Zdjęcie profilowe Misza

by Misza

dzisiejszy wpis Kowala

Maj 24, 2019 in Bez kategorii

Co piątek czytam co ma do napisania Pan Kowalczyk, w tym tygodniu czekałem szczególnie. Chciałem się dowiedzieć jakiego to mamy słabego mistrza. Bo przecież jakby została nim Legia to pewnie specjalny wpis na ten temat byłby już w poniedziałek. Przy mistrzostwie Legii, a wczorajszej porażce z Kolumbią nawet 7:0 i tak przeczytalibyśmy dzisiaj o słabym mistrzu. Nie twierdze, że Piast takim jest i życzę im jak najlepiej w pucharach, ale uważam że jest on przesadnie gloryfikowany.

Nie mniej jednak, czekam z niecierpliwością na przyszłotygodniowe spostrzeżenia Kowala.

0
1

by Misza

nowy nabytek Wigier

Kwiecień 20, 2019 in Bez kategorii

jakby transfer nie był wystarczająco śmieszny to okazało się, że gość nie zagra w tym sezonie:

2
0

by Misza

zostałem kibicem Benevento

Grudzień 3, 2017 in Bez kategorii

Tydzień temu byłem pod wrażeniem, że Benevento przegrało kolejny mecz z rzędu i o ile dobrze pamiętam dostali bramkę w końcówce meczu. W tej kolejce też już się na to zanosiło, ale w 5 doliczonej minucie drugiej połowy bramkę na 2:2 zdobył bramkarz – z bani po rzucie wolnym.

To jest magiczna drużyna. Od dzisiaj szczerze im kibicuje

4
0

by Misza

Teraz juz mi ich szkoda

Listopad 19, 2017 in Bez kategorii

Postanowiłem dzisiaj obstawić na porażkę Benevento, jako że często drużyny przełamują się po tym jak na nich postawie miałem nadzieje, że chłopaki się odbiją.

Do 92 minuty remisowali, wtedy Sassuolo dostało karnego, którego nie trafiło, gość trafił w poprzeczkę, a obrońcy po chwili wybili na rzut rożny, a z rogu bach! Brama na 1:2.

Co oni muszą mieć w głowach po serii 13 meczów w ryj?

2
0

by Misza

archiwalny magazyn gol

Wrzesień 22, 2017 in Bez kategorii

Po ostatnim felietonie Leszka Milewskiego, w którym autor zamieścił archiwalne nagranie magazynu GOL, postanowiłem obejrzeć na youtubie jeszcze kilka odcinków. Nasunęła mi się jedna konkluzja: 20 lat temu w naszej lidze grano w piłkę, a teraz to jest lekkoatletyka z elementami piłki nożnej. Widać na tych archiwalnych filmach, że im piłka nie przeszkadzała. Wiadomo, żę w magazynie wybierane były najlepsze akcje, ale i teraz w skrótach nie widać podobnej jakości piłkarskiej. Poprawiliśmy sędziowanie, wygląd stadionów, frekwencję (w porównaniu z latami 90′), opakowanie mamy ładne, ale piłki w piłce jest mniej.

Niby to oczywiste, ale dopiero oglądając te archiwa zobaczyłem jaka to różnica i ile kurtuazji jest w wypowiedziach byłych piłkarzy, że poziom się podniósł.

3
0

by Misza

powrót do ligi ormiańskiej (armeńskiej?)

Wrzesień 15, 2017 in Bez kategorii

pamiętacie artykuł z przed kilku miesięcy o tym, że do ekstraklasy ormiańskiej ma awansować drużyna z siódmego miejsca drugiej ligi? przypominam: http://weszlo.com/2017/06/30/armenska-druga-liga-tego-zrozumiesz/

założyłem ten wątek nie po to, żeby przypominać, tylko żeby zapytać, czy ktoś się orientuje, dlaczego aratat w końcu nie spadł, a erebuni nie awansowało?

1
0

by Misza

Najwięszy plus zmiany trenera w Legii

Wrzesień 14, 2017 in Bez kategorii

Największymi wygranymi tej zmiany jesteśmy my – czytelnicy weszło, bo w poniedziałek Wujo dojebie taki artykuł, że śmiać się będę do wtorku.

4
6

by Misza

Rytuał malarza

Sierpień 17, 2017 in Bez kategorii

Czy wie ktoś może czy to co robi Arek Malarz po wejściu na boisko ma jakieś konkretne przesłanie, no i oczywiście jakie? Jakieś czary, wódu, pokemon?

Mam na myśli to, że na najpierw na kole przed polem karnym wyciera buta, a potem to samo robi na linii pola karnego. Wygląda jakby wszedł w kloca i wyciera pozostałości.

3
2

by Misza

magazyn gol extra

Maj 2, 2017 in Bez kategorii

Nie często mam okazję oglądać ten program (leciał o 22:05 na TVP1), obejrzałem wczoraj i odniosłem wrażenie, że to najnudniejszy magazyn piłkarski na świecie, a rozmowa z Boguskim powinna być puszczana do usypiania dzieci.

Macie podobne odczucia?

2
0

INNE SPORTY

04.09.2019 LODZ ATLAS ARENA SIATKOWKA KOBIET CEV MISTRZOSTWA EUROPY 2019 KOBIET W SIATKOWCE  ( VOLLEYBALL WOMEN'S ,  EUROPEAN CHAMPIONSHIP CEV EUROVOLLEY 2019 WOMEN ) MECZ  WLOCHY - ROSJA (GAME ITALY - RUSSIA )