Dlaczego małpki tak wysoki skaczą, choć stać je na całe tony bananów?

Styczeń 15, 2018 in Bez kategorii

Ten artykuł dedykuję dwóm gentlemanom ze zdjęć

DORTMUND, GERMANY - NOVEMBER 22: Pierre-Emerick Aubameyang of Borussia Dortmund sits on the bench and laughs during the UEFA Champions League First Qualifying Round 2nd Leg match between Borussia Dortmund and Legia Warschau at Signal Iduna Park on November 22, 2016 in Dortmund, Germany. (Photo by TF-Images/Getty Images)

Mario Balotelli

 

 

 

Dopiero co przeczytałem artykuł o najnowszym wyskoku Pana Aubameyanga, co to sobie strzelił focha i nie przyszedł na odprawę… A to przecież nie pierwszy występ tego pana. Drugi Pan Mario też strzelił odpalił w swoim życiu wiele bomb (oczywiście pozasportowych, ale nie terrorystycznych). Ich przykład zastanawia mnie czy naprawdę komuś kto zarabia kosmiczne pieniądze musi odwalać?

W staropolskim „w dupach się poprzewracało od tego dobrobytu” chyba rzeczywiście coś jest… Panowie spokojnie ustawieni do końca życia mogliby spokojnie skupić się na wdrapywaniu się na piłkarskie szczyty. Przecież Pan Mario mógł wycisnąć z kariery o wiele więcej… Oby Pana Pierra nie spotkało to samo…

 

A i żeby nie było, że rasizm to śpieszę, że „małpka” z tytułu to nawiążanie do arytkułu dziennikarz „Kickera” Karlheinza Wilda (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem, nie znam się na niemieckim), który wywołał u naszych zachodnich sąsiadów dość sporą gównoburzę.

No i jeszcze antyrasistowska wlepka na koniec

panda

2
1

A to Ci…. kupa!!!

Styczeń 14, 2018 in Bez kategorii

Moi drodzy dziś w programie… tak, tak, tak zgadliście kupa! I to nie byle jaka!

Ale niestety nie taka:

kupa

Tak wiem, że większość z Was o takiej pomyślała, ale dziś zajmiemy się czymś innym. Oto przed Państwem

Super Kupa!

super-kupa-biletlerine-yogun-talep-1500981031super_kupa_5835

Pod tą jakże wdzięczną nazwą kryje się rozgrywany od 1966r Superpuchar Turcji w piłce nożnej. Rozgrywa się go przed rozpoczęciem każdego sezonu pomiędzy obecnym Mistrzem i zdobywcą Pucharu Turcji. Rozgrywa się jeden mecz, w przypadku remisu decyduje dogrywka. Jeśli i ona nie wyłoni zwycięscy to decyduje konkurs rzutów karnych.

Jeśli chcecie poznać garść statystyk typu najczęstsi triumfatorzy, bądź najlepsi strzelcy to zapraszam tutaj:

https://www.transfermarkt.pl/tff-super-kupa/startseite/pokalwettbewerb/TRS

Natomiast po garść podstawowych informacji historycznych tutaj:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Superpuchar_Turcji_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej#Tabela_mecz%C3%B3w_o_Superpuchar

A teraz pomyślcie sobie, że jest akurat dzień tego meczu, a Wy macie w planach go obejrzeć. Wasza druga połówka (ewentualnie 0,7), brat/siostra, kumpel, rodzice etc. pytają się jakie macie plany na dziś a Wy na to, że będziecie oglądać kupę! Mina pewnie byłaby bezcenna co?

3
4

Inwigilacja środowiska kibicowskiego????

Styczeń 12, 2018 in Bez kategorii

W czasach podsłuchów, Antoniego „Trotyla” Macierewicza i służb specjalnych podglądających nas przez komórki w naszych laptopach zasadne staje się pytanie o skalę inwigilacji polskiego środowiska kibicowskiego przez policję.

illuminati

 

Ostatnio niezwykle niepokojące sygnały docierają do nas z województwa zachodniopomorskiego, konkretnie ze szczecińskiej Pogoni oraz z drużyny Chemika. Drużyna Chemika pochodzi z niewielkiej miejscowości, której nazwy nie będę tu wspominał, gdyż sama w sobie jest dowodem policyjnej inwigilacji…

 

Przejdźmy do zdjęć ilustrujących omawiany problem:

 

pogoń szczecin police

 

chemik police

police

 

Czy widzicie już ogrom zagrożenia? Znana i niekochana przez kibiców policja zakamuflowała się silnie w środowisku kibicowskim Pogoni i Chemika! Drodzy kibice wymienionych klubów uważajcie! Nie pozwólcie, aby policyjne banery pojawiały się dłużej na Waszych stadionach! Nie bratajcie się również z tajnymi agentami udającymi kibiców, którzy wnoszą te flagi!

 

A może jest już za późno i mamy już w Zachodniopomorskim Policyjne Kluby Sportowe??

2
4

Piłka nożna a sprawa LGBT

Styczeń 11, 2018 in Bez kategorii

Dzisiejszy artykuł o sprawie kłótni panów Firmino i Holgate’a zachęcił mnie do poruszenia kwestii tzw. „-izmów” w piłce nożnej (dla niezorientowanych, rasizmu, homoseksualizmu, itp.) Ponieważ rasizm już był, a na inne „izmy” potrzebujecie rozgrzewki, no a dzieci też przecież jeszcze nie śpią skupię się dziś na homoseksualizmie!legiawarszawa-lgbt-facebook

Jakiś czas temu było głośno o sprawie sekcji LGBT Legii Warszawa. Żeby się nie powtarzać, dla zainteresowanych wklejam po prostu źródło: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,54420,15254213,Kibice_Legii_to_tez_geje__Juz_tysiac_teczowych_fanow.html

Jak widzicie ok. 1000 tęczowych kibiców w kilka dni pokazuje, że skala problemu jest duża. A to przecież tylko Warszawa i to nie cała bo do chłopców z Łazienkowskiej na pewno dołączyli by chłopcy z Konwiktorskiej i innych stadionowych ulic, blokowisk, squatów, zakrętów, piwnic, melin itd. Może nawet wywiązałyby się z tego jakieś płomienne romanse?? Wyobraźcie sobie ślub legionisty z polonistą! Przemawia do wyobraźni, co nie?

homo-piłka-326x235292707_1389362918_0daf_p

 

A przecież to tylko Warszawa! Co z tęczowymi chłopcami i dziewczynkami z Wrocławia, Krakowa, Poznania, Łodzi, Trójmiasta i wielu innych polskich miast? Ilu z tych biedaków nie może pójść wspólnie w ślinę po strzelonym golu swojej ukochanej drużyny? A wyobrażacie sobie homoseksualny ślub na stadionie dwojga zakochanych kibiców, przy dopingu ultrasów? Gdyby dla nowożeńców zaintonowali np. „Nieważne czyś gej, nieważne czyś dres, bylebyś miał w sercu (L)egię aż po kres” na pewno uczyniliby najważniejszy dzień w ich życiu jeszcze bardziej niezapomnianym!

 

 

 

3
5
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY