Janusz Wójcik – z roku 2012 a 2017

Listopad 29, 2017 in Bez kategorii

Chciałbym podrzucić dwa linki jak Janusz Wójcik zmienił się przez 5 lat. W 2012 w programie „As Wywiadu ” a tym wywiadzie z 2017 roku. Niby 5 lat a jaka różnica.

 

https://www.youtube.com/watch?v=o6GWfY5haus   tu link z 2017

 

https://www.youtube.com/watch?v=RT78A_ic1mI tu link z 2012

 

P.S Pewnie pojawi się trochę komentarzy typu „na chuj to wstawiasz” ale chciałem Wójcik cały czas mówił, że chce wrócić na ławkę trenerską ale czy on by się nadawał w tym stanie zdrowia? ( mowa dużo wolniejsza, kilka kilogramów więcej)

 

Tak czy inaczej  Wójcik trenerem z charyzmą był. Złapał tych młodych chłopaków za pysk i przywiózł medal.

1
0

Panie Trenerze Legii Warszawa – Najlepszy trener w Polsce!

Maj 27, 2017 in Bez kategorii

Panie Trenerze!!!!

Gdzie Pan jest? Jest sobota, żadnego wpisu od Pana:) Czyżby w Pałacu Prezydenta Zajida ibn Sultana Al Nahajjana nie było bimbru po którym nawet najcieńsze „kiszki pasztetowe” zamieniają się w prawdziwych gladiatorów? Pan Panie trenerze Januszu Wójcik, który Piotrowi „Nędzy” Włodarczykowi pogroził, że będzie zapierdalał kółka wokół boiska jak nie strzeli w ciągu 5 minut celnego strzału, Pan, który w 1992 roku zdobył srebrny medal na Olimpiadzie w Barcelonie. Pan Panie trenerze, który opierdolił Włochów 3-0 (który trener opierdolił tak makaroniarzy na wielkim turnieju?) a w półfinale ojebaliśmy tak Squadra Kangurów, że w podskokach spierdalali na swój śmieszny kontynent? Dlatego Panie Trenerze Januszu Wójciku proszę o częstsze wpisy na blogu bo naprawdę (choć ciężko w to wszystko uwierzyć) my kibice Pańskiego talentu trenerskiego czekamy na Pańskie wpisy. Pozdrawiam i marzę o tym by w przyszłości zastąpił na stanowisku trenera reprezentacji Polski trenera Nawałkę (wtedy to chłopaki dopiero uniosą kiełbasy w górę i wydymamy nawet Angolów gdyby mieli ten przejebany obowiązek z nami zagrać w jakiś eliminacjach czy nawet w finale Mistrzostw Świata)!

Panie Januszu czekamy na częstsze relacje!

5
4