dwa zespoły w swoich zdarzeniach? O to właśnie chodzi w TILTACH. Rzecz jasna w tym przypadku możemy grać proste zdarzenia, czyli 1×2 lub over/under, jeśli chodzi o łączną liczbę bramek w dwóch meczach.

Zakłady TURBO

Jak wygrać więcej na najpopularniejszych wydarzeniach? To pytanie zadają sobie wszyscy gracze, którzy obstawiają topowe ligi. Milenium znalazło rozwiązanie tego problemu, które nazywa się zakład TURBO. Dzięki tej promocji gracze mogą liczyć na nawet o 30% wyższe kursy niż w przypadku typowania tych samych zdarzeń bez promocji! Legalny bukmacher Milenium w wybrane dni oferuje kilka kombinacji najpopularniejszych spotkań z różnych dyscyplin. Ile zdarzeń będzie objętych promocją? Od dwóch do czterech. Oczywiście jedynym minusem tej promocji jest fakt, że musimy się zdać na oko bukmachera, zamiast samemu dobrać sobie wybrane zdarzenia. Ale jeśli buk myśli tak samo jak my, to nic, tylko stawiać!

Bestseller, Typ dnia, SUPEROFERTA, czyli wyższe kursy każdego dnia

Oferta legalnego bukmachera Milenium to nie tylko promocje okolicznościowe, ale też stałe punkty programu. Do takich zaliczymy bonusy, dzięki którym każdego dnia otrzymamy wyższe kursy na wybrane wydarzenia. Jedną z takich promocji jest Bestseller. Na czym polega? Dzięki niemu znajdziemy aktualne, najczęściej obstawiane zdarzenia przez pozostałych graczy, które podpowiedzą nam, na co warto postawić.

Kolejną promocją jest Typ dnia, dzięki któremu jedno lub dwa najciekawsze zdarzenia zagramy po wyższym kursie. Typy dnia obejmują wszystkie dyscypliny, ale dotyczą jedynie zakładów typu 1-2 lub 1×2. Typy dnia możemy obstawiać jako single, ale też kupony AKO. Musimy jednak pamiętać, że ta promocja nie łączy się z SUPEROFERTĄ, TURBO i Tiltem. Z kolei maksymalna stawka zakładu wynosi 1000 zł.

Ostatnim bonusem, który dotyczy codziennego podwyższania kursów, jest SUPEROFERTA. Co nam ona daje? Aż cztery zdarzenia z wyższymi kursami na kuponie! Warto jednak wiedzieć, że w przypadku wybrania SUPEROFERTY, musimy umieścić na kuponie kilka innych zdarzeń z oferty standardowej. Ile? To zależy od poniższej rozpiski.

 • 1 zdarzenie z SUPEROFERTY = dodanie do kuponu 3 innych z oferty standardowej
 • 2 zdarzenia z SUPEROFERTY = kolejnych 5 z oferty standardowej
 • 3 zdarzenia z SUPEROFERTY = 7 innych z oferty standardowej
 • 4 zdarzenia z SUPEROFERTY = dodanie do kuponu 8 zdarzeń z oferty standardowej

Promocje dedykowane graczom Milenium

Liga Mistrzów Milenium

Trochę już o tym słyszeliście, prawda? Liga Mistrzów Milenium to program lojalnościowy i flagowa promocja tego legalnego bukmachera. Do przystąpienia do promocji wystarczy założenie konta lub wyrobienie bezpłatnej karty – w przypadku graczy stacjonarnych. No dobrze, ale jak korzystać z tej promocji? Punkty przyznaje się za każdy zakład, więc nie ma znaczenia, czy wygramy, czy nie. Liczba punktów zależy jedynie od tego, jak wysoką stawką wybierzemy i ile zdarzeń umieścimy na kuponie. Dzięki zebranym punktom uzyskamy jedną z czterech kart: czerwoną, srebrną, złotą lub platynową. Im lepsza karta, tym więcej bonusów i promocji na nas czeka. Zebrane „oczka” można też wymienić na kredyty, które wypłacimy już po jednym obrocie.

Aktualną liczbę punktów oraz tabelę nagród znajdziemy na stronie internetowej Milenium oraz w punktach stacjonarnych, więc zawsze będziemy mogli monitorować naszą obecną sytuację.

Milenium Bezpieczny

„Jeden mecz mi nie wszedł” to zdecydowanie najczęstsze tłumaczenie niepowodzeń u bukmachera. Macie tego dość? Więc skorzystajcie z promocji Milenium Bezpieczny, dzięki której wygramy nawet z błędem na kuponie! Jakie wymagania musimy spełnić, żeby wziąć udział w promocji na bezpieczny zakład?

 • Postawić kupon AKO
 • Upewnić się, że jego kurs ogólny to minimum 180
 • Pamiętać, że maksymalny kurs jednego zdarzenia nie może być wyższy niż 5.00

A co możemy zyskać? Jeśli jedno spotkanie okaże się błędnie wytypowane, dzięki tej promocji kupon nadal będzie wygrany! Oczywiście Milenium nie wypłaci nam pełnej ewentualnej wygranej. Dostaniemy natomiast dziesięciokrotność stawki zakładu, co nie jest przecież złą opcją. Jak to mówią – lepszy rydz niż nic.

Ważne – zweryfikuj konto Milenium!

Testować zawsze fajnie, ale nic nie trwa wiecznie. W końcu trzeba dokonać weryfikacji konta u legalnego bukmachera Milenium, choćby po to, żeby wypłacać wygrane. Jak tego dokonać? Sprawa jest bardzo prosta. Wchodzimy w zakładkę „moje konto” i widzimy formularz, który trzeba wypełnić. Nic wielkiego – podajemy numer konta, numer dowodu, przesyłamy zdjęcia dokumentu i z głowy. Kiedy tylko bukmacher zatwierdzi nasze dane, konto zostanie zweryfikowane.

Oferta bukmachera Milenium

Jak sami widzicie u bukmachera promocja goni promocję, a kod bonusowy Milenium pozwala odebrać je wszystkie!. Oferując taki pakiet bonusów i atrakcji, trzeba mieć jednak na co stawiać. Ten legalny bukmacher ma bardzo szeroką ofertę dla graczy. Klienci mogą korzystać z niej stacjonarnie, online lub przez aplikację. Sporo plusów, ale jak wiadomo, znajdą się też minusy. Właśnie dlatego wychodzimy wam naprzeciw z obszerną recenzją zakładów bukmacherskich Milenium! Dzięki niej dowiecie się, dlaczego warto założyć konto u tego bukmachera.

LIGA MINUS. Quiz wiedzy o Ekstraklasie – Kowal prowadzącym!

29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Pięciu rywali, z którymi Marcin Najman miałby szansę

Marcin Najman dostał wczoraj w trąbę. Nie jest to informacja sensacyjna, sensacją byłoby to, gdyby w trąbę nie dostał. W każdym razie Najman przemówił następującymi słowami: – Jeżeli zrobicie mi jakieś ładne pożegnanie, to być może jeszcze raz się skuszę. Trzeba tylko będzie zrobić odpowiedni matchmaking, żeby ten rywal nie był tak silny, jak „Bestia”. […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

500 zł dodatkowego bonusu w BETFANIE! Zgarnij Extra Siano

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował dla graczy specjalną promocję. Dzięki niej możemy zyskać aż do 500 zł dodatkowego bonusu. Jak odebrać dodatkową kasę i na czym dokładnie polega ta promocja? Wyjaśniamy. Do końca marca gracze BETFANA mogą zyskać naprawdę solidny bonus. Extra Siano to dodatkowy bonus 100% od depozytu aż do 500 zł. Warunki otrzymania bonusu […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Koniec kawioru i szampana, czas na suchy chleb dla konia. Angielski futbol w potrzasku.

Legendarny menedżer Liverpoolu mawiał: “Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego”. Choć przez lata te słowa były dla miłośników futbolu swoistym credo wyrytym w głębi serc, dziś stały się tylko groteskowym wspomnieniem czasów minionych. Powiedzenie Billa Shankly’ego to jednak […]
29.03.2020
Inne sporty
29.03.2020

O, to jest ten Olejniczak – miło się na niego patrzy!

Kibic polskiej piłki ręcznej zachwycał się retro meczami dużo wcześniej niż kibic piłki nożnej, zmuszony od kilku tygodni do oglądania powtórek w związku z koronawirusem. Od MŚ 2017 nasz handball dołuje, więc niedługo później można było wejść we wspominkowy tryb pt. „Kiedyś to było”. Jeśli mielibyśmy wytypować jednego szczypiornistę, który może sprawić, że przestaniemy żyć […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

KOWAL MANAGER 10 | Czy NAPRAWDĘ nie zakwalifikujemy się na EURO 2020?!

Ostatni odcinek skończyliśmy typowym cliffhangerem – 0:2 z Izraelem, druga połowa, jedna bramka od wylotu z Euro 2020 (w grze nie ma wirusa, chociaż tam). Czy uda się dowieźć ten cudowny rezultat? Podpowiedzi szukajcie w miniaturce u góry. Ale przede wszystkim – oglądajcie! 
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Dlaczego nieszanowani przez kluby mogą nie zgodzić się na obniżkę pensji?

Wyobraź sobie, że pracodawca nie ma szacunku do twojej pracy i przez wiele miesięcy nie wypłaca ci regularnie pensji. Tłumaczenia są różne – bo trzeba czekać na pieniądze od miasta, bo jeszcze nie teraz, bo potem, bo jutro, które jutro zastępuje nowe jutro, bo jeszcze pierdyliard różnych rzeczy. Człowiek długo zaciska zęby, czasami ubiega się […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Egzotyczne pojedynki w eWinner – wysokie kursy na Nikaraguę!

Co tam panie w egzotyce? Nikaragua wciąż kopie, a my korzystamy z atrakcyjnej oferty eWinnera na tę ligę! Dzięki niej obstawimy pojedynki między poszczególnymi drużynami po bardzo korzystnych kursach. Na czym spróbujemy dziś zarobić? Sprawdźcie naszą analizę! Pojedynek: Juventus FC – Chinandega FC Jedne z najgorszych wyjazdowych drużyn w lidze w korespondencyjnym pojedynku? Brzmi jak […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„Bez dystansu człowiek nie poradzi sobie w zawodzie sędziego”

– Jak ktoś chce być sędzią, musi wyłączyć potrzebę bycia docenionym. To może zabrzmi dziwnie, ale naprawdę rzadko docenia się nas za cokolwiek. Albo przechodzimy niezauważeni, albo się nas krytykuje. Jeśli ktoś sobie z tym nie radzi, jeśli ktoś nie ma dystansu do tego co się wydarzyło, jaką decyzję podjął, jak przeprowadził zawody, przepadnie – […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Liga białoruska z Totolotkiem – zarób na golach i kartach!

Legalny bukmacher Totolotek oferuje graczom ciekawe zakłady na ligę białoruską! W ofercie znajdziemy m.in. typy na strzelców bramek czy ilość żółtych kartek. Sprawdźcie, na czym można zarobić, obstawiając mecz Niomana Grodno z FK Witebsk! Nioman Grodno – FK Witebsk Ostatnie mecze bezpośrednie: RWPRR Poprzednie spotkania Niomana: PPRPW Ostatnie mecze Witebska: WPPPP Nioman Grodno ostatnie zwycięstwo odniósł […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„Niekochani” w Brzęczku nie rozkochali

Wczoraj premierę miał pierwszy odcinek „NIEKOCHANYCH”, czyli serialu dokumentalnego o reprezentacji Jerzego Brzęczka. Moment, z jednej strony, idealny: cały sport stoi, tegoroczne danie główne, czyli Euro, przełożone, ludzie są spragnieni biało-czerwonych. Ale z drugiej strony, ten film, w trakcie sportowej próżni, nabiera większej wagi, niż nabrałby normalnie. Jest w centrum zainteresowania. Wzbudza sto razy większe […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

QUIZ. Czy jest jakiś klub, którego nie prowadzili?

Dobra, od razu opowiemy na tytułowe pytanie – tak, są takie kluby. Ale faktem jest, że trenerska karuzela kręci się u nas w takim tempie, że kilku szkoleniowców mogłoby zacząć dorabiać jako przewodnicy po kraju – w tak wielu miejscach pracowali. Stąd pomysł na nasz kolejny quiz. My podajemy nazwisko trenera i cztery nazwy klubów, […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Koronawirus nie oszczędza największych pomników. Óscar Tabárez zwolniony

Był kimś znacznie więcej niż selekcjonerem. Był rewolucjonistą, który jednak zamiast jak jego poprzednicy chwytać za bagnety, chciał przemiany opartej o organizację, mądrość, rozwiązania systemowe. Óscar Washington Tabárez przez ostatnich czternaście lat przemieniał urugwajską piłkę. Wyrugował brutalność i cynizm, nie zatracając po drodze tego, co czyniło Celeste wyjątkowymi – „garra charrua”, wojowniczego charaktery narodu znad […]
29.03.2020

LIGA PL #1 – TRAŁKA, WAWRZYNIAK, ŻEWŁAKOW I KĘDZIOREK

Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow i Maciej Kędziorek zapraszają na pierwszy odcinek programu #LigaPL.
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Zakłady specjalne na ligę białoruską w Superbet!

Za naszą wschodnią granicą rozgrywki trwają w najlepsze, więc kontynuujemy naszą serię porad dla graczy. W ofercie zakładów bukmacherskich Superbet znajdziemy specjalne zdarzenia, dzięki którym obstawimy kombinację dwóch dzisiejszych spotkań. Które zdarzenia dadzą nam zarobić? Sprawdźcie naszą analizę! Dzień z ligą białoruską – zakłady specjalne Superbet! Legalny bukmacher Superbet oferuje graczom ciekawą ofertę zakładów specjalnych. […]
29.03.2020
Weszło Extra
29.03.2020

„Służba Bezpieczeństwa mnie nachodziła, dlatego chciałem wyjechać z Polski”

– Nie planowałem, że pozostanę w Austrii na stałe. Chciałem wyjechać tylko na jakiś czas. W Polsce strasznie mnie nachodziła Służba Bezpieczeństwa. Chcieli, żebym zapisał się do partii, tak jak kiedyś Tomaszewski. Gnoje nachodzili mnie i moją rodzinę. Nie wiem, może miałem na kogoś kapować? Utrudniali mi życie, choć trzymałem się przecież daleko od polityki. […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„50% obniżki to dużo, nie godzimy się na to”. Pierwszoligowcy o cięciach w wypłatach

Mateusz Borek w Kanale Sportowym stwierdził niedawno, że pierwsza liga to najdroższe rozgrywki w kraju, bo pieniędzy z praw telewizyjnych wiele nie ma, a płacić trzeba na poziomie Ekstraklasy. Kluby zaplecza poszły śladem kolegów z wyższej ligi i zapowiedziały, że cięcia płac mogą sięgać 50%, ale zarobki nie będą niższe niż 4000 zł brutto. Jak […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Juventus zaoszczędzi 90 milionów euro! Piłkarze i trener nie podbiorą czterech pensji

Jedne kluby ogłosiły już, że wobec kryzysu nie muszą ciąć płac, bo wypracowały zawczasu pokaźną górkę – patrz na przykład Athletic Bilbao. Inne – jak FC Barcelona – redukować będą zdecydowanie, zdaniem hiszpańskich mediów, nawet o 70 procent. Piłkarze lidera Serie A Juventusu wraz ze swoim trenerem Maurizio Sarrim poszli jednak jeszcze o krok dalej – za […]
29.03.2020