Kucharczyk w rezerwach – czy ktoś wie co tam się stało?

Marzec 24, 2018 in Bez kategorii

Cyt. za legionisci.com:

„Trener Romeo Jozak podjął dzisiaj decyzję o przesunięciu Michała Kucharczyka do rezerw Legii Warszawa. Szkoleniowiec poinformował, że decyzja została podjęta z przyczyn niesportowych, a u jej podstaw leży dobro i jedność całej drużyny – czytamy w sobotnim komunikacie klubu.

Przed ogłoszeniem decyzji trener spotkał się z radą drużyny i przedstawił zawodnikom jej powody. „Rozumiemy decyzje trenera. Najważniejsza jest jedność szatni i wspólny cel” – powiedział po spotkaniu Mirosław Radovic, kapitan Legii Warszawa.”

O co tam chodzi? Nikt jasno nie wytłumaczył na tę chwilę co się właściwie stało. Kilka pogłosek o jakimś wynoszeniu informacji z szatni, o tym że Jozak nie prowadzi rozmowy motywacyjnej sam a robi to za niego psycholog, jakieś informacje o tym że zawodnicy przebywający obecnie na kadrze też dostaną po powrocie. Co tam się odpierdala? Sypie się to od środka.

Czy ktoś jest w stanie podać jakieś linki do tego materiału z gazety o tym psychologu albo czy jest tu ktoś poinformowany co tak NAPRAWDĘ się w tym klubie odpierdala? Jak na tę chwilę każdy tylko przerzuca się plotkami i zero konkretów wyczytałem.

PS. Biedacy umysłowi których zapewne ten news cieszy i chcą tu sobie poużywać niech sobie ujadają we własnych ziemiankach bo i tak nie będę odpisywał na chujowe troll-wpisy, nie silcie się na odpowiedź.

4
2

Zamiast Live’a z meczu Legii: Co sądzicie o nadchodzącym występie?

Sierpień 24, 2017 in Bez kategorii

Kurwa

Zawsze powstają takie nitki na trybunie jak Weszło nie robi Live’ów to otwieram własną. Wjeżdżam jak dzik w szyszki na stronę Legii i patrzę skład, a tam…no kurwa. W napadzie…nie, no przez łzy i śmiech chyba mi nie przejdzie to przez palce…a w ataku…WYŚMIENITY SKOCZEK NARCIARSKI MATTI HAUTAMEKI.

JA JEBIE.

Jaca „Dobra Książka” M. chce chyba jeszcze dziś żeby go Szopen wypierdolił. Nie Daniel Czupa-Czups, nie Armand Ryfiński Sudoku tylko KURWA MAĆ TEN WŁAŚNIE FIŃCZYK ma decydować o awansie Legii.

Powiedzcie mi czytelnicy tego portalu…co tam się, kurwa, dzieje? Moulin na „10-tce”, Pasquato z Czuma Czurukungfu poza składem. Legia kupuje Włocha za 1mln Euro a później typek nawet do 18-tki się nie łapie? Co tam jest grane?

Obym musiał to odszczekać i Hautameki zajebie z dwie bramy.

0
2

Krótki Apel ws. Legii i Wejszło

Maj 28, 2017 in Bez kategorii

Kurwa,

Szkoda że pierwszy wpis na trybunie musi trafić w takiej formie i w dodatku będzie bardzo krótki, ale czy nie możecie właściciele tej strony podgonić Waszych stażystów do moderowania wpisów? Na forum o latarkach pewnie nawet moderatorzy pilnują żeby nie było tony syfu, a tu trochę się przelewa już. Trollowanie, wyśmiewanie, wulgaryzmy – jak najbardziej, ależ można, jeszcze jak, ale kurwa takie okropnie prymitywne wpisy i chujowych użytkowników to trzeba wypierdalać. Dla przykładu: gdzie wam niektórzy pazie do Janisa Biodro z poprzedniej edycji, gdzie i podtekst homoseksualny był i ze śmiechem to napisał, a tu jakaś banda zjebów tylko: „pedały”, „maść na ból dupy”, „w dupę wyruchani kibice klubu x (tu wstaw dowolny)”. Noszkurwa, żeżuncja.

Druga sprawa do użytkowników: Czy Wy jesteście normalni? Czy ja czegoś nie wiem o historii klubu z Warszawy, ale czy Wam Legia dziadków pomordowała w obozach zagłady czy jaki chuj, że tu ciągle gównoburza o ten zespół? Kurwa, pod meczem Legii z Koroną 70+ komentarzy i na oko prawie połowa to nienawiść i pomyje. Artykuł o Jadze z TBB, a tu na 7 komentarzy 4 dotyczą Legii, w dodatku wiecznie przypierdalacie się O BYLE GÓWNO, że Weszło napisze zdanie o Legii tak, a nie inaczej. Czy ktoś z Was naprawdę wierzy, że jakiś tam Jurek/Kamil/Chujwiekto siedzący po drugiej stronie monitora kmini z 15 minut jak tu napisać ładne zdanie o Legii żeby ktoś (no właśnie, kto?) się nie wkurwił? Kurwa, na miejscu tych stażystów z Weszło to bym to pierdolił i pisał te czterozdaniowe relacje na Onecie, przynajmniej nikt nie srałby im o jakiejś wymyślonej stronniczości. Czasami mam wrażenie, że ludzie mający psychozę na punkcie Legii i stronniczości Weszło to są ci sami ludzie, którzy twierdzą że ziemia jest płaska i wysyłają SMS-y do wróżki. Jebnijcie się w głowę.

PS. Pani Janko Buszewska weź leki albo przestań pić i już nie chodzi mi tu o Legię, a po prostu pod każdym artykułem jest Twoja wypowiedź, ale 90% z nich nie rozumiem. Bełkot jak u Staszka Levego w każdą niedzielę rano.

76
6