Zdjęcie profilowe Murphy

by Murphy

Lista spierdolin umysłowych „komentujących” na Weszło vol 1.

Maj 6, 2018 in Bez kategorii

Ten wpis ma na celu poinformować  którzy z użytkowników „komentujący” na weszło reprezentują sobą poziom tzw umysłowej spierdoliny, i plemmiennego zaczadzenia racą. To jest kategoria ludzi z którymi jakakolwiek dyskusja nie ma sensu, bo nie mają oni żadnych argumentów, a jakąkolwiek – nawet konstruktywną krytykę klubu któremu „kibicują” lub też udają że kibicują bo może są zwykłymi śmierdzącymi trollami – przyjmują z oburzeniem albo nie przyjmują w ogóle.
To kategoria ludzi którzy odpalili re rakiety z sektora Arki, są zwyczajnie głupi, i nie należy wchodzi z nimi w jakiekolwiek interakcje. Bo spadnie Wam tylko od tego IQ.
Otrzymanie od nich łapki w górę pod jakimś swoim komentarzem nie jest powodem do zadowolenia. Napisałeś coś zupełnie neutralnego i dostałeś łapę w dół, to mówi samo za siebie. Możliwe zresztą że są to tylko ghost konta zakładane do plusowania czy minusowania.
Najczęściej spotkacie te trolle komentujące pod informacjami o meczach drużyny której nie kibicują.
Logika ich wywodów zaś zawsze zmierza to powiązanie tego czy innego wydarzenia piłkarskiego z jakimś klubem którego nie lubią.

Lista nie jest klasyfikacją. Po prostu wymieniam jak leci
marekwolskikonarek
M.
MelanzuLord
Malachitowy Amulet
wielkopolanin
Voitcus
Jurand Spychowski
zenek_ze_wsi
GRAND_CHAMP
CWKS1916
Janko Buszewska
13mistrz13
k
oper
Astana-Scheriffe
pejsbuk

To na razie tyle.
Lista będzie skutecznie uzupełniana.

 

9
6
Zdjęcie profilowe Murphy

by Murphy

Tradycja to jest coś ekstra – tym razem jeszcze bez naszego udziału.

Lipiec 4, 2017 in Bez kategorii

Dziś najwięcej można było w zasadzie przeczytać o niedoszłym transferze VOO, do FC Krasnodar.
Tak dużo, że zupełnie zapomnieliśmy, że jest wtorek. Nawet jeśli Krzysztof Stanowski przypomniał nam o tym swoim cotygodniowym felietonem.
Kiedyś tradycyjny termin rozgrywania pucharu UEFA, w środę grano o Puchar Europy Mistrzów Krajowych, później przez pewien czas Ligę Mistrzów –  a czwartek był zarezerwowany na Puchar Zdobywców Pucharów – złote czasy.

Złote czasy dobiegły niestety końca, także dla niektórych klubów.
Szkocka liga może nie jest najsilniejsza, ale zazwyczaj w ostatnich latach można było niemal na pewniaka obstawiać, że mistrz i vice mistrz, czyli zazwyczaj Celtic i Rangers FC pograją.

Do czasu oczywiście spotkania Celticu z Legią. W której gwałt odbył się najpierw na Celticu na boisku. Ale później nastąpiła zmiana pozycji i Legia została zgwałcona „na prawnika”
Karma’s a bitch i rundę później Celtic pożegnał się z marzeniami o Lidze Mistrzów, za sprawą NK Maribor.
Warto sobie przypomnieć reakcję komentatorów z końca spotkania na gola dla Mariboru Video.

Dla Rangers FC ostatnie sezony – łagodnie rzecz ujmując też nie był w pucharach najlepsze. Właściwie w ogóle ich nie było, bo Celtic do szkockiej Premiership wrócił w ubiegłym sezonie. Ale trzecie miejsce w lidze dało awans do pucharów bez grania play off.

Tyle że ta przygoda zakończyła się swojskim, i dobrze znanym kibicom z nad Wisły „eurowpierdolem”
A przeszkodą nie do pokonania klub z Luksemburga  – Progrès Niederkorn.

Nie jesteśmy już sami w Europie 😉

3
2