Zdjęcie profilowe jezd

by jezd

Włoska prasa po meczu z polską

Wrzesień 28, 2018 in Bez kategorii

Mam prośbę do weszlo.com albo któregoś z użytkowników. Jak wiadomo weszlo.com co dziennie rano robi przegląd polskiej prasy, a może zrobić by też włoskiej po meczu z polską chętnie bym poczytał co oni tam piszą.

5
2
Zdjęcie profilowe jezd

by jezd

Młody Zawodnik Legii Warszawa odleciał

Lipiec 15, 2018 in Bez kategorii

 

– W paru momentach meczu graliśmy naprawdę dobrze w piłkę, a system 3-5-2 nam w tym pomagał. Sami pewnie widzieliście, że za to przed nami dużo pracy w defensywie. Straty bramek pierwszej połowie nieco podcięły nam skrzydła, potem było nam ciężej kreować dobre akcje ofensywne.

Nikt do siebie nie ma pretensji o całokształt gry. Uczymy się tego systemu, zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Taki jest futbol, że nie zawsze wygrywa lepszy. Szkoda, że po raz kolejny przegraliśmy mecz o Superpuchar.            – W  każdym meczu gramy o zwycięstwo. Nie możemy mówić o zmęczeniu po meczu z Cork czy okresie przygotowawczym, to jeszcze nie ten moment sezonu. Może zabrakło nam po prostu odrobiny szczęścia w końcówce. Myślę, że ostatecznie Bóg nam odda to, że dzisiaj się nie udało.

– Każdy obecny w kadrze Legii Warszawa jest ważnym zawodnikiem i musi takim się czuć, czekać na swoją szansę. Dzisiaj nie wystąpiła „docelowa jedenastka”, na każdy mecz trener wybiera zawodników, którzy najlepiej pasują do założeń taktycznych. Każdy z nas musi walczyć o miejsce w składzie.

– Przed nami jeszcze jest trochę czasu, aby dojść do optymalnej dyspozycji. Czekamy także faktycznie na bramki naszych napastników, ale już choćby w sparingach potwierdzil, że potrafią je zdobybwać. Mamy nadzieję, że dyspozycja z meczów kontrolnych przełoży się na ilość bramek zdobywanych w lidze i pucharach

To co ma powiedzieć Arka która pierwsza traciła bramki i musiała gonić wynik jej to ktoś musiał wyrwać skrzydła a nie tylko podciąć. A co do słów że wygrał ten gorszy to nie zgodzę się co prawda mecz oglądałem tylko urywkami bo owiele bardziej zainteresował mnie film na Polsacie ale z tego co widziałem obie drużyny grały na podobnym poziomie.

 

1
4