Zmiany, zmiany, zmiany

Grudzień 30, 2016 in Bez kategorii

Jak już napisaliśmy w powitalnym poście – zmieniamy się. Możecie już korzystać z Trybuny, z własnych profili społecznościowych, z nowego systemu komentarzy i kilkunastu innych funkcji, które dodaliśmy razem z nowym layoutem i wersją mobilną.

Teraz jednak czas poznać waszą opinię. Czego brakuje? Czego jest za dużo? Co byście dodali, co byście wywalili? Stworzyliśmy ten wątek w Trybunie trochę by zainaugurować dyskusje w tym dziale Weszło, trochę by znaleźć materiały do dalszego dręczenia naszych informatyków, w ostatnich tygodniach bezustannie walczących z czasem i naszymi narzekaniami.

A jeśli jakimś cudem chcielibyście na przykład napisać: hej, weszło, niezła robota – to też będziemy za to bardzo, bardzo wdzięczni.

10
2

Zmieniamy się dla was!

Grudzień 30, 2016 in Bez kategorii

Dobra, tytuł brzmi jak z jakiejś reklamy towarzystwa ubezpieczeniowego, a nie pierwsze zdanie na odświeżonej stronie Weszło. Ale takie są fakty. Zmieniamy się i to zmieniamy się w głównej mierze dla was. Jakiś czas temu dość przewrotnie zadaliśmy pytanie – czy da się już mówić o czymś takim jak społeczność Weszło?

Umówmy się, przypadkowy pasażer w autobusie nie uśmiechnie się na widok butelki fioletowej ambrozji przy zaparkowanym obok rowerze Wigry 3. Nie zrozumie dlaczego Rogal Zarzecznego jest najsmaczniejszym i najbardziej pożywnym posiłkiem w sobotnie przedpołudnia. Nie zna Jacka Cielocha i nie wie, czyje felietony nadają ton wtorkowym czy czwartkowym dyskusjom.

Tak, wokół Weszło stworzyła się kapitalna społeczność, wymagająca i wybredna, ale i wyedukowana. Nigdy nie narzekacie, że wywiad jest za długi, reportaż przeciągnięty, temat zbyt niszowy. Jesteśmy tu dla was, a teraz też chcemy być… z wami.

Facebookowe komentarze dawały namiastkę interakcji, ale prawdziwą platformę dyskusji oddajemy dopiero teraz, wraz z nowym layoutem. Trybuna, w której tekst właśnie czytacie, to jeden wielki blog dla wszystkich naszych użytkowników. To tutaj możecie zamieszczać swoje przemyślenia w oderwaniu od naszych tekstów, tutaj możecie ze sobą dyskutować o dowolnej porze, prowadzić swoje blogi, wrzucać własne treści. Podlegacie ocenie wyłącznie innych użytkowników.

Ale to ledwie wierzchołek. Dodaliśmy możliwość zapraszania się nawzajem do znajomych, by bez trudu odnaleźć rozmówców. Dzięki własnym profilom możecie otrzymywać powiadomienia a nawet maile, jeśli ktoś odpowie na wasze wpisy czy teksty. Jeśli chcecie coś wyjaśnić w mniejszym gronie – do dyspozycji oddajemy system prywatnych wiadomości. Jest tego wiele, wiele więcej, część funkcji pewnie odkryjecie przed nami, bo też się tego wszystkiego dopiero uczymy.

To co, ruszamy. Czujcie się jak u siebie, szczególnie w Trybunie, ale i w każdym innym dziale. W końcu… jesteście u siebie. Mocniej niż kiedykolwiek wcześniej.

6
1